Seni seviyorum demek için ne kadar bekliyoruz?

#1
Seni seviyorum demek için ne kadar bekliyoruz?

Erkekler "seni seviyorum" demek için ortalama 88 gün bekliyor. Ancak kadın daha temkinli davranıyor. Kadınlar 134 gün sonra o sözü ilk kez söylüyor.


Seni seviyorum demek için ne kadar bekliyoruz?

Birçok insan için sevgililerinden 'seni seviyorum' sözünü duymak, birçok hediyeden daha makbul. Ama kadın ve erkeğin o sözü ilk kez duyması için beklemeleri gerekiyor. Eğer erkek aşık olmuşsa çok zaman geçmeden söylüyor. Erkeğin "seni seviyorum" demesi için 88 gün geçiyor. Buna karşılık kadın 134 gün bekliyor.

İngiltere'de yapılan araştırmada erkeklerin yüzde 39'u ilk ayda "seni seviyorum" diyor. Buna karşılık kadınların oranı ise yüzde 23.

Erkeklerin üçte biri (yüzde 33) flörtlerinin ilk ayında sevgilisini ailesiyle tanıştırıyor. Kadınlarda ise bu oran sadece yüzde 25. YouGov'un eHarmony için yaptığı araştırmaya göre erkekler teklif etmekte daha çabuk davranıyor. Yüzde 33'ü ilk ayda teklif ediyor.

Ancak çok tekrarlanan klişeninn aksine erkeklerin büyük oranı önemli günleri hatırlıyor. Mesela yüzde 77'si ilk kez ne zaman "seni seviyorum" dediğini hatırlıyor. Sadece yüzde 5'i partnerinin elini ne zaman tuttuğunu hatırlamıyor.

18 ile 24 yaş arası gençler beklentilerin aksine ilk kez el ele tutuşmak ve ilk öpücük için diğer yaş gruplarına göre daha çekingen davranıyor. Erkek ve kadınlar yüzde 58'i ilişkilerinin ilk üç ayında cinsel ilişkiye girdiklerini söylüyor. Erkeklerin yüzde 43'ü, kadınların ise yüzde 36'sı ilk ayda yerine getirdiklerini belirtiyor.

Erkek kendini uzun ilişkiye daha çok adıyor. Erkeklerin yüzde 33'ü ilişkiyi ilk yıl içinde sıkılaştırıyor ve yüzde 37'si 12 ay içinde evlilik veya nişanlılık için dizlerinin üstüne çöküyor.

#2.ci yilimiza giricez biz neden hala evli degiliz madem 12ay icinde evleniyor herhalde binde biride bize dustu jsdhjgkdskj nise bize daha cok var ALLAH hayirlisini nasip etsin'de bekleriz hic onemli degil..

İlginizi Çekebilir


#2
bu kadarda beklenirmi ?


#3
simdiki iliskilerin cogu o kadar surmuyor bile


#4
Hey yavrum ya araştırmalara bak. Harbiden o kadar bekleyen var mıymış? Bir oraya takıldım bak.


#5
Sevgimi oda neymişş
Köpek kedi sev insanmı salla <<


#6
agzının ucunla söylemek var buda ilk günlerde olur işte..dolu dolu söylemek var onun için o kadar beklenebilir


#7
çok değil mi beyaaa


#8


Hahahaaha sevindm bu habere. Yani hala umut var. teşekkürler


#9
sevgiyi anlamak için belkide kısa bir zaman


#10
hım yarım ağız söylenmiyosa ne ala.


#11
Ben hep inattan mı acaba diye düşünmüştüm.
O kadar bekledikten sonra, bir ilişki kalıyorsa ortada sorun yokta.
Ben "Sevmiyor." diye yaklaşırdım mevzuyu heralde


#12
doğru olabilir. ama sevdiğinin gözünün içine bakarak ya da kulağına söylemek için sayılı günden daha yakın bence...


#13
insan Yürekten seviyorsa haykırmalı sevgisini geçiktirme meli çünkü yarın her şey için geç ola bilir ...


#14
ingiltereyi boşverinde türkiyede yaşadığımıza göre buranın sorunlarını konuşalım ülkemizdeki erkeklerin %40 gibi büyük bir kısmı malesef ki kızlarla ilişkisini tek amaç için kurmaya çalışmaktadır o maçta malum cinsellik yaşamak içindir tabiki kızlarda birçok kişi vardır böyle yanlış yollarda olan veya kızları güzel sözlerle kandırıp amacına ulaşan erkekler coktur buda toplumun ahlakını bozduğu gibi dürüst yürekten seven insanlarında bir aşk bir sevda bulmalarını zorlaştırmakta insanların ruhlarında kapanmaz yara açmakta ve gelecek nesilde büyüklerinden gördüğünü doğruymuş gibi uygulamaya çalışmaktadır bize düşen görev ise her zaman dürüst ahlaklı olmalıyız kendimize ve sevdiklerimize yapılmasını istemediğimiz davranış ve söylemleri başkasına yapmamalıyız


#15
Duymak için bekleyenlerin durumu daha vahim bence..


#16
eğer bırı bırını sevıyosa bunu beklemeden soylemelı bence zaten tek taraflıysa her halükarda oyledır zaten tek taraflıda değilse zaten sıkıntı yoktur


#17
nedense ben 1 haftada söyletiyorum kızlara araştırmanın yeniden yapılması gerek


#18
Şimdi düşündüm de en son 2009 senesinde demişim seni seviyorum diye


#19
Bu zamanda ilk öpücük için o kadar beklenir.
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 18:26 .