EyLüL..

Eylül, dedim...

Eylül’de sevdam, dedim...

Üşenmedim ve tuttum bir sevda yarattım kendime... yaşamak istediğim şekilde bir sevda olmalıydı, bu!!! Tanımadığım bir adama bir sevda olmalıydı.. ama illa ki Eylül’de ama illa ki benim sevdam....

Oturdum yazdım bu sevdayı... oturdum yaşanmışlık kattım bu adama... içimde ki sevdayı taşıdım bu adama... ben bir adama sevda yükledim Eylül’de...

Kıpır kıpır ettim yüreğimi... kıvrandırttım bedenimi...

Aşk sözleri buldum , sevdaya dair hikayeleri işledim özenle beynimin kıvrımlarına...

Şarkılar dinledim, o şarkılar da efkarlanmak için bir kadeh beyaz şarap kaldırdım şerefe...

Dans ettim, bedenim durmaksızın kıvrıldı tangodan salsaya...

Gözyaşımı saldım yanaklarıma, süsledi sevgiyi...

Telefondan sesimle öpücükler yolladım, gömerek boyun çukuruna ...

“Seni Özledim” dedim, düşleyerek özlediğim sevdayı....

Menevişlenen denize daldırdım ellerimi, onu yakalarcasına...

Uçurumun kenarında avaz avaz bağırdım adını, sevdayı anlatırcasına...

Sonra oturdum yarın en uç noktasına.... sırtımı verdim yeşilliğe... gözlerim uzandı sonsuzluğa...

Kendimle tokalaştım... hayalperestliğime övgü sıraladım... canhıraş bir bağırtı koptu böğrümden... ben bir sevda yaratmıştım.... bir sevda...koskocamandı.... küçücük yüreğimi dertop edip sakladım o sevda dehlizine... baktım göremedim yüreğimi.

Anlamıştım. sevda ancak böyle yaratılabilirdi... bir adama sevda... bir sevdaya bir sevda...

Yarattım Sevdamı.........

Aslında adam yoktu... aslında adamsız sevda idi...

Benim ürünümdü.patenti bana ait bir ürün.... her an kullanılabilecek bir ürün...

Eylül’de bırakmadım kendimi sevdasız....

Eylül’de sevdalandım.... patenti bana ait olan Eylül sevdam.....

Bitebilirsin artık Eylül’üm.....

İlginizi Çekebilir

emeGine Saqlıkk Canm.....

emeğine sağlık

Şarkılar dinledim, o şarkılar da efkarlanmak için bir kadeh beyaz şarap kaldırdım şerefe...

Süpersin

TskLer GozLerinize saGLık

emeğine sağlık

TskLer

Güzeldi emeğine sağlık...

GozLerine saGLık

ellerine sağlık güzeldi..

Teşekkürler.

YorumLar iicn Tesekkürler

Gusel bı paylasm olms canm Emeqıne saqlk

Trk Silahl Kuvvetleri Ederim beGenmenze Sevndm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum