elif dedim be dedim kız ben sana ne dedim!!!!

Meraba arkadaşlar size bir aşk hikayemi anlatacam mümkün olduğunca kısa geçecem.yorumlarsanız sevinirim..Ben kdz erğlisinde oturuorum...bir sevgilim vardı ismi elifti...çok sevioduk birbirimizi ben 20 o 18 yaşındaydı...yaklaşık 1 sene çıktık...İlişkimiz çok gzüel gidiordu..ama ailesi hep engeldi...bana değil...kızlarının erkek arkadaşı olmasına..bu aslında sorun değildi..yanyana gezemiyorduk hiç...100 metre uzağından gidiordum hep..ama çok sevgi yüklüydü aşk yüklüydü bizim sevgimiz...Buraya kadar herşey güzel..bide benim şu takıntılarım olmasaydı...eskiden çıktığı 15 yaşındayken çıktığı bir çocukla yaşadığı ufak tefek şeyler gerçekten ufak tefek şeyler yüzünden çok kırdım onu.çok kavga ettik.gün geldi birbirmize tokat attık.günm geldi ağır söler sarfettik...oysaki çok ufak şelerdi...ama insasn o an onları kabul edemior..sevdiğini başkasıyla düşünemior..ama zannettiğiniz gibi şeler değil.tamam çok açık olacağım..öpüşme falan işte..ozmanlar kaldıramıordum bunları...bu konular yüzünden çok tartıştık...ama bana yalan sölüordu...kuranlara el basmalar...doğruluğunu kanıtlamak için yaptığı bir çokşey...yeminler falan filan.tabiki bunları duyduktan sonra inanıosun sevgiline...bana bir gün dediki:bir gün bana yaptıkların için çok pişman olacaksın dedi...evet şuan çok pişmanım çünkü en son onu gördüğümde yanına gittiğimde beni tersledi..ve ailesine söledi..ailesi gelip benimle konuştu...bende söz verdim birdaha kızınızla alakam olmayacak diye...ben onun kalbini çok kırdım..ama oda bana yalanlar söledi hep...işte arkadaşlar onun değerini ne zman anladım biliomusunuz???ondan sonra çıktığım kızda anladım..insan daha beterini görünce bir öncekinin değerini anlıyor...Ama iş işten çoktan geçmiş oluyor...evet iş işten çoktan geçti...ondan sonra çıktığım kız çok iğrenç bi kız çıktı...şimdi ise onun değerini anlıyorum..yanımdayken değerini bilmediğim dakikaları mumla arıyorum...şimdi bir dönse onun için dünyaları feda ederim...ama dönmüyor...dönmüyor...ne yapacam bilmiyorum...şuan eskişehirde üni okuyorum..o ise ereğlide..bu sene kesin odtü yada boğaziçine gider..gidecek tirde..sabah akşam elif dedim be dedim kız bensana ned dedim....(elif türküsünü dinliorum)arkadaşlar bana akıl fikir veriN.ben böyle bir sevda daha önce yaşamadım.ne yapmalıyım....

İlginizi Çekebilir

bence sen kendin edip kendin bulmuşsun boş yere kızında kafasını bulandırma anladıgım kadarıyla üniversiteye hazırlanıyor elif bırak kendi haline zaten seninki gerçek sevgi olsa gidip baskasıyla cıkmazdın

YA BEN cıdden anlamıyorum yanındayken bılme kıymetını yapmadıgını bırakma senın olmakdan cıkdıgında pısman ol gerı donmesını bekle bu nasıl mantıkdır kusura bakma sen yanındayken onu senden oncekı hayatı ıcın yargılamısın cezalandırmısn sımdı ıstedıgın kadar zırla uzul pısman ol sen sana verılen sansı kaybetmıısn cezalanma sırası sende bence sımdı bır ıyılık yap ve bırak rahat gerı donse bıle sende o mantık o kafa oldugu surece daha cok uzersın o kızı ve ders al bundan daha sonrakı ıliskılerınde aynı hataları yapma

SİZE KATILIORUM YANLIŞ YAPTIĞIMI BİLİORUM...AMA SİZ KIZLAR KENDİ AÇINIZDAN BAKIOSUNUZ HEP OLAYA...ÇIKTIMDA ÇIKTIĞIM KIZLA ONLA AYRILDIKTAN 8 9 AY SONRA ÇIKTIM HEMEN DEĞİL HERHALDE...AMA ONU UNUTMAK İÇİN Dİ AMA UNUTAMADAIM.GELİN GÖRÜNKİ HALA ONDAYIM...YİNEDE SİZE HAK VERİORUM TABİKİ...HAK VERMEMEK ELDE DEĞİL.HER İNSAN HATA YAPIYOR...BENDE YAPTIM İŞTE AMA İÇİMDE BİR SEVGİDİR Kİ SÖKÜP ATAMADIM İŞTE...NAPAYIM OLMUYOR ONSUZ...SİZDEN BİRAZ DAHA OLUMLU YORUMLAR İSTİYORUM

Hayar,Gerçekler acıdır sen kendin etmiş kendin bulmuşsun...

valla bencede sen biraz haketmişsin eğer onu seviosanda onu rahat bırakta kızcağız okusun engel olma kafasını karıştırma şimdi böle diyorsun ama iki gün sonra ya gene hevesin geçerse yasık değilmi ona onu unutmak içinde başka bi ilişkiye başla bence mutlaka elif gibi düzgün kızlar çıkar karşına

iide benim yapımı bilmiosun skygodnesss..eğer o olursa başkası asla olmaz...sizce bi kere geçip karşısına kon uşsammı?

kusura bakma ama haketmişin....ii olmuş dönmemiş dönmezde inş...nası mantıktır bu ya senden önceki erkek arkadaşıyla neler yapmış neler etmiş...böle şeylere takılıosan sen bu aşk meşk işlerini bırak...elif senin ilk sevgilinmiydi ondan önce bişey yşamadınmı...ondan böle bişey beklion...yani senden önce birinin olması çok normal...zaten sevdiinede inanmıyorum elifi...öle olsa çıkmazdın başkasıyla....walla yapçaın tek şey elifi raat bırak bence yaklaşma bile kıza...

HAKLISINIZ ASLINDA NE DİYEYİM!!!

hayırlısı neyse o olsun arkadaşım. aslında en büyük hata geçmişte olanları yeni ilişkimize yansıtmak eğer bişeylere başlıyorsak geçmişi unutup yaşadığımız zamana bakmalıyız...

ya bak siz anlamıosunuz..SEVİYORUM DİORUM YA....sen nerden bilecen benim sevip sevmediğimi...sevmesem gecenin saat 1inde eskişehirden yola çıkıp 7 saatlik ereğli yolunu gidermiyim...ben saat gece 1 de yola çıkmışım sabah 7 de ereğlide oldum...taaa eskişehirden ereğliye geldim...işyerinden 1 günlük izin aldım..neyaptıMI BİLİOBNUZMU ???sabahın köründe evleinin oradan çıkacağı yerde bekledim dershaneye gider die...çıkmadı bulamadım...akşam 6.30 da geri dönecektim biletimi aldım ereğliye indiğim an...saat 6 ya kadar dershanede bekledim gelir die...saat tam 6 yı 10 geçe ümitsiz bi şekilde geri dönecekken onu gördüm dershanenin içinde....evet onu bir kere görebilmek için çok şeye katlandım..AMA DEĞER...çünkü bendde aşkın hatrı var...o bakışmadan anladımki oda beni seviyor...ama ailesi de engel...işte karışık bi durum...benim sevgimden şüphe duymayın.tamam yaptığım hatadır herkesten özür dilerim.bu yaptığım hata.kabul ediorum...Ama her insanın hata yapabileceğini düşünün.her hatadan sonra böle acımasız olunmamalı..acımasız olmayın...sonuçta seviyorum.ama ne yapacağımı bilmiorum.sevmesem onu 7 saat gidiş 7 saat geliş 14 saatlik yolu işten 1 gün izin almama rağmen gideermiydim sevmesem...hadi ondan geçtim...sabahtan akşama kadar onu bir kere görmek için yapmadığım kalmadı....ve bir kere gördüm o mutlulukla geri döndüm.şimdi soruyorum sevmesem yaparmıydım bunu...inanın bana çok seviyorum.sizede hak veriorum...yaptığım bir çok şey yanlış ama her insan bi yanlışa düşer hayatında...bend edüştüm işte...bugün kederliyim beterim bugün sesime ses değse çığlık oluyoer anlayın işte beni...

iyide arkadaşım ben sana sevmiyorsun demedimki... ayrıca bu her iki taraf içinde geçerli ilişkilerde çoğu kişi erkek veya kız olsun geçmişi sorgulayıp ilişkiyi yıpratabiliyor... yaşadıklarımızdan ders almalıyız evet ama geçmişte yaşadıklarımızıda bugüne taşımamalıyız...

haklısın belki ama bu okadar kolay olmuyo..benim pişmanlığım tubiş ne biliomusun...kzıın yaşadığı bişey yok...ben sadece dürüt olmasını istedim ben onu her haliyle kabul edecektim..bi kızla ciddi düşünğosam eğerki hayatını bilmek isterim...işlerde bir gün birisinden bişey duymayayım yada ne bileyim işte geçmişini bileyim...istedim oda korktu onadan ayrılacam die...ama yaşadığı bişi yoktu...dedim ya ondan sonra çıktığım kızda bile hep aklımdaydı...ondan sonra çıktığım kızdan sonra onun değerini anladım..o bir melekmiş..kızın yaşadığı bişi yok...ufak tefek şeyler...şimdi pişmanlığım budur.işte...birde bir görsenn elifi bir görsen ne sağa bakar ne sola..dümdüz önüne bakar giderdi böle bir kızdı....pişmanlığım buydu.sadıktı...çok güzeldi...hala aklımdan çıkmıyor.mademki bir kez yaşanıyor bu hayat kılıcımı çektim kınından kuşandım cesareti bitirdim esareti kazanacağım onu...aşk için herşeye değer.bundan önce bi acı çektirdiysem bundan sonrada dünyanın en mutlu insanı yapmak için elimde bir şans varsa eğer bu şansı kullanmak için herşeye değer....sonunda aşk yokmu nede olsa...

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum