ben senden gidiyorum:(

gidişinde bittim ...

seninle başlayan herşeyin seninle bittiğini sandım belki...yanılmışım oysa sen bende yeni başlamıssın...bitmemiş gidişinle gitmemissinki benden...

hergün görmek acıttı belki yüreğimi hergünn hisetmek seni...her telefon calışında aşkım demek olmayan aşkı yaşamakk belki...çok yanılmışım elini tutunca gözlerine bakınca titreye titreye öpünce canımı parçasını hep benim zanetmişim....

Belkide yanılmak degildi benimki sende aşıktın istemeden gittin belkii.. özlüyomusun bitanem arıyomusn beni sevmedin demi başka eli hala bendesin demi bebeğim hala bende...her köşe dönüşümde aradı gözlerim seni bi görsem diye göremedim aşkım bittinmi bende yoksa aşkım başka eldemisnde böyle acıyor içim....uykumda bile korkularımla yüzleşiyorum ben sabahlarımda uyanmak birtanemi ellerle duymak ...olmıycak biliyorum hep seviceksin benii dönüceksin dönmek istedını söyliyceksin ama ben olmıycam aşkım biliyorum çünkü ben artık sensız kabuslarımda yaşıyorum rüyalarımda öldüm günahlarımın bedelini kabuslarımda çekiyorum...adım adım kendimi hayattan mısra mısra sevgimi şiirinden sıcak öpüşünü yanağımdan çekerek ellerini bırakıp gidiyorum aşkın bizden geçmesini izlemek bu kadar acı veriyomuşş be bebeğim....

SEN BENDEN DEĞİL AMA BEN SENDE GİDİYORUM ŞİMDİ GELDE BENİ SANA DÖNDÜRR ...

-alıntı-

İlginizi Çekebilir

hergün görmek acıttı belki yüreğimi hergünn hisetmek seni...

yada hissedememek.???

Yüreğine Sağlık Kübracım

çok güzelmiş

Belkide yanılmak degildi benimki sende aşıktın istemeden gittin belkii.. özlüyomusun bitanem arıyomusn beni sevmedin demi başka eli hala bendesin demi bebeğim hala bende...her köşe dönüşümde aradı gözlerim seni bi görsem diye göremedim aşkım bittinmi bende yoksa aşkım başka eldemisnde böyle acıyor içim...

eline koluna yüreğine saqlık kübracım çok güzel bir yazı teşekkürler tatlım

kelebek ablacaım çok Trk Silahl Kuvvetleri ederim

şekerkız gözlerine sağlık

gözlerine sağlık meldacım

ellerine sağlık

Yüreğinesağlıkarkadaşımgüzelbirpaylaşımdı

canışımmm ellerine saglık çok güzeldi

gözlerinize sağlık arkadaşlar

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum