...:::Mavisiz Aşk:::...

#1Sürünen bir aşk hikayesi..Her beste acıdır bize..Her pembe kara olur bizim hayatımızda..Denizler hep gece görür,mavisini gösteremez güneşe..Bizim hikayemiz,acıtır biraz..Dinlemek bile kolay değildir hiç..Bazen bir dost gibi yakınlaşır kalplerimiz..Birimiz mutlu birimiz mutsuzdur her an..Ya ben sevinirim,ya o..Biz hiç aynı aşka baş koyamadık..Biz hiç aynı sabaha uyanamadık.Biz hiç derin mavilere dalamadık beraber..Belki benim maviye açlığımdandı bu,belki de onun maviye doymasından..

Sürünen her aşk gibi,yıprattı bizi bu hikaye..Her hazin son gibi son buldu düşlerimiz..Her ayrılık gibi zamansız tükendik biz..Gidişler,hıçkırıklar ve her nefeste bin acı..

Hüzünle alınan nefesler,kolay verilmezmiş..Her rengin ayrı bir güzelliği varmış da,mavinin büyüsü başkaymış..Mavi hüzün,mavi acı..Ve mavi,mutlulukmuş!! Ve mavili nefes almak,en iyisiymiş..Nefes,hayat,su ..
Mavi herşeymiş..Ve sürünen aşk hikayelerinin başrol oyuncusu MAVi.!!

Bu hikayenin bitişi bildiğiniz gibi değil..Öykümüz gökyüzünün denizle birleştiği yerde son bulur!! Güneş kaybolur..Gökyüzü kararır..Deniz kararır..Ay doğmaz olur gecelere..Ve mavi kaybolur günden güne..Kararır zihnim denizler gibi,mavisiz kalır..Ve bu bitişten sonra her saniye ölüme uzaklaştırır aşkı..Ölümsüzleşir günden güne.MAvi ölür,aşk dirilir.. Günler geçer..Hikayenin tüm oyuncuları göçer buradan..Geriye kalan AŞK olur..AŞK..Mavisiz aşk..Siyah aşk..

Sonraki nesillere armağan aşkın adı budur..
MAsallardan elimize kalan aşk; MAVİsiz aşk!!

İlginizi Çekebilir


#2
ellerinesaglikcokgüzeldi


#3
Yüreğine sağlık çok güzeldi..
Gerçek sevgiyi yaşamayı bilenler oldukça maviler bitmez..
Belki bazen koyu olur rengi ama yine de mavisiz olmaz..


#4
Eline sağlık Hilal.


#5
Yüreğinesağlıkhilalçokgüzeldipaylaşımıniçinteşekkürler


#6
Emeq!ne saqLık canım


#7
ELLERINE SAGLIK GUZEL BIR YAZIYDI


#8
Ellerine sağlık cnm


#9
gözlerinize sağlık arkadaşlar begenmenize sevindim


#10
Yüreğine sağLık Çok GüzeLdi
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 01:48 .