Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar

#1
Erkeklere göre kadınlar hem mükemmeller hem de değiller. Bazı kadınlar ise erkeklerin hiç sevmediği türden. Hatta öyle ki bazen erkekleri delirtebiliyorlar… Peki bu kadınların tipleri nasıl, karakterleri nasıl?

Erkeklerin Nefret Ettiği Kadınlar

1. Seksi silah olarak kullananlar:

İlişkilerde çoğu kadın kendi üstünlüklerini kurmak için erkeklerin sek* isteklerine duyarsız kalır. Bu cesur davranış kendi aralarında alkışlanırken, erkeklere göre basit gibi görünen bu insan ihtiyacından kadınların gerçekten vazgeçebileceklerini düşünmemeleri gerekiyor.

2. Vır vır konuşanlar:

Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir. Bu erkeklerin kadınların ne söylediklerine dikkat etmeyecekleri anlamına gelmez sadece erkekler her detayı duymak istemiyor.

3. Bayılıncaya kadar alış veriş yapanlar:

Alış veriş zamanı geldiğinde, çoğu kadın için bir gün yetmez. Vitrinlere bakmak, tek tek incelemek ve fiyatları bilmek isterler. Bir ayakkabı ve giysi mağazasında yeme, içme ve diğer sorumlulukları düşünmeden saatler harcayabilirler. Erkeklere göre en kötüsü onunla dolaşmasını istemesi.. Mağaza mağaza, amaçsızca, her kıyafete ve ayakkabıya bakarak gerektiğinde büyük paralar ödemekten sıkılıyorlar

4. Aşırı duygusallaşanlar:

Herşeye ağlamak. Acıklı ya da mutlu bir filme, kırılan bir tırnağa ya da kötü kesilen saça. Erkeklere göre daha kötüsü onlardan bu duygusallıklarını gidermelerini beklemeleri. Kadınlar bu tür durumlarda erkeklerin omuzunda ağlamak isterken, diğer taraftan onu rahatlatan şeyler söylemenizi beklerler. Erkekler bir kadını rahatlatacak şeyi henüz bilmiyorlar. Onlara söyledikleri şey çok iyi gelebilir veya onları incitebilir. Erkekler her dakika omuzlarını ıslatan bir kadın istemiyor.

5. Kişisel alanlara saldıranlar:


Kadınların erkeklerin kişisel eşyalarını karıştırmak gibi içgüdüsel tiki vardır. İlişkisinin ya da evliliğinin uzun sürmesini isteyen kadınlar bir gümrük görevlisi gibi herşeyinizi alt üst edebilir. Bu tür davranıştan aslında kadınlar da erkekler kadar nefret eder. Saçlarını ne kadar kestirdiklerinin ya da başka yerlere ne kadar harcadıklarının bilinmesini istemezler.

6. Gizemli, araştırarak konuşanlar:

‘Ne düşünüyorsun’ sorusu kadınların erkeğin aşkını anlamalarına yardımcı olan bir soru haline geldi. Erkekler belirsiz, teorik soruların yanıtlarını onların istedikleri doğrultuda vermeye çalışmaktan nefret ediyor. Erkekler eğer gerçekten ruh eşi olduklarına inanırlarsa, cevapları hemen veriyorlar.

7. Zayıf ve muhtaç olanlar:

Bazı kadınlar kıymetli hissetmek, erkeklerinin onları el üstünde tutmasını, şımartmasını ve ne kadar özel olduklarının söylenmesini, etraflarında moral ve destek için pervane olmasını isterler. Erkeklere göre bu noktada bir tezat var. Flört sırasında kadınlar ne kadar özgür olduklarını erkeklere göstermek isterken, aşık olduklarında savunmasız hale gelebiliyorlar. Erkekler ise, dayanıklı ve sağlam kadınlarla birlikte olmak, en azından kendi iç dünyalarıyla barışık olanları tercih ediyorlar.

8. Kıskançlar:

Çoğu kadın sevgilisinden ya da erkeklerden başka bir kadının adını duymaktan hoşlanmaz. Erkekler neden kadınların buna aşırı tepki gösterdiklerini çoğu zaman anlayamaz. Eğer erkekten şüphelenmesini gerektirecek bir davranış varsa, paranoyasında haklıdır. Boş yere olan size olan güvensizliğinin bedelini erkekler ağır ödememeleri gerektiğini düşünüyor.

9. Diğer kadınları çekemeyenler:

Neden bir kadın zengin bir kadını övücü sözler söylemez? Kilodan saç şekline kadar her konuda titiz oldukları halde, çoğu kadın hemcinsinin zenginliğini kıskanır. Erkeklerin de bu tür şeyler söylemesini istemezler. Erkekler de zaten gerekmedikçe söylemezler ancak her söylediklerinin ve yaptıklarının eleştirilmesini, krize dönüşmesini istemiyorlar.

10. Olmadığı halde erdemli görünenler:

Çoğu kadın erkeklerden daha erdemli olduğunu göstermeye gayret eder. Erkekler kadınların göründükleri kadar saf ve masum olmadıklarını, her insanın hatalarının olabileceğini düşünüyor. Erkeklere göre kadınlar istedikleri gibi bir erkek bulmak için, onların kendileri gibi olmalarına izin vermeli.

İlginizi Çekebilir


#2
çok doğru kadınların bu tür davranışları erkekleri soğutabilir ama kadınında kendine has yapısı var bunlar kadınların çoğunda görülen özellikler nasıl erkeklerin kendine has özellikleri varsa kadınlarda da böyle o yüzden erkeklerde bu tür davranışları çokda yadırgamamaları lazım kadınlarda abartıya kaçmamalı


#3
1 ve 9


#4
Dır dır konusanlar


#5
Kusurlu bir dünyada kusursuz bir şey varmı ki kadınlarımız yada erkeklerimiz kusursuz
olsun?


#6
Evden dışarıya çıkmayan kızlar.


#7
İçine kapanık kadınlar olabilir bence , yukardaki maddelerde öyle bir abartılı birşey görmedim ben.
kadın ne istediğini bilirse onu alabilir yukardaki özellikler hepsi bulunsa bile o an ne yapmasını iyi bilen kadınlar kazanıyor zaten.


#8
oha ben bunların neredeyse hepsini yapıyorum
Allah kahretmesin beni


#9
Alıntı:
böceksavar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
oha ben bunların neredeyse hepsini yapıyorum
Allah kahretmesin beni
Aynen Ama çok şükür eşim seviyor beni


#10
Erkek bos konuşan kadını sevmez çünkü tabiri caizse kendinden aptala tahammül etmez çok dert yanmayacak üsrekli ağlamayacak karsıdaki kadın erkeği çözmeye baskı ve üstünlük kurmaya çalısmazsa erkek sever


#11
yani


#12
Hepsi...


#13
seksi silah olarak kullanan kadınları severim. " No s*x for freaking months "#14
Bu konuya mesaj yazanların %90'ı erkek. Hani hani kadınları görelim mesaj yazsınlar


#15
Erkeklerde bazen cok ilgisiz oluyor be kadinlar ondan cok dir dir ediyor


#16
Alıntı:
Gül_bahar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Erkekler de bazen cok ilgisiz oluyor be kadinlar ondan cok dir dir ediyor
belki de başından defolup gitmesi içindir


#17
Gitmek istiyorsa ,buyurusn gitsin engel olmuyorum


#18
Alıntı:
Gül_bahar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gitmek istiyorsa ,buyurusn gitsin engel olmuyorum
Ya senin gitmeni istiyorsa??


#19
Kendisi beni istemiyorsa,ceksin gitsin, yinede sorun olmaz bendee giderim ha o gitmis ha ben


#20
Alıntı:
Gül_bahar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendisi beni istemiyorsa,ceksin gitsin, yinede sorun olmaz bendee giderim ha o gitmis ha ben
öyle olmuyo o yavrum iyide çok konuşmak dışında bunların hiç biri bende yok .
Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 

Forum

Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
Sitemiz bir paylaşım sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay olmadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Herhangi bir konuda (şikayet, eleştiri, öneri, vb.) bizimle iletişime geçmek için tıklayın.
-

2005-2020 Tatliaskim.com

Bütün Zaman Ayarları WEZ +3 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 11:56 .