&&&&Bugün Benim Dogum GÜnüm :( &&&am

BUgün BEnim dogum Günüm Ama HAtirlayan olmadi

İlginizi Çekebilir

iyi ki doğdunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

saol

duygucum dogum günün kutlu olsun canım arkadaşım benim nice yıllar beraber kutlarız inşallah bilmiyodum ben dogum gününün ne zaman oldugunu ama kutlamak nasip oldu inşallah hep yüzün güler herşey gönlünce olur

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğumgünün kutlu olsun...

iyiKi VarSın Nıce SeNeLeRe CaNm

Tatlım üzülme yaa bak benimkinide hatırlayan olmadı bnde üzüldüm bi şeye yaradımı? Y.O.K.

Önemli olan senin kendi içinde kutlaman doğum gününü..Hayatta "İyiki doğmuşum ben yaa" diyebilmen..

Ömründe hep sana "İyiki varsın" diyen arkadaşlarının yanında olması dileğimle..

İYİKİ DOĞDUN CNM ve İYİKİ VARSIN..

Memo canimsin ya bende sninkini bilmiyorum valla caktirma
E F S a N E saol
Tuğyan[E.D] canim ya sende iyiki varsin

iyiki dogdun canımm

ıyıkı dogmussun canım nıce mutlu sevdıklerınle beraber bır hayat gecırmen dılegıyle bır yas daha yaslandın ne kadar kotu dımı

doğum günün kutlu olsun

Duygu'cum iyki Dogdun Nice Senelere in$

MuTLu YıLLaRrRrR CANIM

NıCe SeNeLeRe INs..SaQLıKLı We MuTLu BıR oMUR DıLErIMmM

doğum günün kutlu olsun

iyiki doğdun tatlım...!

iyiki doğdun tatlım biraz geç oldu sanırım k.bakma bitanesi herşey gönlünce olsun yeni yılın kutlu olsun sağlık mutluluk huzur hiç eksik olmassın iyiki doğdun tatlım...!doğum günün kutlu olsun...!

doğum günün kutlu olsun

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Doğum gunun kutlu olsun!

Cnm dogum günün kutlu olsunn nice mutlu senelre diliyorum herzaman mutlu olman dilegiyleee

ayyyyyyyyy cnm benim..
dpğum gunun kutlu olsun..nice nice daha yıllarr dilerim sana

Dogum Günün Kutlu Olsun Canim Benim
Nice Mutlu Senelere

Dilanim Benim yAaaaaa canin sagolsun bitanem düsünmen bile yeter cnm

arkdaslar hepinize ayri ayri Trk Silahl Kuvvetleri ediyorum bu mutlu günlerimde yanimda oldugunuz icin

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum