2 sn'ye sonrasını nası yaşıcağımızı ( daha fazlası zarar )

havadan sudan işte

bende teşekkür ederim

sevgilile konusurum olunca buraya yansıtmaya gerek yok
özel

konuşulması gereken ne varsa

çok güzel bi yazı olmuşş %100 tuttar bence...

Alıntı:
organik.şeker´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel bi yazı olmuşş %100 tuttar bence...
Teşekkür ederim

Gelecek konusulur

hayata dair herşey.

Alıntı:
Yöntem 3: (Tehlikeli) Bu yöntem biraz kızların sevgisini görmeniz açısından oldukça güzel bir yöntemdir..Ama bir den fazla aynı kıza kullanırsanız sonra gerçekten olur inanmaz Sevgiliyle Ne Konuşulur ? Öncelikle olayı 2 gün zarfına yayıyorsunuz..Kıza gece bir mesaj atıp..Aşkım yarın kavga varmış..Off samimi arkadaşlarımın gelen belalı kişiler napıcam ben gibisinden sitem dolu ve yarın kavgada kesin kötü birşey olucak havası veriyorsunuz..Ertesi gün kızla sizin samimi olduğunuz bir erkek arkadaşınızı kafalayıp kavgadan yaklaşık 1 saat sonra o arkadaşınız mesaj atıyor sevgilinize �Beyaz bıçaklanmış şu hastanede�..Yanlız olay öncesi gidip hastaneye bir muayene olunda kız hastaneyi arayınca boşa düşmeyin Sevgiliyle Ne Konuşulur ? Ardından kız sizin telefonunuzu arıyor..Fakat cevap vermiyorsunuz Sevgiliyle Ne Konuşulur ? Yan tarafınızdaki arkadaşınızı ararken hopörlerde ağlayarak sesini duyarsanız üzülmeyin..Kız milleti işte yakın biraz canlarını Ardından kız o anda sizi ne kadar sevdiğini anlıyacaktır ve benim 3 sevgilime yaptığımdan bir tanesi gibi atlayıp taksiye gelicektir hastanenin oraya Sevgiliyle Ne Konuşulur ?

Tabi siz de o zaman zarfında sıkılıp elinize çekirdek-kola filan alıp hastanenin arkasında bekleyebilirsiniz..Samimi olduğunuz arkadaşınız kızı alıp işte ya yok bişey yoğun bakımda vs deyip arka bahçeye götürücektir sevgiliniz Sevgiliyle Ne Konuşulur ? Ama o ne İpnenin teki çekirdek yiyip pişmiş pişmiş sırıtıyordur Sevgiliyle Ne Konuşulur ? Ki bu durumda ipne siz oluyorsunuz ben değil Sevgiliyle Ne Konuşulur ? İlk olarak okkalı bir tokat yiyebilirsiniz Sevgiliyle Ne Konuşulur ? Olsun acıtmaz fazla :d Sonra sarılıp barışırsınız Sevgiliyle Ne Konuşulur ?
ayriLma sebebi bu resmen ya

hersey.

Baba ne haber ya gibi konusabılılır

Biraz kabaca olur exe, sonra kızlar bizleri kaba biri sanıyor.

geLecek konusuLur vs. Gündem konusuLur. Can sıkıntısından da öLünür

o an ne dikkatini çekiyosa o ..

sevgili mi genelde olmadıgı için unuttum ama insan herseyden konusmalı sevdigi ile tadını kacırmadan canını sıkmadan tabi

Teşekkürler.

Sevgilisi olanlara sormak lazım

sevgilim yoxki benim nerden bileyim?

Aslında bu konunun cevabını ilk mesajımda vermeye çalışmıştım ben.

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Forum