*~ Yep Yeni // Hayatim // ~*

Merhaba Gunlugum ..

Uzun zaman once sana yaziyordum ama problemler vardi ve hayatim tam kesinlesmedi hep eksikler vardi .. sana yazmayi biraktim .. ama simdi yep yeni bir hayatim oldu ..yeniden dogdum .. askimi tanidgim ve ona nisanlandigm zaman karsimda yep yeni bir hayat var .. aslinda sana anlatayim askimla ilk tanistigmiz gunu ve nasil tanistigmizi ..

Sene 12.07.2008 ben kursa basladim .. ogretmenlerin gittikleri kursa ve hayatimda hic ask yoktu yapa yalnizdim .. hayat bana gore sadece is guctu Nefret ediyordum sevmekten cunku hic guvenim yoktu erkeklere derdimki kendi kendime hic kimse gercekten sevmez , hic kimse sevsede evlenmez bi surelik taklir birakir cunku cogu arkadaslarm veya goruyoruz iste bir surelik takliyorlar birakiyorlar ben oyle olsun istemezdim hem hep seviyodum allahi razi etmek hep seviyodum helal yoluylan seveyim evleneyim .. ve hic istemezdim ilsgiye girmek .. aslinda hep hayalim buydu o yuzden erkeklere guvenim yoktu istemezdim .. kursta mehmeti tandigim .. ve normal arkadas olduk sirada onumde oturuyordu .. aslinda ona karsi birsey hissetmedim ilk basta ama tip olarak begenmistim ama insan her begendigine asik olmaz ki ..
sonra bir iki hafta ilerledi arkadasligmiz cok yakinlasti , gulmelermiz sohbetlermiz felan ben bunun karekterine yavas yavas anlamaya basliyorum bana cok yakin hissediyorum , ama yinede kapiliym diye korkuyorum ve bir iki ay gecti kurs bitti ben mehmeti ozlemeye basladim gorusemedik .. ama cok ozledim bilmiyorum neden geceleri agliyorum aklimdan cikmiyo yemek yiyemiyorum .. hasta oldum .. ama kendime birturlu itraf etmiyorum hep diyorum yok kapilmadim istesem simdi unutturum fln diyorum. ama zaman ilerledikce ozlemim artiyor . ben kursta ablasiyla tanistm mehmetm beni ablasiyla tanistirdi ve kizla arkadas oldum bana numarasini verdi kizla msjlesiyordum ta bir gun aradi mehmet .. ben gidiyorum kursta puan veriyorlar geliyormusn seni cok ozledim gormek istiyorum.. bende cok heyecanlandim gittim onu gordugumde bakyorum elim ayagima dolasti kalbim hizla atiyo allahim neden oyle oluyorum soruyorum kendime ben gercekten asikmi oldum itraf edemiyorum kendime .. sonra bir kac gun daha gecti benim ogretmen oldugum okulu ziyarete geldi ablasiyla. ama diyorum ona asik olsam ya o beni sevmese sadece arkadas gibi goruyorsa hep bu soru kafamdaydi

ODA BENI SEVIYORUMU ????

okulma geldiler beni eve biraktilar evmizi tanidilar ablasiyla samimi arkadas olduk ablasi annmele gelicez evinize dedi birgun ziyarete geldiler ailemle tanistilar fln ..

Bir sure sonra kurs tekrar acildi tarih 24.01.2009 tam dogum gunumde .. 15 gunluk kurstu orda daha cok yakinlastik .. ve kurs bitti bir sure sonra beni aradi acikladi herseyi artik dayanamiyorum seni cok seviyorum ve istiyorum dedi ne olur evet de . bende ama ben bir iki gunluk ilsgi istemiyorum dedim..
Oda bana kim dedi benim ilsgi istedigmi ben seni istiyorum sen benim aradigm bayansn cocuklarma anne olacak kadinsin .. hep allahtan korkuyorsun ve haram yola gelmiyorsun ben seni istiyorum seni cok cok seviyorum 10 aydir taniyodu beni ondan sonra bu aciklama oldu .. seni cok seviyorum dedi bende ayaglarim yerden kesildi konusamadim ablama verdim .. oda cok yalvardi ablama .. dediki siz gun ayarlayin gelicez istemeye .. ve ben dusunmeye basladim aslinda mutlulktan ucuyordum .. ve iyice dusundum onsuz yapamiycagmi ogrendim .. ben ona dedim nasil oldu sen benden bu kadar emin oldun belki senden once bi kac ilsgm vardi .. dedi seni deneme ettim .. gercekten o zamanda bana tanimadigm numaralardan iltifat fln geliyordu msjlar hic birine cevap vermedim demeki o mehmetmis .. beni cok sevidgini ve bana guvendigini ogrendim kabul etim

Boylece nisanlandik tam 23.04.2009 cocuklar bayrami gunuydu nisan torenimiz cok mutluydum ve hala mutluyum.. allahim mutlulugmuzu bozmasin yarabbim..

ALLAHIMA BIN KEZ SUKURLER OLSUN tam istedigim gibi bana nasip etigi icin beni ne kadar seviyor allahim ki duami kabul eti..

Ramazan ayinda 10 gece son gunleri kaldim sabaha kadar dua etim aglayarak kabul oldu.. ve boylece allahim isteyen kularina verirmis kalbi temiz olsa kulunun kotu ve haram yola gitmese nasil istiyorsa rabbim oyle verir

Ve simdi 4 aydir nisanliyim cok mutluyum hic bir problem yok cok sukur .. oylede surer insallah .. ve 01.07.2009 kurs yine acildi tansitigmiz kurs gecen yil tam orda askimiz basladi

simdi bu yil kari koca gidiyoruz herkes sok oldu sasirdilar nasil ne zaman oldu diye Allah bozmasin mutlulugmuzu..

Neyse gunlugum bugun cok uzatim affet beni ilk gundu actim seni icimdeki herseyi bosaltim gunlugmu okuyanlarda merak etseler nasil basladi asklari diye acikladim

Artik hep guzel seyler yazicam sana insallah ...

Gorusmek uzere.. hoscakal

İlginizi Çekebilir
  • anlamsiz hayatim...
    evt basliyorum, uzun zamandir yapmak istedigim yaziya bugün basliyorum yani en azindan deniyorum gecekten ici...

• Gizli Hayatim...
    Hayatım Walter · İstiklal Kitabevi ...

• Hayatim bir Mechule ......
    SöyLe be SevgiLi biize yakisan bumuydu ... ayrilikmiydi ? Kurdugumuz Dünyayi bu Ihanet mi yikacakti .. Hay...

• kendi hayatim *(cappadocia)*...
    kusutra bakamyin arkadaslar ama bu basligi silmedigim icin yaziyi siliyorum...

• Benim Hayatim...
    bu bi itiraf degil aslinda paylasmak istedigim seyler okadar doluyumki anlatamam size ben birine asi...

Gunlugum birtanemmm

Cok mutluyum askimin ellerimle takimini yaptim kullaniyorum sitede cok mutlyum

*~ Yep Yeni // Hayatim // ~*

Bugun Yine Kursa gittik benle nisanlim hayatimla

Ama bu insanlari hic anlayamiyorum.. yaa bir suru bakiyorlar arkadaslar bile kimse tebrik bile etmiyo nazar degdi bana eve dondum cok hasta dustum sonra sabah yedigim yemegi donderdim o kadar hastalandim .. tam kurstan dondukten sonra eve ya insanlar kimse icin niye hayir istemiyor ?? arkadasim duymus ki biri demis ayy bu kiz ne sansli yaa hem sevdigi insan hem yakiskli hemde kurtulu hemde ogretmen tam istedigi gibi bizde nerde o sans demis inanmiyorum bir masallah ne guzel yakismislar allah ayirmasin dememis cok korkuyorum gunlugum nazar diycek diye bize

allahim korusun benle mehmetimi Yarin insallah gorusmek uzere

Selam aleykum gunlukkk

Bugun cok guzel gundu yine askimla gecti superdi gozlerime daldi bende onun gozlerine daldim cok guzel duyguydu ya canim benimmm onu cok seviyorum ..

Dugunume iki ay kaldi simdiden heycanliyim ben ya

Seni seviyorum gunluk .. gorusuruz

Selam gunlugum ..

Bugun Benle askimin Tanisma yil donumumuz .. Onu taniyali 1 yil oldu .. ilk tanistigmiz gun anlatmaya gerek yok ilk sana yazdigimda anlatmistm zaten .. 12.07.2008
Bugun benim dogum gunum olmali cunku seni gordugum ilk gunde kendimi yeni dogmus hissettim ..Iyiki geldin iyiki girdin hayatima

Gunlugum ...

Bugun askimla bulustuk bana hediye almisss cok guzel hemde ve ozel .. Ve bana ozel bir mektup yazmis supriz yapmis bana dedi disari cikalim ciktik super supriz yapmis .. Gittik dondurma yemeye sonra lahmuacin yedik gezdik dolastik eglendik donunce eve hediyeyi verdi mektubu evde oku dedi Okudum cok duygulandim icinden gelenleri yazmiss canim benim ne guzelde yazmiss .. bir cocuk anlatir ya annesine veya ogretmenine askini temiz duygularni banada oyle temiz duygularla anlatmis sevgisini cok sevdigni Siirler yazmisss cok duygulandim yaa Onu cok seviyorum Allahim onu benden ayirma bir dakika bile ..Allahim bir omur boyu mutlu olalim beraber

YarabbiM

Selam aleykum gunlugum ..

Bugun yine kursta gecti .. Yaninda ellerini tutarak .. kokusunu alarak .. Gozlerine bakarak . ama azcik kavga ettik ben cok naz yaptm gunumuz boyle gecti ama gonlumu almayi basardi canim benim

COkk seviyorum seni hayatimm .

CoooooooooooooOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooook Seviyorum askimi ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bugun kursta cok naz yaptim ona yarin gonlunu alicam askiminnn arkadaslarla dolastim onu biraktm yalnz bugn kendi kendimi yiyorumm yarin insallah hep onunla dolasicam

Selam Gunlugum ...

Bugun canim sikkin ... bir turlu dugun tarihim belli olmuyo .. hep birseyler cikiyo erteleniyoo ? yoruldum dusunmekten ya

Merhaba gunlugum yine ben ..

Bugun cok ozledim seni 2 gundur yazamiyodum sana cok ozledim sana yazmayi ..
hastaydim cok ama memetim biran bile yalniz birakmadi beni canim benim hep bas ucumdaydi .. benimle cok ilgileniyordu hayatim allah onu benden eksik etmesin ..
sonra bi gun sonra gittik ev esyasi almaya buzdolabi fln aldik , yatak odamisn takimni aldik cok guzeldi .. bi kac gun sonrada cikacagiz yine alisverise .. ama cok yoruluyorum donunce eve ya ama yinede tatli yorgunluk bunlar .. allahim herzaman beni mutlu et yarabbim .. seni cok cok seviyorum allahim

Meraba gunluk .. canim benimmm bugun cok mutluyummmmmm hem askim bizdeydi onunla oturduk sohbet etik guzelcee sicak ortamdi ayy canim benim cok seviyorum onu ..

bide kankimleee aramizz cok guzellesti o bana balim , elmam diyoo bende ona hamburgerimmm , pitzzam diyorum

bide berkayimla konustummm cok guzel sohbett ettik yaa nedense bu berkayi asiri derecede kanim isindi seviyorum ? bende anlamadim bu tutkumu bebek yuzlu ya bi cocugun yuzunu isirmak istersin ya aynen boyle oluyo onunla konusunca icime oyle bir hiss giriyoo yerim onu ya neyse yazdiklarmi gorse kizar buyudum ben der haha :d uykum geliyoo gunlugumm bekowma hoscakal diyip uyuyacagim ... gorusuruzzz ..
insallah butun gunlerim boyle guzel gecer ... insallahhhhhhhhhhhhhhh

Merhaba canim gunlugum ..

Bugun cok yorgundum ya sabah erkenden kalktim kursa gittim sinavmiz vardi cok iyi verdim cok sukur .. askimla gezdik tenefuslerde zaten yanimda oturuyo derstede yapismisiz birbirmize ee gun guzel gecti eve geldim cok yorgundum uyukum geliyodu dus alip uyumak istedim ..memetnnn kuzenile kiz kardesi geldiler bize oturduk aksama kadar onlar gittiler dustum uyudum sanki bir yildir uyumamism gibi Simdise netteyim bakalim yarin bizi neler bekliyoo

Iyi geceler gunlugum ..

Selam gunlugumm..

Bugun cok uzgunum ya cok agladim , kuzenim yani bacim gibi sevdigim insan cok hasta hemde durumu cok kotu doktorlarda hastaligini bilmiyor allahim ne olur ona yardim et yarabbim cok seviyorum kuzenimi allahim kurtar onu iylessin en yakin zamanda sabaha kadar basinda kaldim uyumadim ... hep agladim ellerimi siki siki tutumustu agliyorduk beraber allahim lutfen iyle$sin ..

neyse gunlugum ben cok yorgunum basimda catliycak kadar agriyo

Gidip uyuyum .. gorusuruz .. kim gunlugumu okusa dua etsin lutfen iylessmesi icin kuzenimin

Selam gunlugum ...

Bugun kuzenim yine iylesemedi yarin yurtdisina cikartiyorlar canimi bakalim nasil olucak ? allahim sen yardim et yarabim

bugun aksam memetim geldi ciktik gezdik geceye kadar gezdik morelimi duzeltmek icin hava alalim dedi cok dusuncelidir benim hayatim ..

Yine cok yorgunumm gorusuruz gunlugumm benim ..

Berkay gunluk acmis okudum butun arkadaslarinin adini yazmis birtek beni unuttmus banada seni seviyorum der ama ben onu cok seviyorum yazmamis ya unuttu iste demeki onu sevdigm kadar beni sevmiyoo

Neyse hayirli olsun ..

Offf canim cok sikkin nedendir bilemiyorum

Berkayimla barsitik asilnda ben kizamam kusememde hayatima insan caninin icine kusermi ? seviyorum onu ya hep aklindayim oda hep benim aklimda seviyorum SENI bekommmmmmmmmmmmm candan otemm

Alıntı:
Diyom kocanı bırak gel bana diye ama dinlemiyor beni xD
kırgınlık olmaz gerçek dostluklarda..

bende seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii(:

sevdim ben bu günlük işini (:
Eeeeeeeeeee sen kacirmam seni diyosun mecburen kocamla kaliyorum

YERIM SENI HAYATIMmmmmmmmmmmmmm

ne cok seviyorum bekowmuu ya

Hep kalbimdesin , hep aklimdasin , Bebegim

My baby

Gunlugumm..

Kuzenimmm iyi oldu hamd olsun haberini aldim cok mutlu oldum yaaa

Bide memetim yanimdaydi bugun allahim mutlugumu bozmasin askimlaa seviyorum seni canimmmmmmmmmmm....

Alıntı:
hanım efendimizin günlüğünü full ben kapladım hexD

direk benim günlük gibi oldu orasıda

aman bebekdemi olmusum muahhh canısınaxD gül daima

ben dedim söz bozmussunxD olmaz
EEEE tabi hayatimmmmmm benim gunlugundede beni yazarmis bende onu yazarimmm canimin ici ne guzel oldu icimzden ne geliyo buraya yaziyoruz yaaaaaaaaaaaaa

Sevyorum seni hayatim Wallah memet gorse bu gunlugu yandik bekowwwmm

Hayatummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Kankammm beni sordu aklina geldim cok sukurrr yesinler kankisi

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum