Eline bir fotoğraf makinası veriliyor ve senden sonradan dünyadaki bütün canlıların göreceği 3 adet fotoğraf isteniyor. Hangi an'ları ölümsüzleştirirdin ve insanlara ne göstertmek isterdin ?

feminist.
Eline bir fotoğraf makinası veriliyor ve senden sonradan dünyadaki bütün canlıların göreceği 3 adet fotoğraf isteniyor. Hangi an'ları ölümsüzleştirirdin ve insanlara ne göstertmek isterdin ?
- Anne kuş ve yavrusu
- Anne at ve yavrusu
- Anne köpek ve yavrusu
3 fotoyuda hayvanlardan seçerdim ve özellikle yavrusuyla anneyi aynı kareye sığdırırdım tam birbirlerine sarılmışken çekerdim. Hani varya bazı anneler doğurup 1 günlük bebeklerini çöpe atanlar onlara ibret olmasını isterdim o 3 fotonunda

Bu sitede görmeyi istemediğim tek kişisin öncelikle.Sebebini bilmen lazım.
Tek sorum; insanların günahını almak sana göre çok mu kolay bi eylem; bunu nasıl başarıyorsun?

Alıntı:
LeyL-i Lem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

güzellik perisi
Teşekkürler (:
Bana göre önyargı birini tanımadan onun hakkında bir şeyler bilmeden peşin peşin hüküm vermektir.

teşekkürler cvp için umarım niye sorduğumu anlamışsınızdır

Gül
Bu sitede görmeyi istemediğim tek kişisin öncelikle.Sebebini bilmen lazım.
Tek sorum; insanların günahını almak sana göre çok mu kolay bi eylem; bunu nasıl başarıyorsun?
Ben seni yok saydığım için görmüyorum bile belli ki senin içinde hala yara bazı şeyler çok acıtmışım canını yazık
Hiç uğraşmıyorum biliyo musun etkiye tepki.

güzellik perisi
Rica ederim
Hayır anlamadım umarım beklediğiniz cevaptır

tebrikler..

İsyanlı Sükût
Teşekkürler

Tebrikler. Kolay Gele

Asa
Tebrikler. Kolay Gele
Sağ ol

Hadi bana beni anlat! Ama kısa kesme. ()
Kolay gelsin .

'Đüş'eş..
Hadi bana beni anlat! Ama kısa kesme. ()
Kolay gelsin .
Öncelikle teşekkür ederim Naz`m.
Seninle yönetimde kaynaşıp, samimi olduk önceleri soğuk gelirdin bana tanıdıkça anladım ki yanılmışım soğukluğunun aksine sımsıcaksın, arkadaşlarına, dostlarına çok değer veren bi kişiliğin var çokta fotojeniksin uzun zamandır yoktum o yüzden fazla yorum yapamıyorum nazkızım bayadır konuşamıyoruz bilesin ki seviyorum seni yerin bende hep aynı

Oy, ne güzel bi yorum olmuş bu böyleeee. Çok teşekkür ederim meleğimmm. Ben de seviyorum seni. Herşey gönlünce olsun.

Beğenmene çok sevindim Nazoom sağ ol bebeğim seninde herşey gönlünce olsun. .
Duygularımız karşılıklı

Tebrikler .
Kolay gelsin .

ʏіtіĸ ɢɑẓeʟ
Teşekkürler

Ya ben soru sorucam ama ne sorucam.

Έlysa.
Sor Melveem ne sormak istersen

... Tebrik ederim

ρriпcess.
Teşekkür ederim

1-hayatta en nefret ettiğin durum nedir?
2-Yaşayıpta pişmanlık duyduğun bir olay var mı?
3-haklı olduğun bir konuda haksızlığa uğrasan tutumun ne olur?

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum