Gizli Hayatim

Gizli HayatimGizli Hayatım
Walter
· İstiklal Kitabevi

"Bir çiftin, mutluluğun doruğuna ulaştığını okura anlatmak için bazı sözlere gerek vardır. Şehveti ve seksi tüm doğallığıyla sunmak gerektiğine inanıyordum. Böylece özel yaşantımı özgürce, tüm doğallığıyla yazmaya karar verdim. Yaşadığım ve tanık olduğum sek* ilişkilerini kaleme almaya başladım. Başımdan geçenleri, incelik olgusunu tamamıyla göz ardı ederek, tüm çıplaklığı ve gerçekliğiyle yazdım. İncelik ve sek*, bence asla bir arada var olamazdı; biri diğerini mutlaka alt ederdi."

İlginizi Çekebilir
  • *~ Yep Yeni // Hayatim // ~*...
    Merhaba Gunlugum .. Uzun zaman once sana yaziyordum ama problemler vardi ve hayatim tam kesinlesmedi hep ek...

• anlamsiz hayatim...
    evt basliyorum, uzun zamandir yapmak istedigim yaziya bugün basliyorum yani en azindan deniyorum gecekten ici...

• Iyiki Dogdun Hayatim ~ :]...
    Bu konuyu açmak bana nasip'miis bende açim dedim :] Bugun 'Oяji...

• Hayatim bir Mechule ......
    SöyLe be SevgiLi biize yakisan bumuydu ... ayrilikmiydi ? Kurdugumuz Dünyayi bu Ihanet mi yikacakti .. Hay...

• Benim Hayatim...
    bu bi itiraf degil aslinda paylasmak istedigim seyler okadar doluyumki anlatamam size ben birine asi...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum