SEN BENSİZ YAPAMAZSIN

çok üşüdüm sensiz bu gece...havanın soğukluğundan değil..sensizlikten..bu gece çok hasret kaldım sana..duvarlara vurmak istedim,kıyamadım..çünki hepsi sen kokuyor ve seni anlatıyordu..telefonum bu gece hiç çalmadı..ne bir arayan nede soran..herhalde duydular dostlarım sensiz olduğumu ve küstüler bana..onlarda haklı,beni sensiz görmeye alışmamışlar..sen olmassan dahi yanımda hep hayalini görürlerdi..kapım neden çalmadı bu gece..?sen gelmicekmisin yoksa..ellerin basmıcak mı evimin ziline..anlaşıldı bu gecede sen yoksun gece nöbetlerimde..uykusuz gecemi bir efkarlı sigaraya ödüllendirdim..dolmadı,dolduramadı yerini...hiç birşey sen olmadıki o sen olsun...sorgusuz sulasiz,hatta yargılamadan verdim suçumu..suçumun bedeli yüreğime ağır gelicekti...ama sensizlik bir seçim değildi ya...

sen gerçekten gelmicekmisin...yoksa bir daha o güzel ellerin olmıcakmı yüzümde..bir daha kokunu içime çekemicekmiyim..üç günde bir sen diye ağlamıcakmıyım..yastığın hep boşmu kalıcak yanımda...hayat zaten boştu,sen doldurmuştun....sen gidersen yine bu şehir aynımı olucak...korkularım,umutsuzluklarımla birleşicekte,beni bilemediğim karanlıklaramı yollıcak...dayanamam..gece öpüşlerini özlerim senin..gözlerindeki yaşları silemezsem ben ne işe yararım..ya seni saramazsam,ya kollarında ölemezsem yaşamamın amacı ne...bir soru değilki kafamdaki...kafamın içinde sen varsın...beynimi söküp kendimden kurtulssammı...çıldırmak üzereyim sensiz..manif,depresif,panik atağım..şizofrenin oldum...bilmediğim kayalıklara tutundum..elimde avucumda ne varsa,sensizlere,senden ayrı kalanlara verdim......

sen gerçekten başkasıylamısın...gözlerin nemli değilmi..hiç üzülmüyorsun dimi...bensizlik sana koymuyor dimi..sabah kahvaltıda sana sevdiğin omleti yeni sevgilin yapıyormu..gazatelerini kim okuyor..kim senin dırdırını,dedikodularını dinliyor...ellerinden kim tutup hadi gel gidelim diyor...bu gecede seni kim seni ısıtıyor ıssız yanlızlığında...eline kalemi alıp kim seni anlatan kelimeler yazıyor...

telefonunda yüreğin kadar susmuş...beni aramanı bekliyor...ne duruyorsun..yoksa yalanların hala gerçeklerini mi engelliyor...gururun hala kalbinden bir adım öndemi..sen bensiz yapamazsın...

bilirim sensizlikte en az bensizlik kadar zor...hadi inatlaşma..bavulunu al gel..

İlginizi Çekebilir

Eline sağlık.

selenimmm

Sadece smiley yollamak yasaktir.Mesajiniz silinmistir !

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum