Sen İsimsiz Sokağımın İsimsiz Kahramanı

Bir geceyle daha başbaşayım sensiz, nefesimsiz...

Sensiz nasıl geçer ki bu günler nasıl biter ki bu ömür?
Bunların hesabını yapar oldu artık kendinden bi haber bu gönül... Hal kalmadı ki bende, dermanSIZIM...

Yüreğimin sokaklarına kimseyi yanaştırmadım inan... Bir tek sen varsın özgürce dolaşabilen bir sen varsın yakıp yıkan sokaklarımı, bir sen varsın virane eden...
ve yine bir sensin KIYAMADIĞIM, KOVAMADIĞIM... sevgilimde diyememki artık. Sen İsimsiz Sokağımın İsimsiz Kahramanı... Ne olur dön... ne olur son ver bu suskunluğa...

İsyan etmiyorum sensizliğe... İsyan değil asla bu çırpınışım, isyan değil asla sensiz her ana ağlayışım...

Herşeye rağmen hic bitmeyen bir umut var içimde nerden alıyorum bu gücü bilmiyorum ama bir umut var işte... Kaç mevsim daha bekleyeceğim bilmeden bekliyorum... ama bir umut işte... Hal kalmasa da, can bezsede , ruh tükensede BİR UMUT...

UMUDUM OL...!

Sen İsimsiz Sokağımın İsimsiz Kahramanı ne olur dön artık...

İlginizi Çekebilir
  • isimsiz...
    az once elime kalemi aldim birden yazmaya basladim ortaya pek guzel bisey cikmadi ama yinede paylasmak istedim...

• (C)isimsiz.....
    HİÇ bir zaman güzel bir kalemim olmadı benim(!) Bu nedendir ki, yazım hiç iyi değildir derim. Öyle...

• **isimsiz**...
    sen sevgi nedir bildigini mi sanıyorsun sen hayatın senden ibaret oldugunumu sanıyorsan senin için san...

• isimsiz......
    :klp:Seni düşündüm bugün saatlerce Ben nasıl aşık oldum böyle delice Olmamalı böyle sevda beni ...

• İsİmSiZ!!!...
    :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: :gul: SaKıN_SeVmE_bEnİİİİ...

Çok Güzel Bi PayLaşım..Okuduğuma Değdi...

emeğine sağlık

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum