SEN HİÇ......

Sen Hiç Sevdin Mi????
BEN SEVDİM...TIPKI GÜNEŞİN DOĞAYA SABAHIN İLK SAATLERİNDE TURUNCU IŞIKLARI AKSETMESİ GİBİ...TIPKI O KADAR SOĞUĞA RAĞMEN KARIN ALTINDAN GÜZELİM BEYAZLIĞINI,SICACIK BAKIŞINI DELEREK GEÇEN KARDELEN ÇİÇEĞİ GİBİ..TIPKI AZGIN SOĞUĞA RAĞMEN YAVRUSUNU SICAK SEVGİSİYLE ISITMAYA ÇALIŞAN BİR ANNE GİBİ...
Sen Hiç Özledin Mi????
BEN ÖZLEDİM..KİMİ ZAMAN DAĞIN YÜKSEK TEPELERİNDE YALNIZ YAŞAMAYI,KİMİ ZAMAN CANI GÖNÜL İLE DOSTLARIMLA SICAK SOHBETLERE DALMAYI,KİMİ ZAMAN TELEVİZYONUMUN KARŞISINA GEÇİP RAHATÇA KUMANDAYI ELİME ALIP KİMSENİN MÜDAHELESİ OLMADAN HİÇ DURMADAN KANAL DEĞİŞTİRMEYİ...KİMİ ZAMAN SONU BİTMEYEN,ÖMRÜM KADAR UZUN OLAN BİR ŞİİR YAZMAYI...
Sen Hiç Ağladın Mı????
BEN AĞLADIM...YÜZÜMÜ CAMA YAPIŞTIRIP,SABAHIN ERKEN SAATLERİNDE İŞE GİTMEYE ÇALIŞAN ANNE-BABALARIN AKSİNE,EVDE OTURUP ÇOCUKALRINI ÇALIŞTIRAN İNSANLARI GÖRÜNCE...BAZEN MUTLULUKTAN,BAZEN YALANCIKTAN,BAZENSE KORKUDAN...AĞLADIM...HİÇ HESAPSIZ,KİMSEYE HABER VERMEYE GEREK DUYMADAN AĞLADIM...DERİN DÜŞÜNCELERE DALDIĞIM ANDA,ELİMİ KALBİME KOYUP,ESKİ HATIRALARI YAD EDİP CABASI OLSUN DİYE UFAK BİR TEBESSÜMLE AĞLADIM...HİÇ HESAPSIZ,KİMSEYE HABER VERMEYE GEREK DUYMADAN....
Sen Hiç Korktun Mu????
BEN KORKTUM..SEVDİKLERİMİN KALBİNİ KIRMAKTAN,DOSTLARIMI KAYBETMEKTEN,KENDİMLE YÜZLEŞMEKTEN KORKTUM...KİMİ AKŞAM YA HİÇ GÜNDÜZLER OLMAZSA,YA HEP KARANLIKTA KALIRSAK,YA HİÇ KONUŞAMAZSAM DİYE KORKTUM...KİMİ ZAMAN KARANLIKTAN,KİMİ ZAMAN AYDINLIKTAN...KİMİ ZAMANSA KORKMAKTAN KORKTUM...
Sen Hiç Mutluluğu En ÇoK Hakedenin Sen Olduğunu DüşÜndün mü????
BEN DÜŞÜNDÜM..SEN DE DÜŞÜN..HERKES DÜŞÜNSÜN...ÇÜNKÜ MUTLULUK HERKESİN HAKKI...YAKALAYABİLİRSİN İSTEDİĞİN MÜDDETÇE..YA YALNIZ KALMAKTA,YA YEMEK PİŞİRMEKTE,YA DEPRESYONUN BİLE SENİ EZEMEMESİNDE,YA DOĞAN GÜNEŞTE,YA YENİ DOĞMUŞ AĞLAYAN BİR BEBEĞİN SESİNDE,YA DA SABAHIN İLK SAATİNDE GÜZEL BİR ÇİÇEĞİ KOKLAYARAK UYANMAKTA...MUTLULUK BULUNMAZ HİNT KUMAŞI DEĞİL Kİ....YETER Kİ HAKETTİĞİNİ DÜŞÜN,HERŞEYE RAĞMEN....
Sen Hiç Gökyüzüne Bakıp Bizi YARADAN'A Şükrettin Mi????
BEN ŞÜKRETTİM....BANA BU CANI BAĞIŞLADIĞI İÇİN...BENİ GÜZEL DOSTLARLA KARŞILAŞTIRDIĞI İÇİN,BAŞIMI SOKACAK BİR EVİM OLDUĞU İÇİN,BAZAN YALNIZ KALDIĞIMDA BANA YANIMDA OLDUĞUNU HİSSETTİRDİĞİ İÇİN..BANA YAŞAMANIN NEFES ALMANIN NE KADAR DA HAZ VERİCİ BİR DUYGU OLDUĞUNU HİSSETTİRDİĞİ İÇİN....
HAYATIN BİZE KARŞI YOLUMUZA ÇIKARDIĞI TÜM ENGELLERE,BİZLERİ SINAMAK İÇİN OYNADIĞI TÜM OYUNLARA HARŞI HALA MUTLU OLABİLDİĞİM İÇİN...ELİME KALBİME KOYDUĞUMDA YALNIZ OLMADIĞIMI HİSSETTİĞİM İÇİN....

canım beniiim yüreğine sağlık bu yazında diğerleri gibi harika

emeğine sağlık ya.. çok güseldi..

çoook güseldi yüreğine sağlık cnm

Yüreğine sağLık

SIR,bing_bang,pink_girl,Dream_Angel okuyan gözlerinize sağlık arkadaslar..teşekkürler o güzel yorumlarınız için

te$ekkürLer bitanem

GüseL oLmusH EmEğine SaĞLık

Eline sağlık songül çok güzeldi.

esma,muroyiveS,burak okuyan gözlerinize sağlık teşekkür ederim yorumlarınız için

canım benim çoqqq süperdi güzel paylaşım yüreğine saqlıkk

okuyan gözlerine sağlık kelebek çok teşekkür ederim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum