sen bana geceyi anlat..

--------------------------------------------------------------------------------

Ormanların kıyısına sürüldüm,dallarımı gözlerimde bırakıp adımladım,adımın kıyısında gözlerin dururken!
Durulsun diye avuçladığım yalnızlığım..saçlarına sürdüm omuzlarımın kanat izlerini.
Sokağı izliyorum bilmem kaç zamandır,beklediğim bir yüz var bütün yüzlerde bir parçasını bulduğum..bir koku bu bütün kokuların karışımından elde edilecek ve büyüsü bütün bir ömrüme sinecek…Silik bir soğukluk var bu gün gökyüzünde maviye çalan bir ayaz üşüyorum hayret.!
Yağmur yağacak gene bulutlar tedirgin,bulutlar ürkek..önce azalıp sonra parçalanıp yok olacaklar..bulutlar sakin!
Sokağı ve bulutları düşündüm,geriye dönüşü olmayan sesler!
Ağzımın içinden bir daha ağzımın içine girmeyecek girse de sadece taklit olacak kelimeler ve onların uzun yürüyüşleri cümleler…Hepinizde yazmak istemedim birini sokağın yüzüne iz vuran insanlardan.Hiç biri saçağıma sığınmadı..
Yazmadım!

Yazdıklarımdır beni çaldıran kendime…kaybedilmiş bir yığın sözdür arşivlerdi çürüyen sözler..Kelimelerimin kanayan yüzü bu boş ver şimdi…sen bana geceyi anlat..bütün sokak aralarına saklanmış yüzünü anlat..elerim terliyor üşüyorum…

--------------------------------------------------------------------------------

İlginizi Çekebilir

Yazdıklarımdır beni çaldıran kendime…kaybedilmiş bir yığın sözdür arşivlerdi çürüyen sözler..Kelimelerimin kanayan yüzü bu boş ver şimdi…sen bana geceyi anlat..bütün sokak aralarına saklanmış yüzünü anlat..elerim terliyor üşüyorum…
Yüreğine Sağlık

Emeğine,Yüreğine SaĞLıK Arkadaşım

teşekkür ederim arkadaşlar okuyan gözlerinize zeval gelmesin

emeğine sağlık ayrıca mutluluklar dilerim.... allahsiziayırmasınişallah...

Yüreğine sağlık..

Alıntı:
Ağzımın içinden bir daha ağzımın içine girmeyecek girse de sadece taklit olacak kelimeler ve onların uzun yürüyüşleri cümleler…Hepinizde yazmak istemedim birini sokağın yüzüne iz vuran insanlardan.Hiç biri saçağıma sığınmadı..
Yazmadım!

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum