..~son bir defa~..

..~son bir defa~..

Bu defa hiç yaşanmamışlara bir son veriyorum artık.. Hüznümün buğusu içinde kaybolan her yanını buduyorum kalbimin.. Yalanlardan arındırıyorum ruhumu,yalancılardan uzaklaştırıyorum.. Bu defa,susmalarıma son veriyorum.

Bu bir vedadır demiyorum sizlere ama,son merhabamdır..Bunu da bilmenizi istiyorum ..

Artık uzaklaşmak vakti geldi sahnelerden.. Oksijenin,ağaçların,meyvelerin,DOSTun,insanların sahtelerinden.. Her şeyin doğru ve gerçek olduğu bir yere gidiyorum.. Sonsuzluğun son bulduğu noktada ismim görünsün yeter ki,yeter ki ruhumu örseleyen bitişlerin olduğu yerde güzel bir başlangıç olsun.. Her şey için bir umut olsun içimde.. Beni yola çıkmaya hazır kılan bir umut..

Gökyüzünden son bir defa baktığımda toprağımın sahte yanlarına,yüzümde biraz gülümseme olsun yeter ki.. Tüm kötülüklerin içinde yüzümü az da olsa güldürecek iyi yanlar olsun.. Kanlarına aşkın zehir gibi karıştığı insanların gözlerinde bile,bana koşan ufak sevgiler olsun.. Nefretimi yok etsin.. Giderken içim nefret dolu olsun istemiyorum..

Hakkımda tek bilinen,''iyi bir insan olduğum'' olsun..

Ya da hiç biri olmasın..

Sönük kalplerin küçük pırıltılarından ilham alabilirim çünkü ben.. Çünkü sizin kırıntı diye kenara ittiklerinizden,ben kendime kocaman dünyalar yaratabilirim.. Çünkü ben,sahtelerden arınmayı başarabilenim..

Kimse söylemezken içindekini,ben karşımdakine haykırabilenim!!

Siz sahteleri oynamaya devam ederken,ben sizi adam edebilmek için arkanızdan türlü oyunlar çevirecek kapasiteye sahip biriyim.. Ben hatalarınızı yüzünüze vurabilenim.. Çünkü ben, O'yum!! Ben hepinizin hayatta karşılaşmaktan korktuğu insanım!!

Siz yarattığım çözümlerin içinde köşe bucak sorun ararken,ben sizin ufak sorunlarınızdan kendime milyonlarca çözüm üretebilenim..
İşte bu yüzden..
Bu yüzden,siz bulunduğunuz küçük çaplı dairede sahtelere mahkum edilirken,ben uzayın derinliklerine,gerçeğe ulaşmaya layık görülenim..
Ve işte bu yüzden,
ben bu yüzden gidiyorum..

Bu yüzden sizlere veda etmiyor,son bir defa merhaba diyorum..

Merhaba ülkemin güzel insanları..
Merhaba sahtelerim,sahte dostlarım..
Hormonlu diye yemediğim domatesler..
Aşkı telli araba zanneden küçük erkek çocukları..
Uğruna şarkılar eskitilen gerçek aşk..
Merhaba sevgilerim..
Büyüdüm diye bir köşeye attığım,ve şimdi her yerde aradığım oyuncak bebeğim...
Uzun bir süre için kaybettiğim benliğim..
Yitirdiğim umutlarım..
Gerçeğe dönüşen güzel hayallerim..

Sonbirdefa..

İlginizi Çekebilir

yüreğine sağlık canım

çook güzeldi,emeğine sağlıkk

tskler

Tek kelimeyle harikaydı,eline sağlık

yüreğine sağlık

süperdi yüreğine sağlık bitanesii

tskler

yüreğine sağlık arkadaşım..

Re: ..~son bir defa~..

Alıntı:
**JuLiaNe**´isimli üyeden Alıntı

Bu yüzden sizlere veda etmiyor,son bir defa merhaba diyorum..

Merhaba ülkemin güzel insanları..
Merhaba sahtelerim,sahte dostlarım..
Hormonlu diye yemediğim domatesler..
Aşkı telli araba zanneden küçük erkek çocukları..
Uğruna şarkılar eskitilen gerçek aşk..
Merhaba sevgilerim..
Büyüdüm diye bir köşeye attığım,ve şimdi her yerde aradığım oyuncak bebeğim...
Uzun bir süre için kaybettiğim benliğim..
Yitirdiğim umutlarım..
Gerçeğe dönüşen güzel hayallerim..

Sonbirdefa..
Bu Güzel paylaşıma sadece

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum