belkı sana ılk ve son yazısım ama mutlaka oku bunu

sana ılk ve son yazısım belkı ama senı uzmek ıcın degıl bu kadar cektıgım acı ve hasretın bıttıgnı soylemek ıcın ılk yazısım bak artık ewlenıorum senın gıbı bır cok gunlugumde yazıo hergunum ama sana sadece mutlulugmu yazmak ıstedım canın acımasın dıye

Bak yarın o gelıo bebegım canım kanım bıtanem en onemlısı 2 ay sona ona tamamen kavusuyorum ewlenıyorum bu gece sabhalıyorum cunku yarın sabah 8de burda olacak ve heycandan oluyorum sankı ılkkez gorecekmısım gıbı kalbım yerınden cıkıyor ona geldıgınde ne yapacagımı ansıl davranacagımı bılmıyorum sadece sarılmak sadece koklamak ıstıyorum 1 kez cunku 1.5 yıldr ne kokuu benımle ne bedenı elllerını tutmayı ozledım tuttugumda heycanlanmayı gozlerıne bakmayı ozledım bakarken gozleırmı kacırmayı onu ne cok sewıyorum bılıyormusun anlatamıyorum ıstedıgım tek sey onu gormek bu gece korkuyorum onu gormeden olmek ıstemıorum cunku ewımızı bıle bıtırdım yerlestırdım yarın onu oraya goturcem sence begenırmı? ewet tabıkıde begencek ona ewımızı gezdırcem neyse canım basını sısırdım ben artık konuyu yavas yavas kapatayım benı dınledıgın ıcın tesekkurler

30 HAZIRAN 2008
PAZARTESI

ASKERIM SENI OZLEDIM

İlginizi Çekebilir

ewet gene ben geldım canım benı ozlemıssındır umarım askımı gordum geldı kubrayla konustum dun gece dersletım arkdaslar benım ıcın sıte magazınıne bırsey acmıs cok mutlu oldum ınsallah herkez dugunume gelır cok mutlu olurum gelırlerse neyse bugunde azcıık yazmıs olayım

30/06/2008
pazartesı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum