Gönlümün locasındaki ceset 25-11

şaşırdık mı?
tabi ki hayır.
yeni günlük olmana yani!?

[YOUTUBESS]https://3t2WkCudwfY[/YOUTUBESS]

hep bunu yapmak istemiştim.sabah pazara uyanıcaz ve ben galiba pazar gününe direkt olarak akşam üzeri başlıcam.
yazmaya değer bir şey yok.açmak için açtım sırf müzik eklemek için

İlginizi Çekebilir

allahım yine ayni son.uyuyup kaldığım için sigara alamadım ve sabah kalkmam gerekiyor.geç kalmasam ins.
İş pantolonu konusu var ve ben bu hafta sivil pantolonlu çalışıcam.ben giyersem herkes giyer.herkes giymezse ben de giymem.
Neyse özetle uykum geldi henüz yeni.umarım geç kalmam. #her ne kadar 6:30-7:07 arası alarm zincirim olsa da...

"dün sabaha karşı kendimle konuştum,
ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
yokuşun başında bir düşman vardı;
onu vurmaya gittim kendimle vuruştum."

Sanki içimde 7.6 deprem meydana gelmiş gibi yıkıklık var.
Havalardandır.
Ayrıca iki gündür aynı saatlerde yazmışım.yazdıktan sonra yatıyorum 7de kalkıyorum uyku aralığını sen düşün.

çalışmaktan vücudum
düşünmekten beynim ağrıyo
bu kdr stresin sonunda hasta falan olmasam ins
hem uykumu alamıyorum hem yorgun hissediyorum bütün gün.
içimde de kötü bir his var bakalım ne çıkacak

biraz rahatsızım.
solunum yolunda veya yemek borusunda bi sıkıntı var sanırım.bişey yutarken acı hissediyorum ve boğazımdan mide bağlantıma kdr alev topu geçer gibi oluyo aynı şey nefes alıp verişte de oluyo. garip bi his.
evde tekim bu gece.ve karnım aç.
gidip bişeyler yemeye uğraşayım bari
grşrz

son bir kaç gündür ; tamam,ok,iyi,güzel,olur,olmaz kelimelerinden başka şey kullanmıyorum. buz gibiyim kısaca.ergime noktasına çoktan geldim.bazen kendi kendimi tüketmekten başka işe yaramıyorum diye düşünüyorum.ki zaten kendimi de kendimden başka düşünen bir şey yok.iş güç aynı monotonlukta devam ediyo.bende yeni iş aramayı bıraktım zaten.üşengeçlik ağım onu da kapladı.bilmiyorum ne olcak gidişat.büyük bir ekonomik kriz dönemindeyim aylardır.çünkü borçla borç kapatmaya çalışıyorum. bu da hem psikolojik hemde duygusal anlamda biraz etkiliyor beni. işin içinden çıkamaz boyuttayım.belki de benim boyut anlayışım kısadır bilemiyorum yani. büyütülecek bişey yoktur belki yani.öyle işte.kafam karmaşık.bu arada bir üstteki mesajda yazan durum devam ediyor. bir kaç kez ağzımda bişeyler biriktiğini fark ettim hafif kırmızımsı kan gibi tükürük damlaları vardı.diş etim fln olabilir diyerek dişlerimi fırçaladım ama cevap o değilmiş. bilmiyorum yeni bişeyle karşı karşıya kalabilirim.son olarak da bugün gündem olan,diğer evi bahçeyle takas etme konusu var. her ne kadar beni ilgilendirmese de bahçe oluşu. ilerleryen dönemde bahçeyi satıp farklı bir yerden ev alma planları var. hemen olacak bişey değil tabi de. taşınma fikri bence de cazip.
bilmiyorum artık hadii grşrz giidip kulaklık alayım kendimi müziğe vereyim

beni de bir gün anlayacaklar.ama çok geç olacak.

[YOUTUBESS]https://Rgcte2XEgDQ[/YOUTUBESS]

akşam saatlerinde durup dururken ağzımdan küçük bir parça geldi garip bişey böyle sarımtırak bi renkte.
mercimek tanesi kdr beyin görünümlü bişey. anlam veremedim 🙄
onun dışında herşey normal.yürüyorum hayat denen yolu tek başıma🙇♂
bi kaç saat içinde bişeyler yer uyurum.moralim bozulmadı da değil

bu güne değil kısmeet bi sonraki hayatımdaaa geeelll.
belki koyarım videoyu üşenmezsem.
bir iki gündür bu şarkı dışında mutlu hissettiren bişey yok.
seni de biraz ağlama duvarı yaptım ama kusura bakma artık.
aksi olarak da beni mutsuz eden tek şey yani en azından şuan bunları yazarken tek olduğunu düşünüyorum.şu yeni sigaralar.yani
hiç zevk almıyorum içerken.belki de problem bendedir.belki de bu bir işarettir.bişeylerin habercisidir.BİLEMEYİZ!her paket alışımda bu son diyorum ki
hiç bir zaman da son olmadı ama olacak.oysa ki ben yeni yıla girmeden
programlamıştım düşüncelerimi.henüz hiçbirini uygulama aşamasına geçirmedim
görüldü yapıp bıraktım.
acılarla kederimi,sinirimi öfkemiii üzülürsün diye senden gizlediiimmm.yani pek başaramıyorum genel anlamda ama.gizlediğim de oluyo tabi.
deli gibi rap dinliyorum bu ara.kafamın içi gibi oldun sende. ne diyorduk hatırla!? adeta bir sebze çorbası gibi.
ne istiyorum ben biliyon mu.böyle içip içip içimde ki herşeyi döküp sonra da onları tek tek toparlamak.
acaba uyuyabilir miyim ki🙄
ocağın ilk 15 günü hızlı ikinci 15 günü ağır geçiyo gibi.
bunları yazana kdr 3 şarkı bitti be.
gidem de yatam.
puuuu sözde yabancı dil öğrenecektim.
sözde bu yaz görmediğim herhangi bir şehre gidecektim.
neyse ki yaza daha var.
yabancı dile bişey diyemiyorum
üşendi.

hava biraz kapalı içim gibi.adeta kahve telvesi kıvamında.gülüp eğlenmek bişeyi değiştirmiyor yani.
üzerimdeki pikeyi atıyorum üşüyorum örtüyorum terliyorum.
uykum var sanırım.dalıp gidicem şimdi. bu arada burnumu çekmeye başladım.kışın son gribini olmak üzereyim galib.
servis güzergahında da yol çalışması var yarın taaaaaa şeyin şeyi kdr yol yürücem sabahın köründe. umarım yağmur kesilir ve bir daha yağmaz.
yazı özledim be nerdesin haziran
grşrşz

XXX
Beni benden başka kimsenin üzmesine izin vermem ...
O işi en iyi ben yaparım çünkü!

çok güzel bi şarkı vardı da.
neyse
grşrşz

uzun lafın kısası

Ben her zaman açık oldum etrafımdakiere
Saklamadım ne sevgimi
Ne nefretimi de
Konuştum anlattım dürüstçe
Anlaşılmadığmı görünce zamanla
Sustum
Mesafe koydum insanlarla arama
Uzaklaştım engel koydum
Tüm sahte duygulara
Farketmedğim birşey olmuş bu arada
Kendime de mesafe koymuşum.

Aslında sana yazmak için çok niyetlendim.bazen üşendim,bazen de üşendim.hep üşendim.Nelere üşenmiyorum ki bu eksik kalsın.gerçi olan biteni yazmama kararı aldım.çünkü niye yazayım? ana caddeyi kullanmayışımız ve yapılan zam oranı dışında canımı sıkan bişey yok şimdilik.herşey gibi zam oranı da beklentimin altında kaldı. belki de ben beklentimi herşeye yaptığım gibi ona da yaptım yüksek tuttum.ondan dolayı biraz burukluk var içimde.ama geçer.neler geçmiyor ki.dün sigara bırakanlar için bi uygulama varmış indirdim.bırakma tarihini 7si yaptım. ama bil bakalım neyi yapmadım.yazık kendi kendine bildirim gönderip duruyor. sigarayı bırakalı 3 saat/6 saat/12 saat oldu diye. bırakcaktım ciddi ciddi ama yine alma mecburiyetinde kaldım. eğer bu kararı hayata geçirirsem bence tarihi bir olay olur.bakalım.bi de bu aralar o kadar garip rüyalar görüyorum ki.gün içinde rüyalarla düşüncelerimi bilinç altımı birleştirerek bi yol bulmaya çalışıyorum ama tabi ki anlam çıkmıyor.çıksa da ben anlamıyorum.neyi ne zaman anladım ki ztn.kime neyi anlatabildim ya da. neyse gidip yatsam iyi olur
Hakuna Matata

grşrşz

kimse gelip sizin bahçenize çiçekler eker mi? ekmez. bu da öyle bişey.Sabahları çektiğim çileye doymayayım.evden çıkıyorum caddeye gidip boyoz alıp tekrar çevre yoluna inip servisin gelmesini bekliyorum bıçak gibi kesen sabahın zifiri karanlığında rüzgar eşliğinde.şu kış bitsin artık soğuktan ellerim ve kulaklarım çatladı her kış olduğu gibi.ağlayasm geliyo o soğuk soğuk esen rüzgarlada bişey yapamadıkca.nedense bu aralar garip garip şeyler hissediyorum ama iyi ama kötü. bu arada telefon değiştirmeyi düşünüyorum önümüzdeki ay veya daha sonra ki ay. aslında samsungun çıkaracağı telefon güzel.inceleme videosunu izledim de 12-15 arası bi fiyat.katlanabilir olan da öyle. 4-5 belki bi telefon için hatta 6 olabilir de 12 bin çok.30 milyar maaşım olsa alırdım:d hem şu da var iphone kullanmaya devam edicem. ne diye izlediysem o videoyu:d
görüyorsunuz anlatmaya gerek yok.telefon almam bazı gereksiz harcamalarmada kısıt getirebilir belki o yönden iyi olabilir bilemiyorum.
tabi sadece bir düşünce bunlar. illa ki alcam diye bişey yok.akıllı saat alırım belki fikrim değişir bilemiyorum. kararsızlık en büyük düşmanım ama elimde değil bazı şeyler. doğam bu ve kimse için değişmedim değişmem.
hadi bakalım grşrşz
bir kaç şey daha var da
kendine iyi bak beni düşünme su akar yatağını bulur ⛅️ ⛅️

Mental olarak intiharın eşiğindesin ama fiziksel olarak kedilerle konuşup çiçekleri suluyorsun. gören de hayatı seviyor falan sanacak.

bellki de yazacaklarımın özeti bu cümle.
gidip para verip indirdiğim oyunu oynaym bari. 2 günde müthiş bi gazla 63. bölüme geldim de devamı gelmedi baya zorlaştı çünkü 😔
çoktandır da oynamadm. yarın belki bişeyler yazarım 🐾🐾

Mental olarak intiharın eşiğindesin ama fiziksel olarak kedilerle konuşup çiçekleri suluyorsun. gören de hayatı seviyor falan sanacak.

bellki de yazacaklarımın özeti bu cümle.
gidip para verip indirdiğim oyunu oynaym bari. 2 günde müthiş bi gazla 63. bölüme geldim de devamı gelmedi baya zorlaştı çünkü 😔
çoktandır da oynamadm. yarın belki bişeyler yazarım 🐾🐾

Sana sen değiştin diye kızacaklar ama kimse ben neye sebep oldum demeyecek.

bana ne demeyi öğrenmek bunu yapabilmek gerçekten güzel bir şey olmalı.
sanırım yeterince başaramıyorum ama gayretim umut verici.hiç bir şeye ve hiç bir kimseye inanç ve güven hissetmiyorum bence bu en güzeli. zarar görmüyorsun en azından. gidip yatsam iyi olur raporum yarın bitiyor.
üzgün değilim ama huzursuzluk var. geçmesi için de elimden geleni yapacağım. ben,benim çünkü. ben,benim için varım.
ve
neyse 👋

çekilmez bir adam oldum yine hasta,ateşli ve nazlı

kalbimin inandığı,beni inandırdığı doğrulardan vazgeçmem zor.çok zor hatta.omuzlarıma gökten yıldız tozları düşerse belki fikirlerimi değiştirebilirim. dolayısı ile ortaya çıkan her sonuca katlanmayı da kabul ediyorum.sonucu her ne olursa olsun.
yaklaşık bir haftadır önceden ısıtılmış fırın gibiyim.acile gittiğimde 39.7 ateş vardı.dün ve bugün daha iyiyim terlemekten 3 kilo vermişimdir kesin.geldi mi tabi her şey üst üste geldiğinden dün o kadar tere karşı ne sağa ne sola dönebiliyordum.iki tarafımda tutulmuş kalkamadığımdan ağlayacaktım az daha.hareketsizlik en sevmediğim şey.
son evlerlerdeyim geçti sayılır bakalım. tabi bunlar olurken başka olaylarda yaşanmadı değil.onları daha sonra anlatırım belki.
daha önce de hep başka şeyler de var demişim ama yazmamışım o da ne kdr kararlı olduğumun göstergesi olarak kabul edilebilir :d
neyse grşrşz.

G G GeLDimMMmmM

ben mutluysam herkes mutlu ama ben mutsuzsam en mutlu insan bile mutsuz. benim dünyam böyle.benim doğam böyle.
iyileştim gördüğün kadarıyla.neyi ne kadar görüyoruz o da enteresan.ama ben bu kadar uzun ve ağır hastalık dönemi geçirmemiştim. max.3 gün sürerdi.
bi şekilde atlattım.
yine kendimce sene başında bişeyler planlayıp olmayışını izliyorum ay ay,gün gün
ama her şeye rağmen nisan/mayıs döneminde izine ayrılıp görmek istediğim şehre gitmek istiyorum.tabi hayat hooop hemşerim nereye diye karşıma engel çıkarmazsa.
wdb değiştirmem lazım bu arada.midemi bulandırıyor içerken. tadı bi garip.
yazdığım cümleden anlayacağın üzere sigaraya devm ediyorum çünkü iyileştim
yine kararımın arkasında durarak ne kadar da belli ettiim değişken fikirli olmadığımı.

grşrşz

01.20

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum