<<<ßu Günde bitti>>>

Bu gün bitti sonunda. Senden gelenlerin ucunu kestim, hayata başka bir gözle bakabildim sonunda. Arayıp anlattım sana her şeyi. Bunların hepsinin bitiğini söyledim sana artık, beni rahatsız etmemen gerektiğini söyledim. Biliyorum bundan sonra asla telefonum senin numaran tarafından çalamaz. En azından ben arayana kadar ..

Şimdi önümde kocaman bir gün var. Ben içimde seni bitirmenin verdiği küçücük bir haz ve bir daha seni görememe düşüncesinin büyük üzüntüsü ile kalıyorum tek başıma. Evde kimse yok. Beni teselli edebilecek, konuşabilecek kimse yok. Olsa da kimse senin son telefonumuzda ağlama sesini bana unutturamaz. Neden ağladın ki ? Ben de ağlamıştım ve seni ağlatmaya hakkım vardı. Tamam. İçimin de bir bölümü sen ağlarken kahkahalar attı ama o gülen kısım çok küçük bölümüydü. Telefon kapandı ve kahkaha kesildi. Gerisinde sen ve senin sesin kaldı ..

Bir de ağzından hiç düşürmediğin o erkek arkadaşın var. Seni aradığımda onun adını söyleyip “ Bu gün aynısını o da yaptı! Kamera falan mı var buralarda ? “ dedin. Amacın ne? Benim içimdeki kurt senin ne işine yarıyor? Beni böyle düşüncelere boğmakla ne kazanıyorsun?
Bittiğin halde beni nasıl da meşgul edebiliyorsun farkında mısın?

Telefonu kapattım. Ev bomboş. Ben varım sadece. Odada bir sigara. Sigarada sen varsın. İçiyorum. Başım dönüyor hafiften. Duman oluyor her tarafım. Gözlerimden yaş akıyor. Duman kaçtı herhalde. Aynı sigaranın kokusu gibi kokun da üstüme sindi. Sigaranın sonuna geliyorum yavaş yavaş. Hafiften dönen başım artık yerinde duramıyor. Bir sigarayla bu kadar döner mi bir baş? Sanırım dönüyor. Sigara bitiyor. Aynı sen gibi alıp söndürüyorum onu da. İçten yanmaya devam ettiğini bildiğim halde öyle bırakıyorum. Küllük ben sigarayı yaktığımda boştu. Şimdi beş tane izmariti var içinde. Ben buradayken birileri gelip sigara mı içmiş? Bana yeni bir şey daha öğrettin teşekkür ederim. İnsanın başı bir sigarayla dönmüyormuş ..

Bitanem, sana sürekli böyle seslendim. Değişken lakapların oldu ama değişmeyen buydu. Bitanem... Senden başka kimse benim ağzımdan bitanem lafını duymadı. Sana bunları yazıyorum çünkü seni ne kadar çok sevdiğimi sana gösteremediğimi düşünüyorum. Keşke daha çok seni seviyorum diyebilseydim. O buluştuğumuz gün daha çok sarılsaydım sana. Biraz daha ileri gidip keşke öpseydim seni ..
Bu sana yazdığım ama vermediğim ne ilk ne de son ( Umarım son olur. Tanrım lütfen son olsun ) mektup. Bu mektubu da sana vermiyorum. Belki veririm bir gün. Hatta vermişimdir..
Bu harfleri “belki” okuma ihtimalinin olduğunu bilmek çok güzel.

Beni unut.
Beni unut seni sevmiyorum.
Beni unut ve beni bir daha arama.
Beni unut aklımdan çık artık.
Beni unut görünme bana.
Beni unut seni sevmiyorum.
Beni unut.
Seni seviyorum!

Bitanesini arayan.. Bulan .. Kaybeden...

İlginizi Çekebilir

eline sağlık

yüreğine sağlık..

yüreğine sağlık fatih

okuduğunuz için tşkelr arkadaşlar....

Güllerin en güzelini gönder bana
Sevgilerin en büyüğünü
Dostluğun en yücesini
Bir gece ansızın ölümden önce
Gece karanlıkmış gibi
Elinde fenerler....

herzaman ki gibi süperdin

tşk ettim dolunay ...

Yüreğine Sağlık...Çok Güzeldi...

Alıntı:
Telefonu kapattım. Ev bomboş. Ben varım sadece. Odada bir sigara. Sigarada sen varsın. İçiyorum. Başım dönüyor hafiften. Duman oluyor her tarafım. Gözlerimden yaş akıyor. Duman kaçtı herhalde. Aynı sigaranın kokusu gibi kokun da üstüme sindi. Sigaranın sonuna geliyorum yavaş yavaş. Hafiften dönen başım artık yerinde duramıyor. Bir sigarayla bu kadar döner mi bir baş? Sanırım dönüyor. Sigara bitiyor. Aynı sen gibi alıp söndürüyorum onu da. İçten yanmaya devam ettiğini bildiğim halde öyle bırakıyorum. Küllük ben sigarayı yaktığımda boştu. Şimdi beş tane izmariti var içinde. Ben buradayken birileri gelip sigara mı içmiş? Bana yeni bir şey daha öğrettin teşekkür ederim. İnsanın başı bir sigarayla dönmüyormuş ..
ne denirki bu sözlere gerçekten muhtesemdi cok begendim hayatta kimse bitanesini kaybetmez inşallah

+rep

Tşkler okuduğunuz için .....

yüreğine ve ellerine sağlık arkadaşım

okuyan gözlerine Sağlık arkadaşım...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum