söz vermiştin

söz vermiştin bana
yanıbaşımda yaşlanmaya
söz vermiştik bu dünyaya
ne olursak olsaydık

sen değilmiydin karşıma çıktığın ilk gün hayatımı değiştireceğine söz veren..hiç gitmeyecektin..biri olsun istiyordun..aşık olmak istiyordun..onu herkesten,bu hayattaki bütün pisliklerden korumak istiyordun..onu bulduğunu söylüyordun..o bendim..karşındaydım..hiç olmadığım kadar çıplaktım karşında..

kaç yıl geçti bak hala
son bakışın miras bana
saklı duruyor ne fayda
bıraksaydın solsaydık

ama gitmiştin sevgili..sende bu hayatın gerçeklerinden korkmuştun ve gitmiştin..ne kadar zaman geçti farkındamısın..herşey o son bakışında kaldı..hala silinmedi hafızamdan o bakış...
hangi bahane avutur bilmem
hangi günahın bedeli bu
kandırmıyor ne gündüzüm ne gecem
böyle intikam olmaz

neydi sebep hala bilmiyorum..eksik olan neydi..bir türlü çözemiyorum o gidişi..bir açıklama yapsaydın belki avunurdu kalbim...herkes bişeyler söylüyordu..geçecekti herşey..başka hayatları yaşayacaktım zamanla..unutacaktım seni..öyle diyorlardı hep..hiç inanmadım bunlara..bellediğim tek gerçek sen iken başkaları ne derse desin umrumda değildi..

çok mu fazla bu sitem
ağır değil mi bu ceza
söyle kim çok gördü seni bana
böyle yalnız kalınmaz

geri dönersin değilmi bir gün?? giderken bişey söylemedin..dönmeyeceğim demedin..sevmiyorum demedin..o zaman dönersin değilmi sevgili? unut beni demedin,sil beni demedin..
döneceksin değilmi sevgilim??

İlginizi Çekebilir

yüreğine sağlık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum