sana seslenıyorumm...

DUYUYOR MUSUN SESİMİ?İSYANLARIMI HİSSEDEBİLİYOR MUSUN?GÖZLERİMDEN YANAKLARIMA ATLAYAN YAŞLARA ACIYOR MUSUN HİÇ?BİR GÜN GEL DESEM GELEBİLECEK MİSİN?AFFEDEBİLECEK MİSİN?SENSİZ GECİRDİGİM GECELERİMİN BEDELİNİ ODUYEBİLECEK MİSİN BANA?SENİ ANMAK İCİN HARCADIGIM SOZCUKLERİ GERİ WEREBİLECE MİSİN ?BENİM SENİ SEWDİGİM KADAR SEWEBİLECEK MİSİN BENİ?MUHTAC OLDUGUMDA KALBİNİN YANIMDA OLGUNU HİSSETREBİLECEK MİSİN?BAŞIMI DİZİNE YASLAMAK İSTEDİGİMDE,SACLARIMIN OKSANMASINA İHTİYACIM OLDUGUNDA OLABİLECEK MİSİN YANIMDA?CARESİZLİGİME CARE OLABİLECEK MİSİN?İSTESEMDE PESİMİ BIRAKMAYAN YALNIZLIGIMI DOLDURABİLECEK MİSİN?
HAYIR...
ARAMIZDAKİ BAGLAR KOTU ARTIK.ISTESEMDE SEN BENİM HAYATIMIN TUMUNU KAPLAYAMAZSIN. COK SEYMİ İSTEDİM SENDEN BİLMİYORUM,TEK BİLDİGİM BİSEYLERİ BENİM YANLIŞ YAPTIGIMDI.OLMAZSIN SANDIM AKLIMDA.UNUTULUR DIYE DUSUNDUM.GUCLU SANDIM KENDİMİ AMA YANILMISIM.ASKTA TUTUKLU KALDIM İŞTE SENDEN OTEYE GIDEMEDIM.SEWMEKTEN KORKTUGUM İCİN HEP YERİMDE SAYDIM.NE ZAMAN YENİ BİRSEYLERE BASLASAM BASARAMADIM.AFFET BE BITANEM BEN HAYATTA HİC BİRSEYİN USTESİNDEN GELEMEDİGİM GİBİ SEWGİNİDE KALDIRAMADIM.
AFFET...

İlginizi Çekebilir

emeğine sağlık,güzeldi

cnm tamamen büyük harfle yazı yazmak yasak tatlışım

SAGOL

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum