Sonra bişey oldu ve kaybettik işte

geçen hafta izindeyken 3 kişide daha virüs tespit edilmiş. O bahsi geçen 3 kişinin de birinci kontak kurduğu ekip bizim ekip. Günde belki 73736262638488 defa ofise girip çıkıyorlar.biri ateşi olduğu halde çalışmaya gelmiş.aynı kişinin eşinin fabrikasında virüs çıktığından kapatılmış. Olayı kes yaa. %99 ofiste birilerinde var.Eğer bana her hangi bişey olursa ilk yapacağım şey şikayetçi olmak. Bekleyip göreceğiz. Manisada bi hastaneyi organize etmeye çalışıyorlar tesssst için. Yarın öbür gün belli olur.
Onun dışında izine çıkmamın biraz faydası oldu. Hiç bir şey yapmadım Dayımın yanına gittim ve kafa dinledim 1 hafta.
Evden 5 dk bile çıkmadım Zaten o 12 saat çalıştığı için pek görüşme şansımız olmuyodu yalnız başıma kaldım diyebilirim. Bu da iyi geldi sanırım. Çıkmasaydım işi bırakırdım. İyice boşalttım kafamı şimdi yeniden çorba etme zamanı.
Bi kaç şey daha var da hıı bu arada tarot falı baktırdım söyledim mi bilmem
Kafamı karıştıran şeyler var. Tabi her şey aslında insanın elinde ama düşünmeden de edemiyo insan.
Başka da güzel bişey yok
Gerçi güzel bişey anlatmadım
Güzel şeyler hala söylenmedi çünkü
Grşrşz

Deneme değil tessstttttttt

deneme yapıldı

Uykum var. Akşam üstü uykularıma engel olmam lazım.
Ve 4 yıl 6 ay önceyi hatırlamam gerekiyo
Grşrşz

Tesssttt yapıldı
Uykum var. Akşam üstü uykularıma engel olmam lazım.
Ve 4 yıl 6 ay önceyi hatırlamam gerekiyo
Grşrşz

Anlam veremediğim bi şey fark ettim. Ama hiç sorgulayıp detaylandırmayacağım.
Yapacak bir şey yok
Artık ne olması gerekiyorsa oluyo. Ne olmadı diye üzülcem ne de olması için uğraşcam

Şimdi onlar düşünsün🦍

Yaşamam gereken ne varsa yaşamalıyım demek ki.
Acı hüzün mutluluk ve ya her neyse. Yaşanması gerekiyorsa yaşamaya alışmalıyım.
Bazı şeylere gerçekten çok geç kaldım. Hem de bir çok şeye.açsam içimi sayfalarca pişmanlık ve keşke dökülür parmaklarımın ucundan. Ama işte öyle olması gerekiyormuş diyelim.
Ne kadar elimizde olsa da bi o kadar da değil.
Yanmıyor desen de yanıyor aslında.
Ormanlar yani yaz geldi ya yangın çok olur
Grşrşz

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum