...Yüreğimde Gizlisin...

Tüm güneyin sıcaklarını getirsen, ısıtabilir misin ki içimi... Ben bu gece gene sana üşüyorum… Gençken yaşamımızda her şey maviydi değil mi?

Hep oyunlardaki gibi olacak sandık yaşam... Kırıldık artık kırılan yerine konmuyor... Yaralar kapanır sanırdık... Bir sabah anında unutulur her şey...

Ben neden hala aynı ateşle yanıyorum ki sana... Yüreğime gizledim seni ve tüm isyanlarımı...

Biliyorum bu sefer de duyamayacaksın çığlıklarımı! Ben gene bildiğin üzere gene sessiz bir haykırıştayım… İçimde eski bir his var aşk... Unutmaya çalışıyorum seni...

Bir ara nasıl da tutkuyla sevdiğimi.. Beni sevdiğin yalanına inanmak istiyorum... Sana da söylediğim gibi:

"Güneş her gün biraz daha parlak doğarmış." Seni hayata bağlamak için nasıl da damarlarına kadar işlemeye çalışmıştım bu sözü...

Şimdileri, beni hayata bağlayan seni arıyorum... Sevgimde bencil olmadığımı bilirsin… Beni gene sevme, bu beni yaralamaz... Sen mutlu ol, bu bana yeter... Ama ne olur arada yaşadığını bilmeme izin ver… Kabuslarıma izin verme...

Ve şunu da unutma ki: Büyük bir aşkla bağlandığım sen; her zaman benim en iyi dostum olarak kalacaksın… Göz yaşın daha yüreğine inmeden ben yanında olacağım… Çünkü yüreğimde gizlisin sen… Hissetmememe imkan yok acıyan yanını… İçinde sakladığın o çocuğu benimle paylaştığın için sağol...

İyi ki tüm yaralamalarına rağmen, hayatıma girmişsin…

alıntı

İlginizi Çekebilir

emeğine sağlık...

yüreğine sağıkkk

yüreğine sağlık

Yüreğine sağLık

sizin de okuyan gözlerinize sağlık arkadaşlar,teşekkür ederim

Iyi ki tum yaralarima ragmen, hayatima girmissin...

yuregine saglik

teşekkür ederim canım

yüreğine sağlık

cok güzel olmus emegine saglık

Yüreğinesağlıkarkadaşımgüzelbirpaylaşımdı

bakan gözlerine sağlık senin de

Ve şunu da unutma ki: Büyük bir aşkla bağlandığım sen; her zaman benim en iyi dostum olarak kalacaksın… Göz yaşın daha yüreğine inmeden ben yanında olacağım… Çünkü yüreğimde gizlisin sen… Hissetmememe imkan yok acıyan yanını… İçinde sakladığın o çocuğu benimle paylaştığın için sağol...

İyi ki tüm yaralamalarına rağmen, hayatıma girmişsin…

bende bizamanlar bunları söylüyodum sewdiğimi zannettiğim insana içim koptu çok fena oldum yaaa
paylaşım için teşekkürler + rep

teşekkür ederim canım.beğenmene sewindim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum