DOĞUMGÜNÜM BANA GELDİĞİN GÜN...

Yine Aylardan Ocak..Ne Çabuk Geçiyor Zaman Tutamıyorum.Kış Çocuğuyum Ben Yarın Benim Doğumgünüm..Yağmurlar Karşılayor Yeni Yaşımı..Geçen Seneyi Anımsıyorum Birde Bu Seneyi..Ne Çok Şey Alıp Ne Çok Şey Verdi Bu Yıl Bana..Dostumu Kaybettim, Sevdiğimi Buldum Dün Onlaydım Bugün Başkasıyla Ne Garip Hayatın Cilvesi Dedikleri Bu Galiba..
Yarın Doğumgünüm,Sevinçleri,Umutları,Beklentileri,Planlarıyla Ve Sevdiğimle Gireceğim Yeni Yaşıma..Her Yeni Yılda Bir Eksik Boşluğu Doldurulamayan..Biri Varsa Ötekisi Yok..Geçen Yıl Dostum Vardı Herşeyi Paylaştığım Hiçbir Doğumgünümü,Doğumgününü Ayrı Geçirmediğimiz Lakin O Yanımdayken Sevdiğim Birinin Eksikliğini Duyardım..Şimdi Sevdiğim Var Dostum Yok Artık..Hep Bir Tarafım Eksik Olamak Zorundamı Bilmiyorum..
Yine de Mutlyuyum,Huzurluyum Ve Gelecekten Daha Bir Umutluyum Çünkü Seviyorum Seviliyorum..Yapmak İstediklerimi Çok Daha İyi Biliyorum..Knedime Daha Bir Güveniyorum.Sanırım Her Yıl Daha Bir Olgunlaşıyorum.
Sevdiğim Seninle Doğdum Ben,Sevmek Sevilmek Nedir Değer Vermek Değer Göermek Nedir Sende Tattım.Dostum,Sırdaşım,Sevdiğim Herşeyim Oldun..Yüzümdeki Sevincim,Dilimdeki Hecem..Dünyam..O yüzdendir Ki,Senin Bana Geldiğin Gün Doğumgünümdür..Ve Yine Yanımdasın Doğumgünümde de Bırakmadın Ve Yine Doğumgünüm..
Her Sene Başka Bir Yerde Başka Bir Duyguda Başkalamış Olacağım..Yıllar Birçok Şeyi Alırken Birçok Şeyi de Kazandıracak Bana Biliyorum.Ama Bana Kazandırdığı En Büyük Hediye Sensin Bitanem.Ömrüme Bedelsin..Miladımsın..Ve Gelecek Günler Hiç Ayrılmayacağımız Günleri Fısıldıyor Kulağıma..Hiç Bu Kadar Umutlu,Bu Kadar Beklentili Girmedim Yeni Yaşıma..Ben Senin Yanında Olamadım Lakin Sen Yanımda Olacaksın..
Ve Burdaki Tüm Arkadaşlarım Sevdiğim Gibi Sizde Yanımda Oldunuz Her Doğumgünümde de Olmanızı İsterim..Çok Şey Paylaştım Sevdamızı Burda Anlattık Hüznümüzü Burda Paylaştık Hayatta İnsanın Sevdiğiyle,Arkadaşları Çok Farklı Yerlere Sahiptir.Ve Bu Özel Günlerde Daha Bir Aranır O Yüzden Sevmekten,Çevrenizdekilere Gülümsemekten,Dost Edinmekten Korkmayınız..Hatırlayacağınız Ve Sizi Hatırlayacak İnsnaların Varlığını Hissetmekten Daha Güzel Ne Olabilir..Dünyada Yalnız Değiliz Yalnızlık Allah'a Mahsustur.
Seni Çok Ama Çok Seviyorum Sevdiğim Varlığın En Güzel Doğumgünü,Gelişin Doğumum Benim..Ve Sizi Çok Seviyorum Arkadaşlarım Varlığınız En Güzel Hediye Benim İçin..

İlginizi Çekebilir

Aşk'a bak be.. Nice yıllara tekrar tekrar,eline sağlık.

Tek keLime HARİKAA... :tb:

aşk işte ya canımızı acıtsada cogu zaman en guzel hıslerıde yıne ask yasatıyor

canımsınız gozlerınızdekı ışık hıc sonmesın

Effendy,cimcime_,HERCAİKARDELEN,çok teşekkürler canlarım okuyan gözlerinize yanımda olan varlığınıza sağlık bitanelerim

çok güzel yüreğine sağlık

okuyan gözlerine sağlık SIR arkadaşım

cok güsel ellerine ve yüreğine sağlık..

canım benim süperdi süper bir paylaşım eline koluna yüreğine sağlık bitanem

ne güzel bi aşk allah ayırmasın diyorum sizi..mutluluklar hep sizinle olsun arkadaşım hislerini çok güzel anlatmışsın

Yüreğine sağLık

bing_bang teşekkürler okuyan gözlerine sağlık

selvicanım saol canım allah sanada böyle bir aşk nasip etsin bitanem

DreaM_AnGeL saol canım okuyam gözlerne sağlık arkadaşım

kelebeğim canım benim okuyan gözlerine varlığına sağlık bitaneciğim bende nerde benim kelebeğim diyodum yaaaa canımsın saolasın

Allah eren abimden ayırmasın yengecim.Aynı zamanda doğum günün kutlu olsun

Okurken cok duygulandim gözlerim doldu..Kendimden birseyler buldum encok dost kisminda.. Yüregine saglik seda

Çok GüzeLdi Yüreğine sağLık

çok güzeldi gerçekten..ne güzel anlatmışsın herşeyi..dediğin gibi kimse yalnız değildir insan kendini yalnız hisseder fakat onun bir gülüşü için yaşayan biri vardır o kişi bunu farketmesede...

çok güzeldi arkadsım..paylaşımın için teşekkürler

Eline sağlık

sweetprincess,GamzeLim, BEYAZ GELİNCİK,DreaM_AnGeL,dragonfly çok teşekkürler canım arkadaşlarım okuyan gözlerinize benimle olan varlığınıza sağlık canlarım inanın hem yazıma hem doğumgünüm için yaptığınız yorumlara çok sevindim çöünkü yanımda gerçekten sevdiğim insandan ve ailemden başka hiçkimse yok dost arkadaş diyebileceğim ama anladımki sizlere gerçek arkadaşlarım diyebilirim allah sizin yanınızdan da sevdiklerinizi ayırmasın herşey gönlünüzce olsun

eline sağlık

okuyan gözlerine sağlık özlem arkadaşım saolasın

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum