GÖZYAŞLARIM

Benim gözyaşlarım gece akar,kimseler görmezken...

Gece kucak açar bana,dinler çığlıklarımı.Aldanmayın sessiz değil bu geceler ölüm sükunuyla yürüyen.Konuşur geceler ama duymaz kimse.Ben ve gece konuşuruz sabah olup pencereme güneş vurana dek.Ben ağlarım gece ağlar...

Sessiz soru işaretleriyle beslenir kalbim.Bir sürü soru vardır cevabı olmayan,bir sürü cevabım vardır sorusu olmayan.Hep bir şeyler eksiktir yarım kalır.Ya erkendir ya geçtir,Ya her şey bitmiştir ya da yeni başlamıştır...

Şimdi uyuyor bütün düşünceler.Benim aklım kim bilir nerelerde?Belki hüzünde belki sevdada ama gecenin içinde bir yerlerde...

Mutluluğu gündüz yaşarım,hüznü gece.Ama geceyi severim en çok.Geceler bana dost,ben gecelere.Yalan söylemez geceler,herşeyi olduğu gibi gösterir.Kimsenin görmediği gözyaşlarımı saklar geceler.Bana sırdaş olur bana yoldaş olur.

Ağladığım her gece silik bir hayal kalır zihnimde.Çözemediğim ne olduğunu bilmediğim bir umutla koşarım gündüzlere.Ama yine gecelere geri dönerim,geri dönerim gözyaşlarıma.

Her şeyin her duygunun sahtesi olur ama benim gözyaşımın sahtesi olmaz.Ağlarım kimse görmez.Benim gözyaşlarım gecenin koynundadır.

Görmek isteyen gözyaşlarımı,Duymak isteyen çığlıklarımı gecenin sesine kulak versin.Belki o zaman çözersiniz SIRRIMI!!!

İlginizi Çekebilir
  • Gözyaşlarım...
    Ne çok sey anlatir gözyaslari...Bazen söylenemeyen sözlerin sesi

• Gözyaşlarım......
    Gözyaşlarım... Pencerede buğusu kalmış soğuk bir gecedeydi son sözlerin.Rüzgârın uğultusundan...

• Gözyaşlarım...
    Bir rüya gördüm geçenlerde. Ama sahiplenmedim. Benim rüyam demedim hiç. Küçük bir çocuk var r...

• GÖZYAŞLARIM...
    Sen yanlizligina inat butun bir geceyi, sevgilinin dusuyle gecirebilirmisin? Gelmeyecegini bile bile sanki he...

• GÖZYAŞLARIM...
    DÜN UZANMIŞ SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞLARIM BİRBİRİNE KARIŞTI BUĞULU GÖZLERLE RESMİNE BAKARKEN ...

canım benim duygulandırdın beni o güzel yüreğine sağlık

Yuregine saglik cok guzel bi yazi

tuba cok güzel yazmışsın yüreğine sağlıkkkkk

Eline sağlık canım.

yüreğine sağlık cnm

Ağladığım her gece silik bir hayal kalır zihnimde.Çözemediğim ne olduğunu bilmediğim bir umutla koşarım gündüzlere.Ama yine gecelere geri dönerim,geri dönerim gözyaşlarıma.

işte bu satırlar beni anlatır yüreğine sağlık tek kelime ile tarifi müthişti...

okuyaan gözlerine sağlık dolunay ,vazgeç_gönlüm ,niyazi ,burak ,pink_girl ve kanka_21 teşekkürler saolun

emeğine sağlık arkadaşım..

cokgüzelbirpaylasimellerinesaglik

ellerine ve yüreğine sağlık çok güzeldi

Ellerine sağlık bidenem...

okuyan gözlerinize sağlık teşekkürler

Yüreğine sağLık

okuyan gözlerine sağlık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum