Bir Kalp kırdığınızda bu hikaye gelsin aklınıza

Her zaman ki gibi ali okuldan çıkmış eve doğru yürüyordu.Eve vardığında babası ile Muhabbete koyuldular.Babası Ona
- Ali Mahalleden çok şikayet geliyor. Arkadaşlarınla iyi geçinmiyormuşsun. Dedi.Ali
-evet baba arkadaşlarla geçinemesek bile en sonunda gönüllerini alıyorum. dedi. Babası ona çok anlamlı bir bakış atarak
-Ali Her gün tartıştığın arkadaşların için duvara bir çivi çakıcaksın.Ve böylelikle seninde ne kadar kalp kırdığını öğreniriz dedi.
Ali anlaşmayı kabul etti.
Ve yarın geldi ali ilk gün 43 çivi çaktı.
diğer gün 37 sonra 26 sonra 13 derken bir gün geldi ali hiç çivi çakmadı. ali heyecanla " baba artık çivi çakmıyorum" dedi
Babasıda sevinmişti buna ve yine anlamlı bir bakış atarak " şimdide gönlünü aldığın herkez için bir çivi sök demiş.
ali heyecanla başladığı bu oyunu 1 hafta içinde bitirdi. Babasına giderek
-Baba bak artık duvarda çivi yok
-bak oğlum duvardaki çivileri söküp çıkarabilirsin.Ama yerini doldurabilirmisin? Artık o duvar delik teşik. Önemli Olan hiç çivi çakmamaktır demişş..=(

(Önemli olan baştan kırmamaktır ve bazı küçük kelimeler Büyük yaralar açabilir. Lütfen Herkezin değerini bilin kırılan kalp onarılamaz)

İlginizi Çekebilir

emeğine sağlık arkadaşım..

bu hikayeyi okumuştum ama şu an bulamadım.. çok önceden paylaşılmış olabilir.. ayrıca lütfen bir konualtında msjlarınızı yazınız flood atmak yasaktır.. diğer msjınız silinmiştir..tşkler..

gusel bir hikayeydi paylaşımın için saoll..

emeğine sağlık

çok güzel bir anlatım.paylaştığın için teşekkürler.

gerçekten güzel

çok anlamlı bi hikaye ellerine sağlık

çok güzel ellerine sağlık

paylaşım için tşk gerçektende doğru kırılan kalp onarılmaz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum