GüNLer GeLiP GeçiYoR...

bense hala dünlerde seninleyim..yarınımda olmayacaksan sen niye doğsun ki güneş ?...

ben güneş doğmayacak karanlık geceleri seninle paylaşmaya razıyım..sensizlik öyle acı veriyor ki ! sensiz yarını neyleyim ben ?

sen çekip gideceksen, yalnızlığıma bırakacaksan beni isterim ki sabah olmasın...

ama bana inat, mutluluğa inat saatler geçiyor. elimde olsa durdurmazmıyım saatleri ? elimde olsa boyamaz mıyım sabahın ışıklarını geceye...

kahretsin sensizlik yaklaşıyor , bak sabah olmak üzere...elveda demek için çaba harcama....gidiyorsun işte...

güle güle sevdiğim derken gözlerim yaşlı, sensizliğe merhaba diyeceğim yine....

İlginizi Çekebilir

yüreğine sağlık..

[quote]
ben güneş doğmayacak karanlık geceleri seninle paylaşmaya razıyım..sensizlik öyle acı veriyor ki ! sensiz yarını neyleyim ben ?

sen çekip gideceksen, yalnızlığıma bırakacaksan beni isterim ki sabah olmasın...

butunuyle cok guzeldi

emeğine sağlık cnm

ellerinesaglikcanim

canım benim çok güzeldi

canım yüreğine sağlık

Yüreğine sağlık cnm Çok GüseLd!...

eline sağlık ceylan..

Ellerine sağlık bitanem...

okuyan gözLeriniz sağoLsun canLaarımm

eLine sağLık...

okuduğun için te$ekkür ederim

ellerine sağlık ceylan bakıslı bela

cok hoşafıma gitti bu yazı cok thanks ediyorum hemencik arkadaşıma mesajla attım bakalım ne demek istediğimi anlayabilecek mi

+rep canoşuma

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum