Umutlarım ayakta seni bekliyorum!...

Yeniden başlıyor gece ama sen yine yoksun lanet olsunnnn...
Yok oluşumsun,karanlığımsın...
Neydi beni sana çeken,neydi sende kaybolmama sebep? Neden her şeyden vazgeçerken sende tutuklu kalıyorum? Neden hayat bile benden geçmişken senden kopamıyorum?
Olmuyor... Seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. Bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından... Yok Başaramadım, başaramıyorum. Hüzünümsün, yok oluşumsun, hayatımın anlamı olarak seni seçmişken sen benim hayatımın sonusun...
Hergün doğan güneş birkez daha diriltiyor içimdeki seni ve sensizliği. Seni arıyorum. Seni özlüyorum. Kokusunu bilmediğim tenini, bakışlarının sıcaklığını,dudaklarından dökülen her sözcüğü özlüyorum ben...
Seni özlüyorum, çok özlüyorum. Her şeydesin, herkestesin... Ne yana kaçsam sen varsın. Ne yöne gitsem benden önce gidiyor ve beni bekliyorsun sanki. Senden kaçmak istedikçe hayalinin tuzağına düşüyorum ey sevgili... Ben yapamıyorum. Alışamıyorum... Alışmak istemiyorum... İstemiyorum.
Gözüm kapıda hani olurda belki geri gelirsin diye... Kulağım çalmasını istediğim telefon sesinde belki sesini duyarım diye... Bu şehirde her şey yerli yerinde sevgili. Yok yok tek eksiğimiz SENSİN... Bir sen yoksun. Birde benliğim. Gel be sevgili.
Gel be bitanem. Umutlarım tükenmeden,hayallerim yarım bırakmadan,sabır testisi dolmadan gel sevgili. Ben yine bıraktığın yerdeyim. Aynı sokakta,aynı bankta. Belki gelirsin diye gitmiyorum bir yere. Gelirsen seni beklediğimi gör diye burdayım, aynı yerdeyim sevgili... Bıraktığın yerde.
Gel... Hüzün kokan hayalim gel... Sensiz olmuyor yapamıyorum. Bıraktığın sokakta, bıraktığın bankta seni bekliyorum. Belki gelirsin diye gözüm yolda,

Umutlarım ayakta seni bekliyorum...

alıntı

İlginizi Çekebilir

Yuregine saglikarkadasim

Gel... Hüzün kokan hayalim gel... Sensiz olmuyor yapamıyorum. Bıraktığın sokakta, bıraktığın bankta seni bekliyorum. Belki gelirsin diye gözüm yolda,

yüreğine saglık cok güzeldi arkadasım....

emeğine sağlık...

O GüzeL Yüreğine sağLık

okuyan gözlerinize sağlık

"Olmuyor... Seni unutmayı,bu aşkı yok etmeyi başaramıyorum. Bin defa denedim ve bin defa geri döndüm sensizliğin çamurlu sokaklarından... Yok Başaramadım, başaramıyorum. Hüzünümsün, yok oluşumsun, hayatımın anlamı olarak seni seçmişken sen benim hayatımın sonusun... "
Yüreğine sağlık...Bu 'neden' soruları ile karanlıklara Güneş ler/ Gülen/ay lar doğar umarım...

yüreğine sağlık eray....

Bu gece gökyüzündeki karabulutları gözlerimle topladım ve bu gece istedimki tüm şehir gözyaşlarımla ıslansın.Yere düşen her damla aşkımı heryere anlatsın...

Yüreğine sağlık

yüreğine sağlık güzeldi.

okuduğunuz için saolun

çhok güssel bih yazhı
benhimde ıcımde bi umut var onunla yaşıyorhum

naptın pembe kız yaa beyaz beyaz ağlattın yaaa allah ım yaa içim acıyoo

okuduğunuz için saolun

kelebek ağlama cnm ya

İnsan Gerçekten Yürekten isterse ve hiç yokmuş gibi yaşamayı göze alırsa İnan unutmak çok kolay..Herşey bizlerin elinde.Belki saçma gelicek ama Çok sevmeyi bilen yürek Çok kolayda unutabilir...

Paylaşım qüzeldi ellerine saqlık...

öncelikle imzan çok güzel.. yazıda çok güzeldi yüreğine sağlık

yüreğine sağlık..

okuyan gözlerinize sağlık

.Yüreğine sağlık.

saol cnm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum