Ben Seni Unutamam..

Hani giderken son bir hediye bırakmıştın ya bana ..Ama farklıydı biraz o hediye .. Acıydı .. Sancıydı .. Yaraydı ... "Gidiyorum" derken bırakmı$tın ya kalbime .. Biliyor musun o acıyı büyüttüm içimde .. Senden kalan son hatıra oldu ...Kabullendim çünkü acı bile olsa "sen"den gelmişti bana ..Ölüm olsa senden gelen gözümü kırpmazdım ..

Biz seninle "aşık" olamadık .. Kenetlenemedi ruhum ruhuna / ruhun ruhuma .. Oysa ne kadar istemiştim "Sen"li bir hayat kurmayı .. Olmadı.."AşK" değildi bizimkisi ..AşK bizi terketti .. Yalnız bıraktı .. Yaralı bir kuş gibi üşümüşçesine titriyorduk .. Korkuyorduk .. Ne yapıcaktık? .. AşK bizi terketmişti ..."GitmeK" dedin ..Sıktım dudaklarımı kanatırcasına..Ağlamayacaktım karşında yeminliydim .. Zorlukla "Tamam" dedim ..."Kendine İyi Bak"..."Hoşçakal" diyemedim..İzin vermedi hıçkırıklarım .. Boğazımda düğümlendi bir şeyler .. Sen "GidiyorduN".. Arkana bakmadan .. Dönmemecesine ..

OlmayacaktN artık hayatımda .. Seni bir "HiÇ" kabul etmem gerekiyordu .. Yapamadım .. Kırıklarla dolu bu yüreğimi kapılarını tek sözüne açmaya hazırdım .. SeN GittiN ..

SeN GiderkeN .. Dayanılmaz bir sancı saplandı yüreğime .. "Hoşçakal" diyememenin üzüntüsü ..Gerçi diyecek gücün var mı diye sorsan .. Yüzüne bakmaya gücüm kalmadı .. Sen gidiyorduN .. Arkana bakmadan .. Dönmemecesine .. Kararlı.. "Belki" ümidi bile vermeden ..

ArtıK "SeN"sizliğeydı benim savaşıM .. Kazanmalıydım .. Sensizde yaşabilirdim .. Olmadı .. Dayanamadı yüreğim sensizliğe .. Başka gözlere bakamadım .. Başka elleri tutamadım .. Kilit vurdum kalbimin kapılarına .. Yazı astım üstüne kimse zorlamasın girmeye diye .. "Ya O Ya HiÇ" ... Sen olmadan kimse giremezdi bu kapıdan .. Giremeyecekte .. Ya sen ya sen.. Başka seçeneğim yok bu hayatta .. Belki biraz erken seçtim ama seçtim .. Ya SeN .. Ya SeN ..

Ya SeN açarsın kalbimin kapılarını .. Girersin eskisi gibi .. Ya da ..sonsuza dek "Ya O Ya Hiç" yazısı kalır.. Sonsuza kadar gelenler döner geriye ... Sen giderken bana "Belki" ihtimali bırakmadın ama ben "Belki" demekten vazgeçmiyeceğiM ..

Sevgili;

Bugün yoksun ..Belki yarın .. Aylar ..Yıllar sonra da gelmiyecesin ..Ama "Unutma"...

Buralarda Aldığın nefese tapan biri var .. Burada bir ömrünü sana adamış olan birisi var ..Kalbimin kapısının anahtarını sana verdim .. BekliyoruM / Bekliycem ...

Seni unutamadım / Unutmayacağım ..

AylaR .. Geçse de YıllaR .. Geçse de bir ömüR .. Ben seni UNUTamam ..

İlginizi Çekebilir
  • Bir Tek Seni Unutamam ......
    Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum. Üşüyorum. Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava. Se...

• BİR TEK SENİ UNUTAMAM...
    Bir başıma sıkılıyorum bu evin her köşesinde. Üşüyorum. Ne kadar uzaksan bana okadar soguyor hava se...

• Bir Tek Seni Unutamam.....
    Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum. Üşüyorum. Ne kadar uzaksan bana o kadar soğuyor hava. Se...

• bir tek seni unutamam...
    Bir Tek Seni Unutamam :kalp: Bir başıma bu kentin sokaklarında yürüyorum. Üşüyorum. Ne kadar uzaksa...

• Bİr Tek Senİ Unutamam!!...

yüreğine sağlık arkadaşım...

evet ya ben böyle bişey okumadım gerçekten süper harika

Gözlerinize Sağlık Arkadaşlar

Yuregine saglik harikaydi

Muhteşem Olmuş Tek Kelimeyle...Yüreğine Sağlık+Rep...

yüreğine sağlık harikaydı

Yüreğinesağlıkçokgüzeldi

eline sağlık güzeldi.

ellerine ve yüreğine sağlık

Yüreğine sağLık Ahmet Abi...

Gözlerine Sağlık Taygun

emeğine sağlık.. süper bir paylaşımdı..

Gözlerine Sağlık Kardeş

ya topraq61 ben o yaptığın klipteki şarkıya bittim kim sölüo onu bi yazarmısın???

emeğine sağlık...çok güzeldi...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum