***SeVMeKTeN BıKMaDıĞıM BiRiNe***

İşte sensiz geçen birgün daha başlıyor sevdiğim...
Bakma güneşin doğduğuna, sen gittiğinden beri ben gecelere mahkum oldum. Gözyaşlarımla ıslattığım gecelere...
Bazen düşünüyorum ansızın gelsem yanına, hala seni seviyorum desem... Aslında biliyorum cevabını ama sende biliyorsunki çok yıkıldım ben bu aşkta... Son bir defa yıkılsam ne olur ki?

Önceden birçok korkum vardı sana dair ama şimdi hiç bir şeyden korkmuyorum biliyor musun? Seni kaybedeceğimi düşünmek bile beni korkutmuyor artık... Her ne şekilde hayatımda olursan ol sonuçta ben seni seviyorum ya, seni bütün benliğimde hissediyorum ya kaybetmişim kazanmışım önemi var mı?

Belki de kızacaksın bu satırları okuduğunda, kendi kendine ''hala mı?'' diyeceksin, işte o an yüreğinden hissedeceksin benim burda ''evet hala seni seviyorum'' diye haykıran yüreğimin sesini...

İşte böyle sevdiğim; sen uzak kentlerde kimin yüreğini güldürüyorsan artık, ben gözyaşlarımla ıslatıyorum mahkum olduğum geceleri... Yüreğimse kilitli hala seni bekliyor dört duvar arasında...

Gelsende gelmesende mutluluk her daim yanında olsun yokluğunun ayazında üşüdüğüm sevdiğim...

*tubiş*(uğurböcüğü)

İlginizi Çekebilir

YÜREĞİNE SAĞLIK CANIMCIM ÇOK GÜZEL BİR PAYlAŞIMDI YÜREKTEN KUTLUYORUM

Ellerine yüreğine sağlık...

Sitemkar ve duygusaldı...Ben çok beğendim...

Alıntı:
İşte sensiz geçen birgün daha başlıyor sevdiğim...
Bakma güneşin doğduğuna, sen gittiğinden beri ben gecelere mahkum oldum. Gözyaşlarımla ıslattığım gecelere...
Bazen düşünüyorum ansızın gelsem yanına, hala seni seviyorum desem... Aslında biliyorum cevabını ama sende biliyorsunki çok yıkıldım ben bu aşkta... Son bir defa yıkılsam ne olur ki?

Önceden birçok korkum vardı sana dair ama şimdi hiç bir şeyden korkmuyorum biliyor musun? Seni kaybedeceğimi düşünmek bile beni korkutmuyor artık... Her ne şekilde hayatımda olursan ol sonuçta ben seni seviyorum ya, seni bütün benliğimde hissediyorum ya kaybetmişim kazanmışım önemi var mı?

yüreğine sağlık

Belki de kızacaksın bu satırları okuduğunda, kendi kendine ''hala mı?'' diyeceksin, işte o an yüreğinden hissedeceksin benim burda ''evet hala seni seviyorum'' diye haykıran yüreğimin sesini...

duygulu bi yazi olmus sagolasin paylastigin icin

ellerine sağlık

Eline sağlık cnm.

kanki eline yüreğine sağlık

güzel bir yazı gerçekten yüreğine sağlık

Re: ***SeVMeKTeN BıKMaDıĞıM BiRiNe***

Alıntı:
*tubiş*´isimli üyeden Alıntı
İşte böyle sevdiğim; sen uzak kentlerde kimin yüreğini güldürüyorsan artık, ben gözyaşlarımla ıslatıyorum mahkum olduğum geceleri... Yüreğimse kilitli hala seni bekliyor dört duvar arasında...

Gelsende gelmesende mutluluk her daim yanında olsun yokluğunun ayazında üşüdüğüm sevdiğim...

*tubiş*(uğurböcüğü)
Yüreğine sağlık tuba...paylaşıma değer yazın için tşk.ler

okuyan gözlerinize sağlık arkadaşlar....

Ellerine yüreğine sağlık aşkum...

GüzeL bir payLasimdi ..

Emegine sagLik ..

Kardeşlerin güzeli yüreğine sağlık çok güzeldi..

Çok GüzeLdi Yüreğine sağLık

ellerine ve yüreğine sağlık

süper bir yazı çok teşekkür ederim.tümüyle beni anlatıyor sanki

GüseL yureğiNe sağLık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum