><AffeT BitaneM !.. Seni SeviyoruM .....><

İyi geceler canım .. Bak benden çok uzaktasın ama ben yine senin kokunu duyuyoyrum ... Sıcaklığını hissediyorum ... Ve seni düşünüyorum .. Yemin etmişim bütün kağıtları senin adınla karalamaya ...

Benim en büyük görevim 24 saat seni düşünmek ... Aldığın nefese tapmak .. seni o kadar seviyorum ki .. Yaptıklarımdan sonra bunu söyleyemiyorum .. Kahretsin boğazımda düğümleniyor .. Diyemiyorum ... "Seni SeviyoruM" diyemiyorum .. Ne zaman demeye kalksam olmuyor .. Düğümleniyor boğazımda hıçkırık sadece ağlıyorum ... Gözlerim anlatıyor aslında ama yoksun ki .. Benden çok uzaktasın ...

İstiyorum artık anlasana .. Seni istiyorum .. Sana sarılmak .. Senin sıcaklığını hissetmek .. sonra dşünüyorum senden gidişimi ..Lanet ediyorum bir kez daha kendime .. Utanıyorum .. Aldığım nefesi haram kılıyorum kendime ...

O kada isterim ki beni affetmeni .. Eskisi gibi "Aşkım" demeni ..

Ve hatırlıyor musun sana bir soru sormuştum ?..BeN ölüRseM ne yaparsın ? demiştim ...

-Sende gelirim mezarını bulurum demiştin .. Yaşadığında kokunu duyamaıştım ama toprağında hissederim kokunu demiştin ...

Biliyor musun ?.. Beni kimse senin kadar sevmedi .. Ve ben karşılığında neler yaptım sana .. Senin sevgin .. Aşkın ..Tutkun .. Bağlılığın fazla gelmişti bana ...Şimdi düşünüyorum da .. Öyle pişmanım ki ...

BaK geldim kapına .. AffeT dedim ..Eskisi gibi olalım .. Ama biliyorum kimse kabul etmez artık .. Güvenini sarstım bir kere senin ..Ben seni beklemeye razıyım yeter ki AffeT beni ...

Seni çok seviyoruM ben .. Artık git desende beniM yeriM senin kapın .. İster kapının içi .. İster dışı .. BeNiM tek amacım kendimi sana affettirmek ve sana sevgimi inandırmaK .. Seni SeviyoruM..

AffeT BitaneM! ... Seni SeviyoruM ...

İlginizi Çekebilir

yüreğine, emeğine sağlık cnm harika

yüreğine sağlık çok Güseldi arkadaşım...

Eline saglik cok guzeldi ablam

eline sağlık

yorumlariniz icin tskler ve gozlerinize saglik

harikaydı cnmcım..

Gerçekten çok güzeldi eline sağlık..

seni o kadar seviyorum ki .. Yaptıklarımdan sonra bunu söyleyemiyorum .. Kahretsin boğazımda düğümleniyor .. Diyemiyorum ... "Seni SeviyoruM" diyemiyorum .. Ne zaman demeye kalksam olmuyor .. Düğümleniyor boğazımda hıçkırık sadece ağlıyorum ... Gözlerim anlatıyor aslında ama yoksun ki .. Benden çok uzaktasın ...

süpersin cnm çook güzeldii yüreğine sağLık

çok güzel yaa

Benim en büyük görevim 24 saat seni düşünmek ... Aldığın nefese tapmak .. seni o kadar seviyorum ki .. Yaptıklarımdan sonra bunu söyleyemiyorum .. Kahretsin boğazımda düğümleniyor .. Diyemiyorum ... "Seni SeviyoruM" diyemiyorum .. Ne zaman demeye kalksam olmuyor .. Düğümleniyor boğazımda hıçkırık sadece ağlıyorum ... Gözlerim anlatıyor aslında ama yoksun ki .. Benden çok uzaktasın...

yüregine saglik cok güzeldi

yorumlariniz icin tskler,begenmenize sevindim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum