lunapark rezilliğimiz

yaz tatilinde kuzenim ve abisinin karısı çarsıya çıktık evde her seyi ayarladk lunaparka gidelim gondola binelim falan die ben acayip gondol hastasıyım senede 4 5 kere binerim kuzende hiç binmemiş korkusundan ama bana söz verdi binelim die nese gittik birileri binmiş duruncada biz bincez(ya da ben öle sanıorum)bizimkiler onların bagrısını duyunca acaip tırstılar yan cizdiler olmazdı korkarım da rezil mi olum kusarsam tabi senin için sorun yok ama canım bi sıkldı sinir oldum sen kendin bin diolar o sinirle çöp atmaya gittim salak bi olan tanısalım falan die sardı ona da bi bağırdım ama rezil oldu
sonra tamam dediler oldu ii o zamn biletleri alıorum dedim aldık gectik oturduk ortaya falan bunlar aralarında konusuo ya caktırmadan kaçsak falan die bende oturun dedim 6 ytl verdim ben buna asla inemessiniz dedim nese yavas yavas salanmaya basladı kimsede tık yok bu benim iki akıllı çığlık çığlık bağırmaz mı lan noluyo diorum allah sizi kahretsin rezil oldum sizin yüzünüzden diorum bunlara ama nasıl bagrıyolar ordada bi çocuk var onla konustk bunlar ödlek korkular sen gibi deiller demştim ben buna o da yaz tatilinde burda calışıorm ben hep binerim dedi bnde ohh ne güsel dedim keske bnde calışcam dedm bunlar bagrınca çocuk korktu tabi abla durdurum mu ii misin die onlarda durdur diolar bende içimden alah canınızı almasın ya bunların yüzünden hemen incem insallah durdurmaz falan diom indirin bizi die bagrıolar yavas yavas yanlarından uzaklastım tanımıyo ayaklarına yattım bende bağrım sunların sesi duyulmasın dedim ben de bağrıom artık cartlak cartlak sonra orda bi koro kurduk benim ikili hariç bağırdık falan sonra süre bitti indik bizmkilerin kafa trilyon kızım sen öldün göstercez sana die bana bi daldılarindik yemek yemeye gidioz yaslı bi kadın tam konyalı sivesiyle anaaaa guzum bindiniz de ora ne diii bağrırsınız öle demez mibenimklern cvp verecek hali yok bişi demediler bende zevkten teyze zevkten dedim koptuk ama gülmekten

İlginizi Çekebilir

çokkk komikmişşş yaaaa paylaştıgın için saoll

:d:d:d

Cok KomiK

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum