vazgeçilmezim...

İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, aklıma geldiğinde içime yayılan sıcaklığın, dışarıdaki iki metre karı bile eritebileceğini düşünüyorsam…

Uykudan yüzümde mutlu bir gülümsemeyle kalkıp benimle birlikte uyanan güne senin adını verebiliyorsam…

Evimin bütün duvarlarında senin yüzünü görüp, bana baktığını hissediyorsam. Ve bu beni her gün hep aynı şekilde heyecanlandırıyorsa…

İçtiğim çayın şekeri, sigaramın dumanı, kahvaltımın her lokması “sen” oluyorsan

Sokakta bana bakan her insan yüzümdeki tarifsiz sevinci görüp hayrete düşüyorsa…

Sevdiğin parçayı defalarca başa alıp bıkmadan defalarca dinleyebiliyorsam…

O şarkının her sözüne seninle ilgili ayrı bir anlam yüklüyorsam…

Yorucu bir günün sonunda ufacık bir sözünle, bir gülüşünle uzun bir tatilden dönmüş gibi enerji doluyorsam…

Gün boyu saatleri, dakikaları sayıp neden geçmiyor bunlar diye hayıflanıyorsam… ve hep seninle buluşacağımız anı bekliyorsam…

Kitap okurken kendimi alamayıp, aynı satırı defalarca tekrar ediyorsam… sonra sana bunu anlattığımda birlikte ne kadar güleceğimizi düşünüp keyifleniyorsam…

Seninle ilgili planlar yapıyorsam…

Sadece varsayımlara dayalı olsa bile o planları mükemmelleştirmek için her ayrıntının üzerinde defalarca duruyorsam…

İzlediğimiz filimdeki başrol oyuncularının yerine kendimizi koyup “ biz böyle yapardık” diyorsam…

Yüzyıllardır sevgililerin kullandıkları sözcüklerin benim duygularımı anlatmaya yetmediğini düşünüyorsam…

Aşkımın coşkusunu sana yansıttığımda senin de bana aynı coşkuyla karşılık vereceğini biliyorsam…

Kahkahanın en güzelini seninle atacağımı, yemeğin en güzelini seninle yiyeceğimi düşünüyorsam…

“hayatın en anlamlı şeyi ne?” sorduklarında tereddüt bile etmeden senin adını verebiliyorsam…

SEN BENİM İÇİN VAZGEÇİLMEZİM OLMUŞSUNDUR BİTANEM…

ALINTIDIR....

İlginizi Çekebilir
  • VazgeçiLmezim...
    Son kez bakayım yar gözlerine Habersizce masalın sonu gelmiş Gideceğini duyduğumda dondum kaldım Ağ...

• Vazgeçilmezim sen...
    Korktuğumda Sıkıca sarılabilmeliyim, ...

• vazgeçilmezim...
    VAZGEÇİLMEZİM Birine hiç vazgeçilmezim dedinmi yada "herşeyden vazgeçerim ama senden asla" ...

• VazgeÇİlmezİm!!!...
    İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşündüğümde içime yayı...

• Vazgeçilmezim...
    VAZGEÇİLMEZİM İnsanın içine işleyen bir ayaza ev sahipliği yapan kış sabahında, seni düşünd...

Vazgeçilmezler hep vazgeçemeyenlerin yanında kalır umarım yoksa hayattan vazgeçmek acıları çok acıdır

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum