Bu gün Sevgililer Günü ( Okuyan pişman olmıyacaktır)

Bu Gün Sevgililer Günü…

Sevgilisi olan tüm üyelerimize mutlu bir ilişki,
Evlenmeyi planlayan üyelerimize masal gibi bir evlilik,
Evli ve aşık üyelerimize bir ömür boyu mutluluk ,
Halen gönlünün diğer yarısını bulamamış üyelerimize de en yakın zamanda sımsıcak bir aşk diliyoruz.

Yıllar öncesinde, günümüzde insan denen varlığın bir hermafrodit olduğu çağlarda yoktu aşk. Kadın ve erkek aynı vücuttaydı çünkü…
2 başı, 4 eli, 4 ayağı olan bu varlıklar çift cinsiyetliydiler. O kadar güçlüydüler ki, ve 8 organları üzerinde o kadar hızlı hareket edebiliyorlardı ki, tüm canlılara karşı koyabiliyorlardı.
Zamanla yenemeyecekleri hiçbir canlı olmadığını anlayan insanlar yapmamaları gereken bir şeyi yaptılar ve Tanrılara karşı geldiler. Bu hareketleri Zeus u o kadar kızdırmıştı ki, insanoğlunu tam ortadan ikiye böldü. Böylelikle güçsüz kalan insanoğlu ne diğer canlılara ne de tanrılara kafa tutabilecekti.
İnsanoğlu ikiye bölündüğü andan itibaren diğer yarısına özlem duymaya başladı. Çünkü, güçlü olabilmesi sadece diğer yarısı yanında olduğu zamanlarda mümkündü. Diğer yarısını bulduğu anda tamamlanabiliyordu. Yoksa hep eksik kalıyordu.
O günden sonra insanlar diğer yarılarını aramaya başladılar..
Kimileri buldu Aşk oldu.
Kimileri bulduğunu sandı, ayrılık oldu.
Kimileri onun diğer yarısı olduğunu düşünürken o bir başkasının diğer yarısı olduğunu anladı ihanet oldu…
Aşkın doğumu, insanın yarım olması nedeniyledir der kitaplar…
Diğer yarınızı bulmanız ümidiyle;
Sevgililer gününüz kutlu olsun
Seni Seviyorum !

Sadece kim olduğun için değil, sen olduğun için ve seninle beraberken kim olduğumu, ben'liğimi anladığım için...
Seni Seviyorum !

Küçük sevinçlerimi, mutlu anlarımı olduğu kadar, hüzünlerimi, üzüntülerimi sevecen bir duyarlılıkla benimle paylaştığın için.
Seni Seviyorum !
İçimdeki çocuğu, saklı kalmış, ben'i ortaya, günışığına çıkardığın için...
Seni Seviyorum !

Elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine, şimdiye kadar hiç kimsenin başaramadığı o güzellikleri, o sıcaklığı, o içtenlik, ışığını bana duyurmayı başardığın için.
Seni Seviyorum !

Hayatımı kutsal bir sevgi tapınağına çevirdiğin ve her anımı yaşama sevincine, unutulmayan şiirlere dönüştürdüğün için...
Seni Seviyorum !

Çünkü sen şimdiye kadar hiç başaramadığım şeyleri, kendimle dost ve barışık olmayı ve hiçbir zaman tadamadığım kadar mutlu olmamı sağlıyorsun. Ve sen tüm bunları, yalnızca sözle, dokunuşunla ya da işaretlerle değil, kendin olmakla yapıyorsun.

İlginizi Çekebilir

Pişman Olmaz yazıcaktım Değişiklik Olsun diye Yaptım

eline sağlık

Yüreğine sağLık Erdi...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum