BiLemiyorum..

kendime kaldım sanırken,kalamamışım oysa ki.....ne acı...
tüm yaşanmışlıkları yakmalı bu gece.....sana dair herşey sona ermeli.....bir bakarsın anılarımı martıların kanatlarında görürsün.....
çığlık çığlığa yüreğim.....dün akşamın ayaza vuracağı önceden belliydi....
sen güneş kadar sıcaktın,bense gece kadar soğuk ve keskindim oysa ki...
tek başıma yürüttüğüm bu ilişkiyi,ellerimle parçaladım kalan son demlerinide....
tükendin sen,tükendi son kırıntılarda...yıkıntılarda kalktı ....yok... hiç bir şey yok....
bir sen vardı benin içinde,benden öte.....o da silindi....izleri kaldı....
son bir şans istiyorsun....olmaz...olamaz ki....
bir daha yaşarsak bu ilişkiyi ben bir daha kendimi bulamam....kaybederim gecenin yoksul gölgelerinde.....acı üzre acı yaşarım.....ben olamam ki...
herşeye rağmen ilk aşkımsın....ama olmaz geri dönüşler yok.....meydan verilmemeli....
mantığım düğün bayram etsede ruhumdan sessiz gemiler akıp gidiyor....tutamıyorum hıçkırıklarımı....
söylenecek,söylenmesi gereken tüm herşey söylendi ve perde kapandı.....
başka bahara kaldı türküler......kendi gerçekliğimle başbaşayım.....
sensiz kalışlarımın sonuncusu oldu bu....ve sıfır noktasından başlayacağım tüm herşeye....
bir bilinmezliğin gölgesinde yeşermekte tüm umutlarım....ve kokrkularım silik....ve düşlerim pembemsi....
sancılı kıvarnışlarım bilmediğim bir el tarafından alındı....his yok, gözyaşı yok....yok ...yok hiç birşey yok.....
gölgeler saf oluşturmuş,umut neferlerime......gecede türkülerim,gecede bir narin melodim.....
tut ki güneş başka yüreklere doğacak ve ben,ben olacağım......
sende kalmasın korkularım,nefretlerim....hepsini alıp gidiyorum....
ben mavimsi gemilerle,pembemsi ufuklara yelken açıyorum.....sen ne yaparsın bilemiyorum.....

İlginizi Çekebilir
  • napsam bilemiyorum...
    sevdiğim vardı ve bunula ayrılmamız gerekiyordu her ne kadar çok sevsek bile bizimki sonu olmayan bişeyd...

• Güllü -Bilemiyorum...
    İçimi actıyor terkedipte gidişin fırtınalar kopuyor beynimde bu sessiz çığlığımı duyan olmadı ...

• Bilemiyorum--?...
    söyleyemediğim tek kişi o belki ama ona sırılsıklam aşığım şu an öl onun için deseler lürüm ...

• bilemiyorum........
    Bilemiyorum.. Canim sIkiliyor; ne ellerime, ...

• neyimsin bilemiyorum...
    Sen neyimsin bilemiyorum...Sen biliyorsan bir ses ver bana....... Kocaman bir sessizlikti yaşamlarımız, ...

Çok hoş olmuş. Eline sağlık.

yüregine saglık güzeldi her zaman ki gibi

yüregine saglık

yüreğine sağlık

yuregıne saglık guseldı

emeğine sağlık çok güzeldi

Gözlerinize Sağlık Arkadaşlar

Yüreğine sağLık Ahmet Abi

yüreğine sağlık arkadaşım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum