Biz Kim miyiz.

Biz Kim miyiz.

Dinle Beni yüreğim...

Umudum var yarına..güneş doğacak yine..ve hayat başlıcak..yine incitcekler yüreğim seni..yine kanatcaklar dikenleriyle..başını kaldır yüreğim bak sen gökyüzüne hala masmavi rengi görüyosan yürü ve bak önüne..anladın dimi artık herşey sahte..herkesin yüzünde birden fala maske..yüreğim yetişelim artık sonu gelmeyen yangınlara..bizde yansakda söndürelim başka yananları..anlatalık katı yüreklere sevdanın adını..ve kazıyalım gökyüzüne sevgiyi ve aşkı..hisset yüreğim bu mevsimde esen rüzgarları..hissetme ama sana atılan taşları..
devam edelim yüreğim severek devam edelim....
İlk önce sevmeyi sevelim yüreğim..dua edelim sevmeyi sevmeyenler için..ve ağlayalım ağlamayı bilmeyenler için...
Bir sevda mevsimindeyiz yüreğim..gülleri gözyaşıyla büyütülen bir sevda mevsimi..rengini kandan alan gülleriyle örtülen bir sevda mevsimi...hayallarin bulutlarda gezdiği bir sevda mevsimi....
yarınlar bizi bekliyor yüreğim..acılar bizi bekliyor..biz hep tebessüm edelim yüreğim içimiz kan ağlasada..ve yüreğim tanıtalım kendimizi bizi bilmeyenlere...

Biz Kimmiyiz???
Biz sevda yağmurlarında ellerini açmış bekleyen bir bir garip ...

İlginizi Çekebilir

Harikaydi kardesim ellerine saglik ..

okuan gözlerine sağlık kardeşim tşk..

harikasın yüreğine sağlık

yuregine saglik

yüreğine sağlık güzeldi

ellerine sağlık bitanem cok hoştu yazın cok begendim umarım her zaman biz olursunuz ayrı düşmessiniz sevdiğinle

Yüreğine sağLık

okuan gözlerinize sağlık canlarım..

türkü gözlüm ii dileklerin ayrıca tşk ederim.. amin.. bu güzel dilekler senin için de geçerlii..

Yüreğinesağlıkarkadaşımçokgüzelditeşekkürler

begenmene sevindim tşk cnm..

muhteşemdi arkadaşım emeğine sağlık teşekkür

teşekkürlerrrr..

te$ekkürLer Cicim

ben tşk ederim şirinem.. okuan gözlerine sağlık..

yğüreğine sağlık....

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum