Tebrik ederim

Alıntı:
LêyLetüL Arus´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim
çok teşekkür ederim

Tebrikler,kolay gelsin.

Alıntı:
DenizZz_89´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrikler,kolay gelsin.
Teşekkürler sanırım artık iyice tanıyor arkadaşlar sağolsun herkes

Sorularımla geldim.

-Şunu yaşamadan ölmek istemem değin bir şey var mı? Varsa o nedir?

-Bir çoğumuzun gördüğü kadarıyla çok pozitif birisin, bunu nasıl yapıyorsun? -Bir çoğumuz için pek kolay değil.-

-Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir? Ve bu pişmanlığa rağmen olsun yaşamam gerekiyormuş demek ki diyebiliyor musun?

-Bu sitenin sevdiğin ve sevmediğin yönleri nedir?

Bu kadar. Belki daha sonra tekrar uğrayabilirim. Kolay gelsin.

[QUOTE=Buĝlеm;9685645]
Sorularımla geldim.
Hoşgeldin
-Şunu yaşamadan ölmek istemem değin bir şey var mı? Varsa o nedir?

Sahne almak istiyorum tekrar albüm çıkarmak veya şiir kitabı yazmak gibi bir hayalim var

Bir çoğumuzun gördüğü kadarıyla çok pozitif birisin, bunu nasıl yapıyorsun? -Bir çoğumuz için pek kolay değil.-

İnsanın hayatı ve özgürüğü kısıtlı olunca mutlu olmaktan başka çaresi kalmıyor herkesin yaptığı en küçük şey bile bazen benim en büyük hayalim olabiliyor sebebi bunlar

-Hayattaki en büyük pişmanlığın nedir? Ve bu pişmanlığa rağmen olsun yaşamam gerekiyormuş demek ki diyebiliyor musun?

Hayatımda ne yaşarsam yaşayayım pişman olmadım seninde dediğin gibi yaşamam gerekiyormuş yaşadım dedim canım yandı ama olsun

-Bu sitenin sevdiğin ve sevmediğin yönleri nedir?

Bu sitede sevdiğim sıcak ortam sevmediğim bir özelliği yok 10 yıl aktif olsa site yine burda olurum (:

Bu kadar. Belki daha sonra tekrar uğrayabilirim. Kolay gelsin.
teşekkür ederim sorular için (:

Konu izмiяiηciѕi tarafından (18-12-2012 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.
Merhaba kolay gelsin ilk önce bir ricada bulunacaktım bir üStteki mesaj gibi soru ve cavapları ayrı renkte yapabilir misin acaba okuyacak arkadaşlar için daha da kolay olur.
daha sonracığıma bende brkaç soru sormak isterim izninle

hayat senin için ne ifade ediyor.
gerçi sorulmuş ama ben tekrar sormak istiyorum. gözlemlediğim kadarıyla çok pozitifsin
bu kadar pozitif olmayı nasıl başarıyorsun.
hiç karamsarlığa düştünmü ?
yalnızlık senin için ne ifade ediyor.
hayata bir daha gelsen kim olarak gelmek isterdin nasıl bi hayat yaşamak isterdin.
bugünlerde en çok ne yapmak hoşuna gidiyor.
bugünlerde en çok duyduğun söz ne
küçükken hepimizin hayalleeri vardır ya senin hayalin neydi.
şu an çok sessiz sakin birine benziyorsun acaba çocukken nasıldın
yemek yapmayı bilir misin en iyi yapmadığın yemek ne
kitap okumayı sever misin
en son okuduğun kitabın adı ne
en çok beğendiğin kitap hangisi

sonra tekrardan uğrucam

Alıntı:
izmirincisi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kolay gelsin ilk önce bir ricada bulunacaktım bir sütteki mesaj gibi soru ve cavapları ayrı renkte yapabilir misin acaba okuyacak arkadaşlar için daha da kolay olur.
daha sonracığıma bende brkaç soru sormak isterim izninle

gerçi sorulmuş ama ben tekrar sormak istiyorum. gözlemlediğim kadarıyla çok pozitifsin
bu kadar pozitif olmayı nsaıl başarıyorsun.
hayata bir daha gelsen kim olarak gelmek isterdin nasıl bi hayat yaşamak isterdin.
bugünlerde en çok ne yapmnak hoşuna gidiyor.

sonra tekrardan uğrucam
[QUOTE=izmirincisi;9685878]Merhaba kolay gelsin ilk önce bir ricada bulunacaktım bir sütteki mesaj gibi soru ve cavapları ayrı renkte yapabilir misin acaba okuyacak arkadaşlar için daha da kolay olur.

Tabiki üstteki sorularda neden kırmızı oldu bende anlamadım valla
Hayat benim için sadece zaman öldürdüğüm bir film gibi rabbin verdiği bir senaryo biçilmiş figüran olarak oynuyorum kestik dediğinde bende gidicem
Üzüldüğüm zamanlar çok oldu bir erkeğe göre çok ağlarım duygusalım fazlasıyla bir gün düşündüm dedimki eko sen üzüldüğünde kimse duymaz umursamaz zor olanı yapıp gülümse hayata gögüs ger sadece akışına bıraktım herşeyi

Tabi düşüyorum yalnızken üzülürüm içime atarım herşeyi

Yalnız bir adama sorulacak zor bir soru.. Yalnız adam benim konumumda sadece hayal kurar gözünü kapattığında nerde olmak isterse orda olur keşkelerle boğuşur zordur yalnızlık

bugünlerde en çok ne yapmnak hoşuna gidiyor.

Hayata bir daha gelsem kendim olarak gelmek isterdim bu hayatta yapamadıklarımı yapar hayatımı değiştirirdim nadir pişmanlıklarımı yapmamaya çalısırdım, Bugünlerde en çok film izlemekten hoşlanıyorum

Eko kalk şu pc den diyor ailem

Benim hayalim pc mühendisliği okumak ve yarışçı olmaktı çocukluk işte
çocukken hep soru soran tipler olur ya anneme şey derdim anne ben niye yürüyemiyorum annemde sormıyayım diye yaramazık yaptın düştün geçecek derdi bidaha asla yaramazlık yapmıcam dedim öle kaldı

Yemek yapmayı bilmiyorum malesef , kitap okumayı çok severim tabiki

En son okuduğum kitabın adı S*ktiret

Becca Fitzpatric Fısıltı

sonra tekrardan uğrucam
beklerim her zaman sorular için teşekkürler neriman

Tebrik ederim :)

Alıntı:
havk´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tebrik ederim :)
teşekkür ederim sağolasın

Forumun müdavimlerinden Barış Akarsu hayranı olan beyefendi size bu başlık altında kolaylıklar diliyorum, umarım sıkılmıyorsunuzdur ben haftanın konuğu olduğumda sadece tebrik almaktan çok sıkılmıştım...

Forumda gözler önünde yaşanan aşkınız neden bitti?

Yaşadığınız hayal kırıklıklarından ders çıkartır mısınız?

Birini sevmek,değer vermekle onun yaşamını tarzını yaşatmaya çalışmak arasındaki farklar nelerdir...?

Bir aşk neden biter...?

Ölüm hakkında neler düşünüyorsunuz?

Hakkımda neler düşünüyorsunuz demiycem tabi ki

En uzun vadeli planınız nedir...?

tebrıkler kolay gelsın kardesım

Alıntı:
ĐiĿemmά´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Forumun müdavimlerinden Barış Akarsu hayranı olan beyefendi size bu başlık altında kolaylıklar diliyorum, umarım sıkılmıyorsunuzdur ben haftanın konuğu olduğumda sadece tebrik almaktan çok sıkılmıştım...

Forumda gözler önünde yaşanan aşkınız neden bitti?

Birini sevmek,değer vermekle onun yaşamını tarzını yaşatmaya çalışmak arasındaki farklar nelerdir...?

Bir aşk neden biter...?

Hakkımda neler düşünüyorsunuz demiycem tabi ki

En uzun vadeli planınız nedir...?
Teşekkür ederim arkadaşım sağol ben konusu açıldığında söylüyorum yanlış anlaşılmak istemem ben barış akarsu hayranı değilim onun adı yaşasın istediğimden bu nicki kullanıyorum ayrıca abim diyorum ona öyle benimsedim neyse diğer soruların cevabına geçiyorum

Forumda gözler önünde aşk yaşamak istemedim açıkçası ben 27 yaşındayım ayşegül dahil olmak üzere hayatımda 2 kişi oldu ahkam kesmeye gerek yok neyse o , neden bittiğini bende bilmiyorum dicem komik olacak ama şu kadarını söyliyim hiç kimse sevdiğinden ayrılmak istemez onunda belki sorunları vardı ailevi ruhsal bilemeyiz ben pek neden niçin diye sormam yaşanması gerekti yaşandı iyi hatıralar kaldı banada sağolsun yinede

Pek değil ders almam yani

Birini sevmek için milyonlarca nedenin olabilir eğer benimsersen sevdiğin kişiyi candan seversen ve o kişi yarım bıraktıysa bazı şeyleri onun adına bişeyler yapmaya çalısırsın , sadece birini seversen şarkılarını ezberlersin konserine gidersin en fazla örnek vereyim barış sadece bir gün için mersine lösemi hastası bir hayranını görmeye gelmiştir ben şahidim son konseride lösemili çocuklar için oldu öyle yani..

Bir aşk neden biter...?
Aşkı bitiren güvensizliktir en başta olduğu gibi olamadıkları için insanlar aşkın yükünüde taşıyamıyorlar

Ölüm hakkında neler düşünüyorum ölüm korkutmuyor beni ölüm sevdiklerine kavuşmaktır kötü bir yanı yok bana göre öldüğümde şanslıysam peygamber efendimizi , Mustafa Kemal Atatürk'ü ve Barış abimi görebilirsem mutlu olurum başkada bişey istemem...

Tanımış olsam hakkınızda yorum yapardım inanın (:
Uzun vadeli planlarım arasında müzikle ilgilenmek şiir kitabı yayınlamak ve , İçimde yaşadığım saklı kentler adında bir kitap yazmak var bu kadar

Sorular için çok sağolun sevgiyle kalın

Tebrikler, kolay gelsin.

sorularıma verdiğin samimi cevaplar için çok teşekkür ederim. o kadar içten cevaplarki bazı cevaplarda yüzümde tebessüm oluştu.
çok içten çok sıcak birisin herkesin seni tanıması lazım diye düşünüyorum. umarım bana da nasip olur uzun uzun sohbet etmek

yaş kaç acaba
sıradan bir gün nasıl geçiyor senin için
Yaşadığın yer neresi bize biraz bahsedebilir misin ?
yaşamak istediğin bir yer var mı ? ve neden
bir gün herşeyi arkanda bırakıp gitmen gerekse bunu yapabilir misin ya da yanına bir hatıra almak ister misin . alacak olsan bu ne olurdu?
hediye almayı mı seversin yoksa vermeyi mi
en son aldığın hediye neydi ? kimden ne için geldi
uğura inanır mısın ? sana uğur getirdiğini düşündüğün birşey var mı ?

şimdilik bu kadar fırsat bulabildim ilk fırsatta gene gelcem soru sormaya

Alıntı:
sorularıma verdiğin samimi cevaplar için çok teşekkür ederim. o kadar içten cevaplarki bazı cevaplarda yüzümde tebessüm oluştu.
çok içten çok sıcak birisin herkesin seni tanıması lazım diye düşünüyorum. umarım bana da nasip olur uzun uzun sohbet etmek

yaş kaç acaba
bir gün herşeyi arkanda bırakıp gitmen gerekse bunu yapabilir misin ya da yanına bir hatıra almak ister misin . alacak olsan bu ne olurdu?

orularıma verdiğin samimi cevaplar için çok teşekkür ederim. o kadar içten cevaplarki bazı cevaplarda yüzümde tebessüm oluştu.
Yüzünde tebessüm oluşmasına çok sevindim ne mutlu bana

Çok sağol güzel düşüncelerin için tabi bende isterimuzun uzun sohbet etmek mutlu eder bu beni (:

yaş kaç acaba
yaşım 27 nisanda 28 olacam inşallah

sıradan bir gün yüzümü yıkamadan pc ye geçiyorum direk buraya giriyorum biraz geç kahvaltı yaparım sonra vizyon filmlerine göz atarım psikolojik kafa karıştıran filmleri bulup izlerim sonra oyun konsolum var ps3 onda futbol oyunu oynarım psikolojim dağılmışsa şiir yazarım gece ve kapanış eko yatışa geçer

mersinde yaşıyorum küçük ama güzel bir şehirdir kocaman bir sahili vardır gider teknede balık ekmek yerim, enteller caddesi diye bir yer var çarşı tarafı mersin forum mağazası var zaten sıkılmazsın orda emolar çeşit çeşit modeller orda al çekirdeği izle o derece

Yaşamak istediğim yer bartın amasra barış abimin yaşadığı yer sahil kasabası ona yakın olmak isterdim

Yapabilirmiyim bilmiyorum mersinden pek çıkmadım bir kere istanbula gittim tedavi için 8 saat içinde geri dönmüştük birde 2009da ankara gezisi vardı, Bana kalsa giderimde annem çok düşkündür tek yollamaz illa peşimden gelmek ister
yanıma alacağım şeyde gitarım şiir defterim olurdu

hediye vermek daha çok hoşuma gidiyor

en son aldığım hediye yüzük ve annemden geldi izmirden bulmuş nasıl bulmuşsa barışın yüzüğüne benzer bir yüzüğüm vardır 6 sene önce piyasadan kalkmış taşları düşmüştü yapılmıyordu ve annem izmir güzelyalıya gitti teyzemlere ordan bir gümüşçüde aynısını bulmuş dünyalar benim olmuştu
var tabi yüzüğüm beni koruduğuna inanıyorum

tamam beklemedeyim sağol

gene ben

zaman tüneli olsaydı ve seneler arasında gezme imkanın olsaydı hangi senelere giderdin ve neden ?

pişmanlık senin için ne ifade ediyor.
hiç pişman oldun mu?
verdiğin kararların arkasındamısındır. doğru veya yanlış olduğunu düşünmeden
hiç birine körü körüne inanıp güvendin mi?
aşk senin için ne
ilk aşkını kaç yaşında yaşadın.
genelde çocuklar hep aileden birini beğenirler ya :d hani kızlar ya babalarına aşıktır ya da amca dayı vs sende de varmıydı böyle birşey
tarih mi coğrayfa mı desem hangisini seçersin neden
şuan nerde olmak isterdin.
abur cuburla aran nasıldır
bütün gün internet başında hiç sıkılmıyor musun ?
anladığım kadarıyla filmleri iyi takip ediyorsun. bana önerebileceğin bir film var mı
bugüne kadar en çok beğendiğin film hangisi?
Şiir yazıyormuşsun ya hani rica etsem bizle 1 tanesini paylaşabilir misin ya da 1 kıta o sana kalmış artık.
burda yazı ya da şiirlerini paylaşmıyorsun galiba hiç denk gelmedim

şimdilik aklıma bu kadar geldi
sonra gene geleyim mi

ya neriman bu kadar zor sorular sorulurmu
bize soracak soru bırakmamaışınız

Alıntı:
gene ben

zaman tüneli olsaydı ve seneler arasında gezme imkanın olsaydı hangi senelere giderdin ve neden ?

hiç pişman oldun mu?
verdiğin kararların arkasındamısındır. doğru veya yanlış olduğunu düşünmeden
hiç birine körü körüne inanıp güvendin mi?
aşk senin için ne
ilk aşkını kaç yaşında yaşadın.
genelde çocuklar hep aileden birini beğenirler ya :d hani kızlar ya babalarına aşıktır ya da amca dayı vs sende de varmıydı böyle birşey
şuan nerde olmak isterdin.
anladığım kadarıyla filmleri iyi takip ediyorsun. bana önerebileceğin bir film var mı
Şiir yazıyormuşsun ya hani rica etsem bizle 1 tanesini paylaşabilir misin ya da 1 kıta o sana kalmış artık.

şimdilik aklıma bu kadar geldi
sonra gene geleyim mi
gene ben

hoşgeldin tekrardan zaman tüneli olsa önce 6 aylık olan halime gider baya mıncıklardım sanırım sonra osmanlı dönemi ve atatürkü görmek isterdim (:

hiç pişman oldun mu?
Pişman oldum tabi herkes gibi verdiğim kararların her zaman arkadasında oldum o an aklım öyle hükmetti öyle yaptım dedim her zaman insanlara güvenmeden tecrübe kazanamazsın aslında her yanılgı bana artı olarak döndü

aşk senin için ne
aşk rüya gibi benim için aşk insana herşeyi yaptırır olmadık şeylere inanırsın yediğin içtiğin daha tatlı gelir şapşal şapşal gülersin herşeye

ilk aşkını kaç yaşında yaşadın
19 yaşındaydım bi kızla ne konuşulur nasıl davranılması gerekir bilmiyordum hayatıma kim girerse girsin güzel anmaya çalıştım en büyük darbeyi yesem bile böyle davranırım
çocukluğumda hayran olduğum varlık babamdı halada öyle ona hiç söyleyemedim bunu ama olsun
tarih diye balıklama atlardım tarihi çok seviyorumtarihte olan şeyler sayesinde rahat nefes alıyoruz sebebi bu şu an olmak istediğim yer yine odam olurdu
abur cuburla aram çok iyidir cips jelibon falan bayılırım
sıkılma lüksüm yok dışarı pek çıkamadığım için
sana önerebileceğim en iyi komedi filmi Git başımdan ve Can dostum
psikolojik olarak the reader , kimlik ve 23 numara

Şiirlerimin sayısını unuttum paylaşıyordum ben yazıyorum arkadaşlar burda taşıyorlar bende sıkıldım açıkçası

ALIŞMALI YALNIZLIĞA
bir sabah uyanırsın istersin biri gelsin seni bu kötü rüyadan uyandırsın
zaten herşey rüyadır hayatta kabullenmek istemezsin
gün gelir yanlız basına için için ağlarsın
boşa ümit etme gözyaşını silecek kimse bulamazsın
gözyaşını sana veren sevdiğindir bilirsin onsuz yaşamazsın ama onu ölümle bile paylaşamazsın..

onunla yaşamak onunla yaşlanmak hayali kaplar içini
hiç gitmeyecek gibi bakar gözlerine hep burdayım dercesine
uzatsa elini tutacak gibidir o aslında çoktan yanlızlık yolunu seçmiştir

ayrılığına güzel bir kılıf bulur ya adı kaderdir yada olmadı gibi aptalca sözlerdir
neden diyemezsin soru soramazsın bu aslında adalettir
yazılmıstır yaşanmıştır adıda üç harften ibaret aşktır
çoktan başkasıyla nefes aldığını bile bile neden bekler seven

kendi acılarıyla başbaşa kaldığında sorgulama kendini neden neden neden
sevmek öyle birşeyki sen üzülme aşkı anlamayandır zaten giden

BİR RESİM YETER BAZEN KABUK BAĞLAMIŞ YARALARI KANATMAYA
ADINI DUYDUĞUNDA CANIN YANSADA KENDİ ACINLA YAŞAYIP SEVGİNİ SAHİPLENMEKTİR HAYATLA
GÖZLERİN KAPIDA KULAĞIN TELEFONDA ARTIK ARAR NEDE DÖNER NASILSA
ALIŞMALI İNSAN YANLIZ YAŞAMAYA ZATEN GİDERKEN ALDI CANINI GÖMDÜ TOPRAĞA

Tebrikler başarılar dilerim

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum