Bazen Özlenen Kişi Yanıbaşımızdadır...

#1
Belki, Yaradan yanlış insanlarla tanışmanı istedi dogru insanı tanımadan önce, böylece en sonunda dogru insanla tanışdığında, bu hediyenin ne yüce olduğunu anlaman için ,defalarca sana gönderdi.

Belki, mutluluk kapısı kapandığında, başkası açılıyordur, fakat böyle zamanlarda kapanan kapıya öyle uzun bakarız ki, bizim için açılan diğer kapıyı görmeyiz bile.

Belki, en iyi arkadaşlık, sallanan bir koltukta beraber sallandığınız,tek bir kelime etmediğiniz, ve giderken bunun hayatınızdaki en iyi sohbet olduğunu düşündüğünüz kişilerde saklıdır.

Belki, elimizde olanın kıymetini kaybettiğimizde anladığımız doğru olabilir, fakat elimize gelene kadar neler kaçırdığımızın farkına varamadığımız da doğrudur. Birine sevginizin tümünü sunmak, asla sizi de aynı şekilde seveceğinin garantisi değildir.

Sevgiye karşılık beklemeyin; Sadece sevginin karşıdakinin kalbinde büyümesini bekleyin; fakat olmazsa da, sizin kalbinizde büyüdüğüne emin olun. Birine çarpılmak için bir an yeterlidir, birinden hoşlanmak bir saat, ve birini sevmek için de bir gün yeterlidir, ama birini unutmak ise bir ömür sürer.

Görünüşe aldanma; kandırıcı olabilir. Zenginliğe aldanma; yok olur gidebilir. Seni güldüren birini seç çünkü karanlık bir günü aydınlatan şey bir gülümsemedir. Kalbini gülümsetebilen birini bul.

Öyle zamanlar vardir ki, bazen birini öylesine çok özlersin ki, onu hayallerinden çıkarıp, gerçek hayatta kucaklamak istersin. Hayal etmek istediğiniz şeyi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kişi olun, çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatınız var, ve tüm bunları yapabilmek için tek bir şansınız.

Sizi tatlı kılacak kadar yeterli mutluluğunuz olsun, güçlü kılacak kadar acı deneyiminiz, insan kılacak kadar üzüntünüz, ve sizi mutlu kılmaya yetecek kadar umudunuz olsun...

Saygılarımla....!!!!

İlginizi Çekebilir


#2
Sizi tatlı kılacak kadar yeterli mutluluğunuz olsun, güçlü kılacak kadar acı deneyiminiz, insan kılacak kadar üzüntünüz, ve sizi mutlu kılmaya yetecek kadar umudunuz olsun...eline yüreğine sağlık


#3
süpeer arkadaşım yüreğine sağlık


#4
çok güzel ve doğru bir paylaşımdı eline emeğine sağlık


#5
anlamlı bir yazı ellerine sağlık..


#6
gerçek hayatta kucaklamak istersin. Hayal etmek istediğiniz şeyi hayal edin, gitmek istediğiniz yere gidin, olmak istediğiniz kişi olun, çünkü yaşayabileceğiniz tek bir hayatınız var, ve tüm bunları yapabilmek için tek bir şansınız.


emeğine sağlık canım çok güzel bir paylaşım teşekkürlerr


#7
kelebek_bütün güzellikler senle olsun

EmRe__ yüreğin derrt görmesin


gece mavisi__ gecelerin güzel mavisi yanında olsun

SIR__ en güzel sevenler senle olsun

ozlem__ her zaman özlenen olman dileğiyle

......hepiniz sağolun
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 15:13 .