SanaL Ask Varmis...Mektup.

Birtanem'e;
Hym,Sana kLasik Bir mektup yazma girisiminde buLunmayacagim.Nedenmi?,cünki Kesin 1.miL. imLa,kuraL V.b hataLar buLcaksin.Yok-Yok ondan degiL nedenini bende henüz biLmiyorum..
Sana yazmak,sana bakmak, SeninLe Konusmak var oLusunLa huzura kavusmak cok guzeL..SeninLe Su gibi gecer oLdu zaman.SeninLe cok cabuk yasLansamda,raziyim yüzümde oLusan kirisikLara.Hayat'ta cok cesit insan gördüm,ama Sen gibisi girmedi hayatima.SeninLeyken bütün oLumsuzLukLari,zorLukLari,kötü SeyLeri unutuyorum..Burda söyLe bir söz var; "FirtinaLi bir okyanus'da,Siginagimsin..!" Sanirsam Sende benim icin öyLesin yada oLdun.Sana hissettikLerimin adini koyamiyorum,koymakta istemiyorum..
Kendimi inzivaya cekmisken,yaraLiyken (En az Senin kadar) bir ben (SEN) ciktin karisma.Oysa Hep vardin ama ben kördüm yada aptaL..YaLan-YanLis insanLara kapiLmis SürükLeniyordum,her SürükLeniste Yüregimden parcaLar eskiLiyormus meger.Takii ifLas etmisken Yüregim,Sen haberin dahi oLmadan kanayan yaraLarimi sarip-sarmaLadin(dun)..Ben güzeL CümLe kurmayi birak yazmayi unutmusken,Suan SunLari yaziyor ve her cümLede kendimden SüpheLeniyorum.Cok güzeL duyguLarmis megersem..
Hani birseyi cok Severin,yersinde tadi damaginda kaLir ya Buda Ona benzermis,özLemisim Bu Tadi.Ama maaLesef Bu tadi beLkide hayatta 1 veya 2 kez yasiyor insan.Yazik oysa muhtesem tadi varmis.Birkez daha Sana ne kadar minnettar oLdugumu biLmeni isterim.BunLari bana tekrardan yasattigin icin tessekür ederim,SevgiLim...
Sana beLkide cok garip geLiyordur bunLar,inan bende farkLi degiLim,öLesiye Korkuyorum...
Canim öyLe aciyorduki gönüL kapiLarimi S!ms!k! kapamistim.Sen araLadin,ne kadar da direndiysem oLmadi.Hep Bir hosLantidir gecer dedim,beLkide kendimi kandirmaya caListim,oLmadi..
Az veya cok Seninde icini okuyorum,benden beLkide cok daha yaraLisin,Korkuyorsun..Bazen beni kirmamak icin beLkide "Cebren" yakLasiyorsun.O'an,SeninLeyken artik benciLLikmi denir Yoksa asiri benimsememi biLemiyorum,ama cok-cok mutLu oLuyorum.Ben kücük mutLuLukLarin kiziymisim meger cok gec oLsada anLiyorum.Bazen "Keske" keLimesini ister istemez defaLarca teLafus ediyorum,üzüLüyorum üzüLmekten baska birsey geLmiyor eLimden..7-8 Sene önce yaptigim aptaLLikLarin aciLari bir bir cikmaya basLiyor."Keske" diyorum,simdiki akLim o zaman, o zamanki deLi cesaretim Simdi oLsaydi.Sana Yemin ne O cok Seye bedeL oLan hataLari yapardim,nede Suan burda bunLari yaziyor oLurdum.BunLarin yerine beLkide bir deLiLikLe yaninda oLurdum..
AcizLigin,cagresizLigin ne kadar zor oLdugu yine karsima cikiyor,üzüLüyorum..Fakat Seni akLima getirip oLumLu oLmaya caLisiyorum.BiLemiyorum,fark ettinmi ama ben SeninLe yasiyorum.Suanki oLumLu,eLindeki mutLuLukLarLa yetinen Sahis SeninLe var oLdu..
Ben Cosmusum sanirsam 2 keLimeyi yan yana getiremeyen Sahis yazmis da yazmis SanaL Ask Varmis...Mektup.
Artik Sonuna geLme vakti.BunLari sana sanaLda söyLemek istemedim,cünki Sen SanaL degiLsin..

alıntı

İlginizi Çekebilir

sanal ama gerçek aşk bu bncepaylaşım için tşk

ellerine sağlık koptum ya tşk.

kopcak ne var anlamadım :S
yorumlar için tşkler

sadece resmini görerek mi böLe aşık oLmuş bu kız acaba saoL cnm

sanal aşklarda oluyor demekki paylaşm içn tşk

tşkler

evet sanal aşkı yaşayanlar bilir çok bağlanmasıda cabası

SanaL aşk mı ?

...

"bizler doğarken anne ve babamızı seçme hakkına sahip miyiz ki?"

yani sanal, real şu bu yada o veya orası ..

Yarını biLemeden yarın için eLeştiri yapamazsınız ...

Onun için nerede ne olacağın belli olmaz, olamaz ...

Sanal, Real, Yaşam, Hayat, "Dünya ve dünya içerisindeki herşey" yalandır ...
gerçek oLan öLümdür ...
Bun tür konularla kafanızı yormayın derim bence .. olacak birşey warsa zaten oLur ..
İstesende istemesende ...

belki buraya yazdıklarım bu konuyla alaksı yok ama yinede yazmak istedim.

Neyse eLLerine sağLık saçmaLadım kusura bakmayın ..

herkesin görüş açısı farklıdır oda senin düşüncen yorum için saol

paylşımın için saol jnm

guzel olmuss cnm emegıne saglık

tşkler

ellerine sağlık cnm

elelrine sağlık arkadaşım paylaşımın için tşkler

tşkler

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum