Sevgili söyler misin, sen benden, sevdamdan ne istiyorsun?

Sevilmek güzel bişi deil mi?Güzelse eğer neden biri bizi sevdiğinde ondan uzaklaşıyorus?Neden varolan sevgiyi kabullene miyoruz? Ne istiyoruz sevdasından da bu kadar uğraşıyoruz? Maksat onun sevgisi deilse ama ki sevilmemek te güzel bişi deilse ne istiyoruz sevdalardan?...
....Hissedipte anlatamadıklarım, yüreğimde coşturupta yaşayamadıklarım, isteyipte sarılamadığım, sen; hiç sevilmediğin kadar sevildin, bilmedin.... Ben yüzünde sevda kalıntılarının izlerini ararken, sen benim bu halimle dalga geçtin. Yüreğim pır pır sana uçmaya çalıştıkça, sen, elinde sapan onu vurmaya çalıştın. Anlamadın...Bak, sana güneş olup doğmak istiyorum, bulutlarını geriyorsun önüme. Çiçek olup açmak istiyorum, suyumu kısıyorsun, ağlamak istiyorum, gözyaşlarıma engel oluyorsun. Sevmiyorum deyip, beni kıskanıyorsun. Çelişki nedir deseler, kesinlikle seni gösterirdim. Belki bilerek, belki bilmeyerek, kendi çelişkini çevrendekilere mâl ediyorsun. Sevgili söyler misin, sen benden, sevdamdan ne istiyorsun?....

İlginizi Çekebilir

süper bi yazı ellerine sağLık

ellerine sağlık kardeşim

ELLerine sağLık güzeL bir yazıydı..

okuyan gozlerınıze sağlık arkadaslar

eline sağlık

tşk ozlem

Re: Sevgili söyler misin, sen benden, sevdamdan ne istiyorsu

Alıntı:
DJ-SeRKaN´isimli üyeden Alıntı
Sevilmek güzel bişi deil mi?Güzelse eğer neden biri bizi sevdiğinde ondan uzaklaşıyorus?Neden varolan sevgiyi kabullene miyoruz? Ne istiyoruz sevdasından da bu kadar uğraşıyoruz? Maksat onun sevgisi deilse ama ki sevilmemek te güzel bişi deilse ne istiyoruz sevdalardan?...
....Hissedipte anlatamadıklarım, yüreğimde coşturupta yaşayamadıklarım, isteyipte sarılamadığım, sen; hiç sevilmediğin kadar sevildin, bilmedin.... Ben yüzünde sevda kalıntılarının izlerini ararken, sen benim bu halimle dalga geçtin. . Sevgili söyler misin, sen benden, sevdamdan ne istiyorsun?....
tebrikler süper ellerine sağlık

eline saqlık dostum qüzeldi

begenmenıze sevındım arkadaslar

eline sağlık çok güzel

Alıntı:
esmerimm´isimli üyeden Alıntı
eline sağlık çok güzel
teşekkür ederim cnm

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum