Artık sus yüreğim... (bana ait)

Sus yüreğim. Duymasınlar sesini. Onu sevdiğini, hala unutamadığını söyleme artık. Biliyorum zor ama ne olur sus..

Bak o unuttu artık. Sildi yüreğinden, hayatından. Hem de hiç düşünmeden. Ardına bile bakmadan...

‘Hani hep sevecek, hiç bırakmayacaktı. Bensiz nefes alamaz, yaşayamazdı. Ben onun her şeyiydim. Bensizliği düşünemiyordu. Hani en büyük korkusu beni kaybetmekti?’
Yalanmış yüreğim sözleri de yalanmış, aşkı da. Tıpkı kendisi gibi..

Beni düşünmüyor artık. Ne yapıyorum, umrunda bile değil. Hasta mıyım, nasılım merak etmiyor.Aramıyor, sesimi özlemiyor. Daha da önemlisi SEVMİYOR artık.

Kim bilebilirdi bu aşkın sonunu. Kim diyebilirdi ki hiç bitmeyecek gibi görünen bu aşkın biteceğini. Ama yanılmışlar yüreğim. Tıpkı sen gibi onlar da yanılmışlar. Meğer ortada koskoca yalandan başka hiçbir şey yokmuş..

Ne yapalım yüreğim. Dayanacağız artık. Bunu da atlatacağız. Yeter ki sen sus, onu sevdiğini söyleme. Feryat etme yüreğim kimse duymasın onu unutamadığını.....

pink_girl

İlginizi Çekebilir

Yuregine saglik cok guzeldi

eline sağlık canım

yüreğine sağlık arkadaşım..

Beni düşünmüyor artık. Ne yapıyorum, umrunda bile değil. Hasta mıyım, nasılım merak etmiyor.Aramıyor, sesimi özlemiyor. Daha da önemlisi SEVMİYOR artık.

Yüreğine saglık... cok guselmıs

yuregine saglik melegim guzeldii

tek kelime ile harikaydı yüregine sağlık

Re: Artık sus yüreğim...

Alıntı:
pink_girl´isimli üyeden Alıntı

‘Hani hep sevecek, hiç bırakmayacaktı. Bensiz nefes alamaz, yaşayamazdı. Ben onun her şeyiydim. Bensizliği düşünemiyordu. Hani en büyük korkusu beni kaybetmekti?’
Yalanmış yüreğim sözleri de yalanmış, aşkı da. Tıpkı kendisi gibi..

pink_girl
Ben o kadar çok düşünüyorumki, ama nafile gözlere perde çekilmiş, kulaklara kurşun
dökülmüş
Şiirde kendimi bulduğum için kişsel bir yorum yaptım, yüreğine sağlık...

yüreğine ve ellerine sağlık arkadaşım

BRAVO YÜREĞİNE VE ELLERİNE SAĞLIK

saolun okuduğunuz için

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum