BEKLİYORUM SENİ...

Geleceksin ya, Haftaları Günleri Saymak Zor Geliyo Saatleri Saymayı Bırakalı Çok Oldu Saniyeler Geçmek Bilmiyo Sadiselerle Avunuyorum Zaman Çabuk Geçiyor Diye Avutuyorum Kendimi...Güneş Yine Doğuyor Ve Ben Daha Gün Doğarken Akşamın Yolunu Gözlüyorum Yine. Geceler O Gününde Geçtiğini Müjdeliyor ya Bana Çok Seviyorum Geceleri Geleceğin Günü Hesap Etmeye Başladım Başlayalı..Hayallerimin Ucu Bucağı yok Senli Birgün Nasıl Geçer Daha Doğrusu Bir güne Nasıl Sığar Bir Fikrim Yok..Bekliyorum Ama Bu Bekleyişlerde Güzel Geliyo Bana Geleceksin, Şimdi Geçmeyen Zaman Yanındayken Su Gibi Akacak Biliyorum Ve Sen Gitmek İstemeyip Zorunda Kalanlar Kompertımanında Yerini Ayırtmış Olacaksın Ben İse Gidenin Ardından Ne Söylenirse Söylemek İsteyeceğim Ama Düğümlenecek Boğazımda Sözlerim Onuda Biliyorum.Geleceğin Günü Beklemenin Heyecanı Hoşçakal Diyeceğin Anla Karmakarışık Oluyor Her Gelişlerin Yolu Gitmeye Çıkıyor, Gelmek Bir Gitmek Eylemimiydi Acaba? Son El Sallayaşından Sonra Gözden Kaybolunca Seni İçinde Götüren Ayrılıkların Treni Beynimde Silinmesin Diye Gözlerin Seni Seviyorum Diye Bakarken Ben Hiçbir Anını Kaçırmamaya Çalışacağım Ve Yeni Anlamlar Yükleyeceğim Yüzüne Gülüşlerine Her Anını Hatırlamak İçin Yokluğunun Kaçıncı Günü Olduğunu Sayarken..Yaşadığın Şehrin ismini Her Duyduğumda İyi Bak Ona Koca Şehir Diyeceğim Yine İyi Bak ki İçim Rahat Olsun Gözüm Arkada Kalmasın..Sahiller Bizi Bekliyor Biliyomusun En Güzel Mavilikler Bizim İçin Dağılacak Denizlerin Üzerine Dalgalar En Güzel Aşk Şarkılarını Bizim İçin Besteleyecekler.Kalabalıklar Arasında Yalnızlığa Alışmıştım ya İşte Bende Sizdenim Diyeceğim Bir Günlüğüne de Olsa Elele Gezen Sevgililere..Yüreğindeki Sese Kulak Vereceğim Bir Ara Sessizce Onun Nağmelerini Dinleyeceğim Ve İçimdeki Seni Senle Yaşayacağım Bir Günlükte Olsa.Anlatmaya İfade Etmeye Çalışacağım Sevgimi Sana Yanındayken Daha Emin Olacaksın Biliyorum Ve Acele Etmeye Çalışacağım Velhasıl Zaman Kısıtlı Zaman Acımasız Yetmeyecek Biliyorum Yarım Kalacak Söyleyeceklerim Ve Senden Ayrılığımın Dakikasını Sayarken Bunuda Söyleyecektim Diye Hayıflanacağım.Ama Ne Olursa Olsun En Güzel Günüm Olacak Senle Olacak Dahası Varmı Nasıl Olursa Olsun Yanımda Olacaksınya Bahar Tekrar Gelecek Bir Günlüğüne Şehrime..Ve Sen Ve ben Ve İkimiz İşte O Gün Geldiğinde Birbrimize Olduğumuzu Yine ve Yeniden Ve Daha Derinden Anlayacağız İçimize Sindireceğiz Bu Sevgiyi Birtanem Yolunu Gözlüyorum Seni Çok Seviyorum..[/size]

İlginizi Çekebilir

Ne Olursa Olsun En Güzel Günüm Olacak Senle Olacak Dahası Varmı Nasıl Olursa Olsun Yanımda Olacaksınya Bahar Tekrar Gelecek Bir Günlüğüne Şehrime..Ve Sen Ve ben Ve İkimiz İşte O Gün Geldiğinde Birbrimize Olduğumuzu Yine ve Yeniden Ve Daha Derinden Anlayacağız İçimize Sindireceğiz Bu Sevgiyi Birtanem Yolunu Gözlüyorum Seni Çok Seviyorum..[/size]
çok güzeldi ellerine sağlık

teşekkürler canım

Zaman dediğin bi koşuşturmaca bu dünyada
Senin yerin ise sabitlenmiş bu erenin ruhunda
Allah şahit oldu sana olan bu deli sevdama
Günler gelir geçer elbet gelirim yanıbaşına

Aşkımdan yerimde duramam her an aklımdasın
Ruhumun içinde herzaman tek varolansın
Beni benden alıp taaa oralara taşıyansın
Günler su gibidir akar gider, eren de yanıbaşında biter

Aşkımın kaynağı, varolma sebebim oldun
Sabah kalktığımda yanıbaşımda aranır oldum
Seni şimdiden eşim olarak ruhuma aldım
Günler bi bakmışsın bitmiş, aşkında başucunda bitmiş

Seni göreceğim ilk anı iple cekiyorum
Gözlerinde boğulmam umarım sana baktığım an
Ellerinde kaybolmam umarım onlara dokundugum an
Günler nedirki be güzelim ben gelecem bayram başladıgı an

yüreğine sağlık cnm

saol okuyan gözlerine sağlık elif_ay cığım

..Yaşadığın Şehrin ismini Her Duyduğumda İyi Bak Ona Koca Şehir Diyeceğim Yine İyi Bak ki İçim Rahat Olsun Gözüm Arkada Kalmasın..

Yüreğine sağLık çok güseLdi..

yüreğine eLLerine sağLık cnm

SeveCEN okuyam Gözlerine sağlık arkadaşım

Yagmur tanesi teşekkür ederim canım

eline sağlık arkadaşım güzeldi

ELLerine yüreğine sağLık güzeLdi..

KaRiZmA;teşekkürler okuyan gözlerine sağlık

AzraeL;canım çok sağol okuyan gözlerin dert görmesin

yüreğine sağlık çok güzeldi..

okuyan gözlerine sağlık EmRe

yüregine saglik gece mavisi

okuyan gözlerine sağlık JOKERGIRL<BELALIM<

yüregine saglik güzeldi

teşekkürler okuyan gözlerine sağlık

çok güzel tşkler...

ellerine sağlık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum