Kadınları İncitmeden Ayrılmanın Yolları

#1
Sevgiliyi İncitmeden Ayrılma YollarıUzun yada kısa zaman içerisinde birlikte olduğunuz kadından ayrılmaya karar verdiniz. Bir türlü onu kırmadan ve üzmeden ona nasıl anlatacağınızı düşünüyorsunuz ve herhangi bir fikriniz yok. O zaman hemen sizin için birkaç çözüm önerisi ile sonuçlara varalım. Aslında ayrılık kararları her zaman bir tarafın üzüntüsüne neden olur. İleride daha büyük üzüntüler yaşamadan ve bu olayı uzatmadan ayrılmak, verebileceğiniz en doğru kararların başında gelir.
Sevmiyorsanız bunu açıkça dile getirin!
Sevmek ve sevilmek güzel duygulardır. Paylaşıldığında ve dile getirildiğinde mutlu olmamak neredeyse imkansızdır. Sevmediğiniz bir insana bunun yalanını söylemek, onu sevmediğinizden daha çok kırabilir. Bu yüzden dürüst olmak gerçekten de en az kırıcı olan hareketlerin başında gelir.
Açık Konuşun!
Anlatmak ve dile getirmek istediğiniz duygularınızı kafa karıştırmadan açık ve net bir biçimde ifade etmeniz gerekiyor. Karşınızdaki insanın bayan olduğunu unutmadan, ona birlikteliğinizin devam edemeyeceğini net bir şekilde söylemelisiniz. Eğer ucu açık kelimeler ile konuşacak olursanız, karşınızda ki ne olursa olsun biraz daha umut besleyebilir. Bu umudu zamana yayarsak eğer sonuçları daha fazla üzüntü doğurabilir.
Nazik Olun ve Sesinizi Yükseltmeyin

Ayrılık konuşmanızı kısa tutmak yerine beraber yemek yiyip, sohbet edebileceğiniz bir ortam seçin. Onunla olamadığınızı dile getirirken nazik olun. Sevmediğinizi açıkça söylemenin dürüstlüğüne güvenin. Onun sesi yükselir ise siz kesinlikle sesinizi yükseltmeyin. Karşınızda ki insan bağırıyor bile olsa karşılık olarak daha sessiz bir tonda konuşma yapan kişiye ister istemez uyum sağlamak zorunda kalacaktır. Eğer siz de onun gibi sesinizi yükseltirseniz, tüm onu kırmama ve üzmeme çalışmalarınız sonuçsuz olarak kalır.
Arkadaş Kalalım Cümlesini Kullanmayın
Arkadaş kalalım cümlesi çok fazla klişe bir laftır ve inandırıcı da değildir üstelik. Kadınların eski sevgilileri ile arkadaş kalma gibi bir durumları söz konusu olmaz. Bu yüzden arkadaş olarak kalalım lafı da çok gereksiz ve kalabalık eden bir cümledir. Eğer ona arkadaş olarak kalalım lafını söylerseniz bu lafınız bile karşınızda ki insan sizi çok seviyorsa ve ayrılmak istemiyorsa ümitlendirecektir. Birbiri ile sevgili olan iki insan sonrasında arkadaş kalmayı başaramaz ve inanın buna hiçte gerek yoktur.
Hüzünlü Bir Ses Tonu Yaratmak İçin Uğraşmayın
Kimisi kendini daha çok haklı göstermek için hüzünlü bir konuşma yapmayı tercih eder. Bu durum yine karşı tarafı üzmekten başka bir şeye yaramaz. Onunla olağan bir konuşma yapın, içinizden gelenleri söyleyin. Bir insanı sevmek kadar doğaldır sevmemek ve bunu da paylaşmak bir olgunluk göstergesidir. Yalan yerine doğruyu seçtiğiniz ve samimi bir şekilde düşüncelerinizi paylaştığınız için kimse sizi suçlayamaz.
Ayrılıkta samimiyet ister. Kararlarınızın arkasında durmak ve duruşunuzu bozmamak için sadece samimi, dürüst ve açık olun yeter.

İlginizi Çekebilir


#2
Aıds olduğunuzu söyleyin o sizden ayrılır merak etmeyin.


#3


#4
Kadin var kadin cik var
(A)yrilalim demeden agzina patlatabilirler


#5
dürüst olun ve inanın arkadas kalmak istemiyoruz
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 19:58 .