...::: ÖLen sevgiLiNiN arDiNdaN :::... :-(((

DUY BENİİ.

SENİ SEVMİYORUM ARTIK!nefret ediyorum sensiz geçen her günden..güneş doğmasın, lanet olasıca batsın ve hep orda kalsın..seni sevmiorum artık..bakma ağladıma dudaklarımın isyanlarda olduğuna sen öldün ve benide gömdün..benide yatırdılar senin yanına..istemiorum seni istemiorum artık okşamanı saclarımı bakma yüzüme en acı şeyleri gördüm sende ve öldün. beni bu hayatta yanlız bırakıp sessizliğin çığlıklarına benim gitmek istediğim yere bensiz gittin..biliomusun görüyormusun ordan beni hep ağlıyorum ve artık sadece karanlığı seviyorum ..her yeni gün kirli bir umut benim için..gel hadi. gel yine canımı yakkk..gel gel ve yine suskun kal ..sadece gel ..hesap ver bana nasıl gidersin bensiz sölesene! sıkılmıyomusun O KARANLIK içinde ,hem sen korkarsın yanlızlıktan .. bensiz ağlarsın üşürüsün bebeğim..ne olur gel ısıtıyım seni, olsun sen yine acıt canımı, olsun gel, yine deli gibi sevdiğini söleyip ağlat beni..
narin vücudunu koyarlarken o toprağın altına , haykırdım saatlerce duy diye beni. biliodum, kalkıp aşkım diye sarılıcaktın tekrar bana .. ogün sonkez yağmurda ıslandık seninle,tıpkı sen istediğin gibi oldu hemde..öle hainlerki seni göremedim göstermediler son kez bana, hayranlık duduğum , ellerimle avuçlayıp öpüçükler kondurduğum yüzünü..biliorum o sen değildin o yüzden sakladılar benden..inanmam asla sen ölemedinnnnn.. toprağa dayadım dudaklarımı ve haykırdım burdayım diye, haykırdım seni seviorum , diye haykırdım beni sensiz bırakma diye ve yalvardım saatlerce ..çok vicdansızsın herzaman ki gibi, kahrolasıca yerden cıkmadın çıkmadın işte..sonra yattım üzerine uyuduk seninle bebeğim hep istediğin gibi koyun koyuna hemde..duyuyomusun beniiiiiiii artık SEVMİORUM SEVMİORUM SEVMİORUM seni İŞTE .BENİ SENSİZ BIRAKIP GİTTİN sessizliğin en ses getiridiği o yere..

İlginizi Çekebilir
  • Gidenlerin Ardindan...
    GİDENLERİN ARDINDAN Bir ıslık sesi duyuldu...Bu ben miydim,yoksa ıslak saçlarımı avuçlayan rüzgar...

• Cemrelerİn Ardindan...
    Sensizlikte, Kah geceler üzerime yürüdü, Kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözleri...

• OlumunuN ArdindaN . . ....
    Kafamdaki bütün düsünceler sadece sana adaklandi Yagmurlu bir havada yürüyorum gözlerim duvara takild...

• Senin Ardindan...
    Sensizligin adi kara kis. Sensizligin adi zamansiz gün batimi. Sensizligin adi umarsiz bir haykiris, Se...

Offf harikaydi canim emegine saglik

duygu bu yazıyı okumasın kapnamaya calışan yarası tekrar acılmasın

teşekkürler güzeldi

süpersin ya.. emeğine ve yüreğine sağlık..

Gercekten harikaydı ya.. o kadar iÇten yazıLmış ki. Yüreğine sağLık cnm.

Özlem Canım Süpersin Harikaydı Emeğine Sağlık

yüreğini sağlık

Yuregine saglik cok guzeldi

Aşka isyan isyanların büyüğünden olsa gerek.
Kişi ne onla nede onsuz yaşayamaz bilse gerek..

Eline sağlık..

BENİ SENSİZ BIRAKIP GİTTİN sessizliğin en ses getiridiği o yere...süperdi ya emeğine sağlık arkadaşım

Trk Silahl Kuvvetleri ederim yorumlar icin

Cok guzeldi tskler.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum