itirafımmm sizee

4 ay sonra düğünüm var evleniyorum herkez benden heyecan bekliyor ama bende tık yokk neden yAAAA....çok acelemi karar verdim diye düşünüyorum ama 6 yıll sonraaa acele demem ohaa falan oluyooo..kafam çok karışık çokkk

İlginizi Çekebilir

allah mesut etsin.bir yastıkta kocayın işallah.acele deıldır hem ya her işte bı hayır vardır bundanda bişey vardır elbet mutluluklar dılerım size

ilk önce mutluluklar dilerim Allah mesut etsin bişey olmaz ablamda nişanında hiç heycanlanmamıştı

alah mesut bahtyar etsinnn
umraım sonsuza dek beraber olursunuzz
daha nice seneleree
acele verilen bi karar deg,l bence 6 yıl az degilll
mutluluklar dileirmm sanaaa

6 yıl ooo bncede acele verilen bi kara deil...ne diyelim allah mesut etsin..nice nice 6 yıllarda birlikte olmanız dileğiyle

bence bir korku sarmış içini ya mutsuz olursam falan diye o yüzden böyle düşünüyosundur bence kafanı topla otur bi düşün 6 yıldır birlikte olduğun insanla artık aynı yastığa baş koyacaksın şimdi düğün için hazırlıklar olacak koşuşturma falan hepsinin tadını çıkar mutlu olmaya bak bir daha bu fırsat eline geçmeyebilir
mutluluklar diliyorum

Allah tamamına erdirsin kardeş.. cümlemize nasip etsin aynı zamanda

tatlım erken bi karar deil zaten 6 yıldır beraberseniz heyecanlanmaman normal zaten hep bu günü beklemişsin demek ....
tebrik ederim allah bir yastıkta kocatsın .....

in$allah mutlu olursunn...

bence çok normal e yıllardır birliktesiniz belkide ondan heyecan olmayabilir allah mesut bahtiyar etsin sizi
darısı bizim gibi bekarların başına

Allaq Mesut Etsn Cnm Ne Diem En Ei kararı sen werisn

ayy ne güzel biri daha dünya evine girio inş.. çok mutlu olursunuz 6 yıl fazla beraber olmuşsunuz kararı belki geç bile vermiş olabilirsiniz heycan ondan diildir kib

ALLAH mesut etsin..umarım çok mutlu olursunuz..hiç korkma ya uzun zaman birlikteymişsiniz artık alıştınız birbirinize ondandır..

ya genelde kızlar evlenmeye kısa süre kaldıgında böyle bi piskolojiye bürünüyo bence normal sen biraz tırsmıssın galiba evlilikten allah mutlu mesut etsinnnnnnn darısı tüm bekarların ve ben ve aşkımın basına

mutluluklar cnm darisi bizim basimiza

mutluluklar dilerim Allah mesut etsin

mutluluklar dilerim...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum