GİTMESEYDİ KÖLESİ OLURDUM

GİTMESEYDİ KULU OLURDUM

Bir gün nette chatleşiyordum
_Ne güzel ismin var senin yazdı
_Tşk ederim yazdım
_Rica ederim yazdı
_Çok yakışıklıyım görmek ister misin? beğenmessen engellersin bana bi şans tanı yazdı

Msn ye geçtik cam açtık gerçektende yakışıklıydı
Elazığlıymış ad soyad ALATTİN ÜZEL yazdı
O anı hiç unutmam kalbim yerinden çıkacak gibiydi
Elazığın erkekleri ne kadar yaışıklı oluyor ya yazdım

10 dk yazışmadan durduk kameralar açık o benim gözlerime bakıyor ben onun gözlerine 10 gün sonra antalyaya çalışmaya geleceni söyledi beni gezdirir misin ? gelsem dedi.
Ben ok. dedim
Numaramı ve açık adres istedi benden bende hiç tereddüt etmeden verdim.
Sevgilin var mı diye sordu. Yok dedim
Benimde yok dedi gel buna bi çözüm bulalım ikimizde yanlızız partner olalım mı dedi
Okiş dedim

İltifatlara başladı ciğerin yiyeyim senin baş tacısın sen Klavyene vuran eline kurban Şuana kadar nette çok kızlarda konustum ama en sahicisi sensin
Msn min şifresini bana verdi içindeki kızları engelledim bende verdim kendi şifremi oda kızları engelledi. Her gece arıyordum konusuyorduk. Antalyaya gelelecem yol param yok dedi Ben tamam hallederim sana yüzük yollayayım bozdur
onun yazdıgı adrese yurda yüzüğü yolladım. Bozdurmus bileti keşmiş yarın antalyada olacakmış yarını iple çekiyordum adeta.

Antalyaya çalışma için geliyormuş parada pulda gözü yok. Ablamı akşam ikna ettim arabayla beraber gidecektik otogara alattini beklemeye
Sabah erkenden gittik otogarın köşesinde kamp kurmuştum adeta. Otobüsten iniyor ama beni görmemiş bende ablamla bunu biraz oyuna getirecektik. Telimi kapattım arka koltukta uzandım üstüme örtüyü çektim Ablam kornaya bastı gidecegin yere bırakayım dedi ön kltuga bindi tanıştılar alettinle. Ablam sevgilin varmı diye sordu
_Yok dedi
_Çok yakşıklımıssın
_Beni şımartıyorsun ama kendinizi fazla kaptırmayın bağımlılık yapar
_Ya öylemi bende kendimi çok yanlız hissediyorum
_Bende damsızım istersen arkadaş oluruz ama benimle çıkan kız kendini yatakta yada hamile bulur
Ya resmen ablamla fantazi yapıyorlardı
_Çok çapkınsınız sanırım
_Ben mi yok ya aklım ermez o işlere bu arada adım alettin
_Benimde buse
_Buse müsait bir yere çeksene arabayı rahat rahat konusalım
_Tamam şu ağaçların arkası nasıl
_Çok guzel in cin top oynuyor yani manzarası çok guze tam kafa dinleme yeri
Ablamın elini tuttu
_Ablam ellerimi tuttugun an bana bişeyler oluyor
_İlk defa mı oluyor
_Evet gençlik başımda duman ilk aşkım ilk heycan
_Bişey olmaz her genç kızın başına gelir seni istiyorum buse
İşte büyük buluşma ben o sırada arkadan çıktım dedim Ooo mercimeği fırına vermissiniz. Bu ne rezalet.
_Benim suçum yok ablan beni tahrik etti
_Biz seni denemiştik kardeşimle ne halt oldugun ortaya çıktı ikimizi birden mi idare edecektin
alettin gülerek ikimize birde yükleniyorlar dedi
_Yalancı mıssın dedim
_Seni seviyorum aslı
_Sana artık inanmıyorum dedim
_Bana inanmak zorundasın
_Seviyorsan ispat edersin dedim
_Senin için Elazığdan geldim daha ne yapayım. Adını altın harflerle göklere mi yazayım

_Artık bin dereden su getirsen arınamassın, yalancısın sen dedim
Son bir şans istedi
Hayır şeytan görsün yüzünü dedim
_Son sözün bumu aslı
_Evet dedim
_Tamam aslı sen kolay olanı seçtin. Ne kadar iyi başlamıştı bak ne kada kötü bitti. Artık arama beni peşimdende gelme
sana ileriki hayatında mutluluklar aslı.
_Sen kendini ne sanıyorsun elimi sallasam ellisi sanamı kalmışım dedim.
_Tabi canım ondan ben kıskanıyorsun.
_Yeter artık in arabadan soytarı dedim.
_Sana güvenende kabahat
.
Arabadan indi arkasına bakmadan gitti. Gece yemek yerken lokmalar boğazımda kalıyordu. Yemeden içmeden kesilmiştim.
Yine duygularım paramparçaydı. Aklım ondaydı. Nerde kalıyor parası var mı. Mesaj çektim "NERDESİN" yazdım
Cvp geldi. Yazdı senin için bir soytarı ölüyor yazmıstı. Sonra aradım teli kapalı 3 gün geçti aradan telefon hala kapalıydı
Dedim bu kesin intahar etmiş yada teli satmış olabilir. Bir gece taksiyle dolaşırken alattini gördüm önünde durdum. Beni görünce
elindeki sigarayı attı ve sonra bana yaklaştı "Alettin" dedim. Gözlerim dolmuştu o an içimden sarılmak geldi.
Yanıma yaklaştı bana ters ters baktı. Hiç konuşmadı beni iteledi çekil yolumdan çık der gibi bir hali vardı bana rest çekti.
Arkasından bağırdım işin gücün artistlik taslamak. Peşinden gittim alettinin yürüdüğü yollarda yürüdüm. Nere gidiyorsun ya

Bana döndü peşimden gelme dedi bende dedim ki sen gidersen şunu bil bende giderim seninle.
_Vazgeç Allah aşkına benim derdim bana yeter dedi. Birden 5 tane serseri yolumu kesti. Ooo aslı hanım bunları tanıyordum serserileri
Peşimden koşuyorlardı piskopatlar yanıma yaklaştılar korktum para istediler benden bende var vermiyorum dedim
Üstüme doğru yürüdüler alettin bırakın kızı. Sen kimsin lan dediler. Kelebek bıçakları çıkartıp sallamaya başladılar
Alettin dedi sizin gibi dört beş tane çapulcudan mı korkacam. Sizin pisikobatlıgınız bana sökmez. Alettin dur dedim
Alettin akşam vakti adammı öldürecekler. Bıçakları sallamaya başladılar. Gel hadi gel korkuyon mu gel dediler.
Alettin çantamı açacam içinde kuru sıkı var dedim. Alettin kuru sıkıyı çantamdan aldı. Geldim işte dedi hepsi bi tarafa dağıldı.
Sonra gel herşeye sıfırdan başlayalım atla arabaya dedim. Alettin o pisikobatları nerden tanıyorsun peşimden koşuyorlar onlarda

Antalyanın erkekleri peşimde dedim.
_Gönül defterinde boş yer kalmamış
_Ya alettin ben bu kez senden ümidi kesmiştim dedim kesin intahar etmiş artık ümidi kesmiştim senden. Senin tel neden kapalı dedim
_Sattım dedi bende kendi telimi verdim al bunu kullan ben yenisini alırım verdim barıştık mı? dedim.

_Evet ama bi şartım var dedi
_Şartın neymiş
_Bu gece içelim dedi
_okiş dedim. Ablamı aradım otele gitmesini söyledim. Ablamda yoktu bu gece yanlız kalacaktık alettinle
_Aslı ablan gidekmiymiş otele
_Tabi gidecek canım emir büyük yerden bu gece başbaşayız barışmamızın şerefine kadeh kıralım
_Aslı ben senin neyinim beni bu kadar düşünüyorsun dedi.
_Belkide ben senin hiç birşeyin değilim ama sen benim herşeyimsin dedim.
_Eve gittik kırmızı şarap getirdim. Bu kafa yapmaz dedi cebinden ot çıkartıp sardı.Bana verdi
_Ben içmem dedim
_Al iç ya nolacaksa olsun
_Ya senin dünya umrunda değil dünya yansa bir kibritte sen çakarsın dedim. Sonra içtim bişey olmadı dedim.
Güldü ayağıya kalk uçacaksın. Ayağıya kalkmamla oturmam bir oldu.
_Ya gördün mü ayağını yerden kesecem senin kalbime knacaksın uçacaksın şarkı sölemeye başladı.
Kafalar pilot gibi olmuştu

Bir gülüyordu bir ağlıyordu dedi aslı ben yanlızlığımı sigarayla sevgiyi esrarla geçmişide çektiğim façalardan öğrendim.
Damardan girmeye başladı. Aslı bilgisayarda müzik aç dedi.
_Hangisini açayım dedim
_Aç müslüm babadan bir avuç gözyaşı doldu elime
_Müslüm gürses yok bilgisayarda dedim
_Bu antalyalı kızlarda müzik dinlemeyi bilmiyorlar dedi
Ve bagırarak şarkı sölemeye başladı kendinden geçmişti
Dün gece yine sen düştün aklıma oturup ağladım çocuklar gibi ahh aslı ahh dedi seviyorum bee seviyorum dedi seni kitapsızın kızı
_Ya tamam bende seviyorum seni ben senin gibi mi yapıyorum dedim.
Biz bu kafalarla yattık sabah oldu
Sabah kalktığımda kendimi yatakta bulmuştum. Aman tanrım kaderimde budamı vardı dedim
Alettinde çırılçıplak 21 parmağını uzatmış yatıyordu.
_Kalk lan lallo dedim Yastıkla bogmaya çalıştım.
Beni iteledi ne yapıyorsun aslı aklın başındamı dedi.
Bana bunu nasıl yaparsın allah belanı versin hayatımı mahvettin dedim
_Hmm şu dün akşam ki mesele hayatında tecavüz e uğramak varsa çırpınmayı bırak zevk almaya bak olan olmuş daha dedi.
istersen ayrılalım hevesimi aldım artık ölsemde gam yemem.

_Çok aşalıksın sen kendine bile zarar olmuşsun. Sana güvenmiştim canım dedim canımı aldın.
_Aslı kalbim senin için atıyor tek hayalim seninle evlenmek. Biliyor musun seni ilk gördümde dedim ki kendi kendime vazgeç alattin
bu kara sevdadan hayır gelmez sana sen kim o kim ayrı dünyaların insanıyız.
_Gerçekten evlenmek mi istiyorsun dedim.
_Evet ben ciddiyim seninle yaşamak istiyorum sadece sonsuza. Konuşman gülüşün senin herşeyin beni deli ediyor.
seni herhalinle beğeniyorum
_Beni hiç bırakma alettin dedim çünkü seni çok seviyorum. Ayda yılda bir aşık oldum zaten. Ya alattin o koluna yazdığın aslı kim
_O sen değilsin o aslıyı kalbime gömdüm istanbullu sende kol uzmanı gibisin maşallah. Onu unutalı yıllar oldu artık kendime döndüm

Dışarı çıktık çeşmede su içiyorduk. Ben içtim alettin hala bekliyor. Dedim iç daha ne bekliyorssun.
Önünde ufak çocuk var 5 dk bidonu çalkalıyor. Çocuk bi daha çalkaladı. Alettin çocugun arkasındaydı birden bi tokat çekti çocuğa
Bi saattir oyun mu oynuyorsun. Çocuk ağlayarak anne diye bağırmaya başladı) Annesi geldi bi tanede annesine çekti
Çok komikti ya bende gülüyodum.

Gece oldu yine bana içirdi sarhoş oldum kafa pilot gibi olmuştu bu gece hayatımı öyle değiştirdiki çok kötü damga yedim.
Çok büyük rol oynadı. Kova yaptı içtik. Ben artık uçmuşum. Sonra baly çektirtti bana kafaya elektirik geldi
_Bunu çeken adam 5 dk içinde 5 tane cinayet işler dedi.
Birden uykuya daldım sabah oldu. Yine kuş gibi avlanmıştım. Alettin eşyalarını almış yook cüzdanımdanda aşırı miktarda para almış
Gitti ona o kadar alışmışken gönlümü kedere bırakıp gitti.Sonra bir avuş hap yuttum doktora götürdüler middemi temizlediler
Bana büyümü yapmıştı. Ben bir erkek için tırnağımı bile kesmezdim. Bana en çok koyanda ne hoşçakal dedi nede elveda.
Yabancılar gibi bırakıp gitti. O gittikten sonra çok çektim.Ne hallere düştüm mecnundan beter oldum.İçimden silip atamadım
Yüreğime bir türlü söz dinletemedim. Günden güne eriyorum. 3 hafta kaldı 3 asır gibi geldi. Her yöntemi denedim
ne yaptımsa unutamadım. Ben dertli değildim yaşarken oldum. Bana derdi tattırdı.

Artık gelmeyecek gidiş o gidiş ben ama hala bekliyorum.
GELİR Mİ GELMEZ Mİ GÜNÜN BİRİNDE CEVAPSIZ SORULAR BIRAKIP GİTTİ
BIRAKIP GİTTİ

içimde özlemi bitmeden daha
gönlümü kedere bırakıp gitti
ne "hoşcakal" dedi, ne de "elveda"
yabancılar gibi bırakıp gitti

gitmeseydi onun kulu olurdum
çiğneyip geçtiği yolu olurdum
bir ömür aşkıyla dolu olurdum
ne yazık bunları bilmeden gitti

şimdi mevsim hazan gönül evimde
hıçkırığa döndü adı dilimde
gelir mi gelmez mi günün birinde
cevapsız sorular bırakıp gitti

Aslı eline yüregine saglık inan yazdıklarından yaşadıklarından çok etkilendim.Umarım bir daha böyle acı bir olay yaşamazsın herşey gönlünce olsun yazdıklarına şiirle cevabım olsun kendine iyibak siteme istedigin şekilde içinden ne geliyorsa yaz bizimle paylaş okumaktan mutlu olacaz.
alıntı

İlginizi Çekebilir

çok güsel bi yazı paylaşımın için saol

gözlerine sağlık

abi çok güzeldi emeğine sağlık

gözlerine sağlık canım

ellerine sağlık

sağolasın gözlerine sağlık

hikaye çok güzel ama web acm da böyle birşey imkansız

o benim gözlerime bakıyor ben onun gözlerine

ne diyim o senin düşüncen saygı duyarım

SaqoL

emeğine sağlık

gözlerine sağlık

emeğine sağlık gerçekten güzseldi

gözlerine sağlık

way be boyle insanlarda var gerci insan demeye bin kanit

evet gözlerine sağlık

emeğine sağlık cnm

gözlerine sağlık

harika bir yası aylaşım için çok teşekkür ederim arkadaşım

gözlerine sağlık canım

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum