ıLgınc mı ıLgınc 10 özeLLigim xD

Şimdi şahsen size en ilginç özellikleri sunacağım xD

1)) Nefret ettiğim birine asla ve asla " Artık sana karşı hissettiğim sevgi Hayvan Sevgisi !! " diyemem çünkü çoğu hayvanı bazı insanlardan çok daha çok seviyorum. mesela ben kediyi bir çok insana tercih edebilirim !!

2) Korku filmlerini çooook severim(sözde ) Arkadaslarla korku filmlerine gideriz gideriz eve cd alıp seyrediriz seyrediriz. seyredirken böle hiç korktuğumu belli etmem hatta bazıları ne korkusuz kız der bana ehehehe Ama eve gidince kendimden 5 yaş küçük kardeşimin yanına yatar uyurummm çünkü başka türlü uyuyamam

3) Balığımı elime alıp seviorum hatta öpüyorum (tabi şu ana kadar en fazla 10 saniye elimde tutabildim ) ve inanırmısınız o balık 4 senedir yaşııyoorrr

4) geçen seneye kadar kardeşimle koltukların üzerinde zıplayarak "en yüksek kim zıplar" yarışması oynardık (not : 15 yaşındayım xD xD)

5) hindistan cevizli sabun dışında sabun pek kullanmam . bu yüzden yanımda genellikle hindistan cevizli sabun olur. yoksa mecburen başka sabun kullanırım

6)yolda gördüğüm her kediyi kucağıma almaya çalışırım

7) 2.sınıftan beri (!) günlük tutuyorum ve boş zamanlarımda eskiden yazdıklarımı okuyorum ... (çok güzel oluyor amaa )

8)her zaman klozetin kapağını kapatırım ve tuvaletin kapısını hiç bir zaman açık unutmam. bunları yapmazsam bana uğursuzluk getireceğini düşünüyorum ((yok artık saçma biliorum ama böleym ben ))

9) her gün mutlaka sakız çiğnerim (şu andada ağzımda 2 dane yeşil naneli var )

10) kendi özel şifreli klasörüm vardır. klasörümde
a) müziklerim hepsi ayrı ayrı sanatçısı ve albümleriyle sıralanmıştır
b) resimlerim "arkadaşlarım" "sadece ben" "ailem" ve "gezi resimlerim" olmak üzere 4 kategoridedir
c) photoshopta yaptığım her çalışmayı yeni klasör alarak kategorisine yerleştirirm
d) videolarımda yine müziklerim gibi düzenli sıralanmıştır
e) kendi resimlerim dışındaki resimler de yine kategori halindedir " yalnızlık resimleri" "aşk resimleri" "gothic resimler" gibi...

böleyim ben ya

İlginizi Çekebilir

Alıntı:
b) resimlerim "arkadaşlarım" "sadece ben" "ailem" ve "gezi resimlerim" olmak üzere 4 kategoridedir
c) photoshopta yaptığım her çalışmayı yeni klasör alarak kategorisine yerleştirirm
e) kendi resimlerim dışındaki resimler de yine kategori halindedir " yalnızlık resimleri" "aşk resimleri" "gothic resimler" gibi...
bu bendede var arkadaslarim takinti haline geldigini söyler hep

biraz iLignç bi yapın warmış

(ayrıca kedilere nasıl dokunuosn ya bn çoq korkuorm hayatta en korktuğum şeydr )

Alıntı:
YaRaLı.!´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
biraz iLignç bi yapın warmış

(ayrıca kedilere nasıl dokunuosn ya bn çoq korkuorm hayatta en korktuğum şeydr )
hii !! dövermm senii
KediLerden korkulurmu hiç onLar bnm herşeyLerm xD çooooooooooooooooooooooooooooooooo...k seviyorum onLarı ya 2 tane kedm de varr

ıykkk onlardan nefret ettiğim kadr iç bişeden nefret etmem 10 metre uzağmda bile kedi grsem kaçıorm çoq tırsıorm

Bnde kedilere bayıLıyorummm cok sekerler ya

Bazı huyLarımız çok benziyo yaw Süpersin Walla
Devam!

ehehehbizimde bazı huylarımız benzio yolda ne zamn kedi görsem kucağıma almaya çalışırım

kediLere nasıL dokunuyosun yaa iğrençLerr asLa dokunamam

kediLerden bnde çok korkuom annem çöp atmaya qönderdqinde biLe 2 metre qeridenn atıorm çöpü
sakızz yönLerimizzz aynı sanırımm aqzımdan sakız hiçç düşmezz şuan biLe aqzımda 2 tane sakız varr 1 tane iLe yetinemiomm

öhöhhö bendede 11 tane kedi var sevimli mi sevimli yolda karşılaşıyoz selam selam ama deli muamelesi yapıyolar

ilginçsin...ama artık büyü bence...

naz
süpersin qıı

ay sagoLun benı sızLer yaraTTınız
~

verzeih arkadasım eet burdan cocuk olarak gorulebılırım ama yerı geldıgınde de yasımdan buyuk davranırım
Karakterım boyLe ben napıım

sevdim yaw ben seni huylarını beyendim cnm

xX ilqinc hyLarm Xx

1) eqer çok sinrLiysem iCimden 100'e kaDar sayaRın..!!

Alıntı:
|bioNic|´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

aynen bende böle yapıorum tek bunu yapan sen degilsin yani

Alıntı:
=KaRaMeL=´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen bende böle yapıorum tek bunu yapan sen degilsin yani
zaten çoğu şeyi tek ypan ben değilim ki ... paylasmak icin koydum sadece (:*

8)her zaman klozetin kapağını kapatırım ve tuvaletin kapısını hiç bir zaman açık unutmam. bunları yapmazsam bana uğursuzluk getireceğini düşünüyorum ((yok artık saçma biliorum ama böleym ben ))

aynen aynen bu tür şeyler bendede var
benmkileri duysan daha saçmaa
deli dersin vallaaa

bana iLginç geLmedi NEDENSEE??
Bana baka baka karardın bakma dedimn sanaa

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum