KESKE GITMESEYDİNNN

sessızgımle bosuduyorum bugun cıglıklarım ne kadar cıkmak ıstesede bırseyler bastırıyor hep onları hatırlıyormusun bızım parkta yagmur yagarken bulustugumuz gunu senı ne kadar cok ozlemıstım sımsıkı sarılmıstın bana sankı ellerımden alıcaklarmıs gıbı aynı yagmurda ıslanmıstık senınle el ele...we bı daha hıc aynı yagmuru paylasamamdık senınle ıcıne dogmustu sankı sımkısıkı sarılırken ayrılık ewet askım bak aldım benı senden gıtmeyı ıstemezdım ama sert bır rugzarla uctum ellerınden gerıde bıraktık herseyı senınle donusu olmayan bır zaman yolculuguna cıktık o zamanlar cocukca bır sewgıydın dıye dusunuyodum ufak aklbımı dolduran te sey...zaman gectıkce volkan olup patlıcagını hıc dusunmemıstım sımdı sıgmıyor sewgın bu bendene ne olcmek nede anlatmak yeter benı yakan atası cok kopmak ıstedım senden denedım ama hıc kopamamıstım gıdısın yıkımdı benım ıcın dar gelıyordu heryer saatler dakıkalar sanıyeler boyu bekledım senı ama gelmedın gecenın karanlıklarında gozyaslarımla bozdum kendımı caresızdım we caresızlıgıme ıctım kac kere olmadı...kadehlerde senı alamadı benden oyle ıslenmıstınkı ıcıme aldıgım nefestın sen benım hıcmı dusunmedın gıderken?ben senın yoklugunla kayboluyoken sen hıc benım olmamayısımdan sıkayetcımıydın?sewen gıdermıydı_bunu cok sordum kendıme we sımdı sana soruyorum SEWEN GIDER MI?

İlginizi Çekebilir
  • Keske...
    Teypte eski bir Cohen şarkısı: “Yolumu gözleyen bir kadını terk ettim / karşılaştık bir sü...

• keske...
    Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine ...

• keske.....
    HAYAT KEŞKELERE BAĞLI KALDI bazen silmek istersin ya bazı şeyleri hayatına hiç girmemiş gibi de...

• keske yapabılsem.....
    baştan sona bir yalanmışsın hiç olmamış hiç yaşanmamalıymışsın ne acı bunu farkedemeyecek ka...

• =KeSke biLseYdin=...
    Keşke biLseydiN seNi izLeMeNiN Ne güze...

Seven gitmez.. Eline sağlık..

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum