yalnızım..çok yalnızım

arkadaşlar çok yalnızım..hiç kimseyle konuşamıyorum yapamıyorum çok yalnızım bir benim yerimde olsaydınız anlardınız beni..sevgilim var ama eskiden hep yanımda olurdu şimdi oda yok ölüm bana çok yakın ama ben........Ben kaç kişiyle çıktım ama hç bu kdr sevmedim...off napmalıyım nasıl onu unutabilirim aklım çok karışık beni anlayın bana yardım edin....

İlginizi Çekebilir
  • yalnızım :(...
    hiç kimse beni dinlemiyo.. sevgilim dışında O da askerde şuan! hal böyle olunca her derdimi O'na anlatı...

• '..Yalnızım..'...
    Yalnızım..’ Bunca acı tek bir söze nasıl sığabiliyordu.. Asla çözemediğim kurallarıyla beni h...

• Yalnızım hayat yalnızım...
    Yalnızım hayat yalnızım İnsanlar var Yok Demiyorum Sıkıntılar kederler Hep bardağın dolu taraf...

• YaLNıZıM......
    Ne zaman yüreğimden silinmeye başlansa adın, sözlerinle k...

cnm başlık sanırım yanlış yerdeeeeeeeeeeee

nie cnm

cnm burda yazılarımızı paylaşıyoruzzz o yüzden adminler yöneticiler kızabilir...kural böylee

ayyy keşke kuralı okusaydım çok saol söledigin için

aynen Dostum AYnen Bende COk sevdİm ama 4 senedir cıkıyorduk AMA bu Sene NE olduysaa OF Offf ALllahımmmmmmmmmmmm yaa bende cok yanlızım msni avıyprum 30 kişi acık herkes engelli bi tek o engelli deil off offf yaa ne yapcam ben

bişey değil cnm

yalnızlık çok zor dimi bir anda karşına çıkıyor dost dediklerin aşkım cnm dediklerin seni sırtından vuruyor....

Başlık uygun bölüme taşınmıştır

özür dilerim okumadan konuyu açmıştım

bende yanlızım arkadasım benimde kız arkadasım evlenmeseydi bende yanlız olmazdım demekki benim yanlızlıgım daha kötüymüş bence o yüzden allah hayırlısını nasip etsin ............diyorum

tabii seninki kötü ama ................
saol yazımı okudugun için......

yanı senınkı dah akotu bende cok mutsuzumya en ıyı arkadasım sevgılımı sevıyoo aklıma geldıkce sınır oluyorumm

bir şey söliyim mi bende eskiden o acıyı çektim..Ama sonra sewdigin kişinin nasıl biri oldugunu ögrenince ikisinden de uzak durdum...sen kime yakınlık gösterirsen ya senin arkandan konuşur ya da.....
saol yazımı okudugun için

ne yaşarsan yaşa herşeini bizle paylaş biz varız cnmm

öcCcü-böcCü çok saol bana yakınlık gösterdigin için
o kdr yalnızım ki içimdeki alevi hiçkimsye anlatamıyorum..bazen dünuadan yok olmak aklımdan geçiyor ama yapamıyorum bir bilsen yanlızlıgımı...bir anlasan... saol benimle konuştugun için

boşverrrr
takma kfana ya valla bak hiçkimse için üzülmeye degmez bnuda billl.

bir takmaya bilsem....geresi hiç umrumda olmucak ama olmuyor......

ya cidden bende unutamıyorum sevdigim çocuga 2 gün önce dedim şimdi benimle çokk sogukk ve beni sadece arkadaşş olarak görüyoomuşş ama biliom kii UNUTMALIYIMM sizce ne yapmalıyımm nasıl davranmalıyım ona karşıı

valla sana ne diyeceğimi bilmiyorum
sen nasıl olmak istiyorsan öyle ol bence
eğer unuttum diyipte unutamıyorsan zaten unutamzsın sadece kendini avutursun bence onu çok seviyorsan onu unutmaya değil onu kazanmaya çalış

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum