Bu gece senin istediğin gibi senin hayatından gittim…

GITTIM ... !

Sevmek bu değildi benim için. Ne olursa olsun yanında kalmaktı her şeye rağmen.
Ben böyle sevdim seni…her şeye rağmen kaldım yanında.
Hep sana söylediğim bir şey vardı her ayrıldığımızda.
”Senin beni sevdiğini hissettiğim sürece bırakmam seni, ne olursa olsun bırakmam.”
Hiç bir zaman düşünmedim beni sevmediğini hissedeceğimi. Bazı anlar oldu ama hep kızgınlığına verdim…
Bekledim.
Yanına geldim istememene rağmen. Her geldiğimde biraz daha acıdı içim. Her geldiğimde biraz daha anladım gittiğini.
Bugün belki başkaydı. Yine Cumartesi. Benim en sevdiğim gün bilirsin… Yollarını gözlediğim gün. Yine bekledim. Saatler geçti. Her kapı çaldığında, her telefonda biraz daha öldüm.

Akşam oldu. Gelmedin…
Yanına gelmeyi o kadar çok istedim ki. O kadar istedim ki sana sarılmayı. Ama korktum. Son bir umut bir mesaj çektim.
Belki “gel bende seni özledim” dersin diye. Ama bırak gel demeyi yine cevap verme ihtiyacı bile duymadın.
Koşarak çıktım evden…
Ağlayarak dolaştım saatlerce sokaklarda. Bir mesaj bekledim hep. Belki duymamıştır, belki görmemiştir diye. Bir cevap bile gelmedi. O kadar değersiz hissettim ki kendimi. Amacın neydi bilmiyorum. Ama eğer bitirmekse benim içimde bir şeyleri bunu başardın.
Bu akşam bir başka yandı canım. Senin tarafından sevildiğime, değer verildiğime inandığım her şey akıp gitti gözyaşlarımla…
Artık yaşadığımız hiç bir şeye inanmıyorum. Hepsi yalandı diyorum kendi kendime. Evet senin sevgini sorguluyorum. Belki çok kızıyorsun bana…
Ama seven bir insan bu kadar çabuk silemez sevdiğini. Yapamaz, dayanamaz… Bu kadar tepkisiz kalamaz. Anlamıyorum değil mi seni. Sende beni anlamıyorsun işte.
Ben seni böyle sevmedim ki…

Sen kazandın.
Bu gece her şeyi sildim ben. Hem de asla dönüşü olmayacak şekilde sildim.
Bu gece senin istediğin gibi senin hayatından gittim…

"alinti"

İlginizi Çekebilir

paylasım için tesk.

Alıntı:
Bu akşam bir başka yandı canım. Senin tarafından sevildiğime, değer verildiğime inandığım her şey akıp gitti gözyaşlarımla…
Artık yaşadığımız hiç bir şeye inanmıyorum. Hepsi yalandı diyorum kendi kendime. Evet senin sevgini sorguluyorum. Belki çok kızıyorsun bana…
Ama seven bir insan bu kadar çabuk silemez sevdiğini. Yapamaz, dayanamaz… Bu kadar tepkisiz kalamaz.Anlamıyorum değil mi seni. Sende beni anlamıyorsun işte. Ben seni böyle sevmedim ki…
yüreğine sağlık,çok güzeldi..!

emeğine sağLık..!

emegine saglik

emegine sağlık

Güzeldi Emegine saglik canim

çok güzeldi
emeğine sağlık

Emegine ve yüRegine sagLık ..

Çok güzeldi canım..emeğine sağlık

Emegine saglik cnm guzeldi

Amacın neydi bilmiyorum. Ama eğer bitirmekse benim içimde bir şeyleri bunu başardın.

emegine saglik cnm benim cok güzeldi =)

Alıntı:
“gel bende seni özledim”

tşkler cnmmm güseldiii

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum